Založ si blog

Hitparáda slniečkárskych fráz a múdrostí používaných po islamských teroristických útokoch

Poznámka na úvod: Pôvodne bol tento článok zverejnený na blogu N, a v názve mal aj slovo „novinárskych“. Ale to, čo je uvedené v článku, sa novinárov hlavných mienkotvorných médií zrejme netýka. Vyplýva to minimálne zo slov admina na blogu N, ktorého slušnej požiadavke, resp. prosbe, že ak neviem zazdrojovať tvrdenia z článku, bolo by férové, aby som ho deaktivoval, čo som aj spravil, lebo som to naozaj za férové považoval. Predpokladám pri tom ale, že každý z čitateľov má pamäť a vie bez toho, aby som to dokladoval, ako komentujú mienkotvorné média prípady islamských teroristických útokov. A ak si náhodou niekto nepamätá, žiaľ pravdepodobne ešte bude mať dosť príležitostí, aby si to overil.

Najprv vysvetlenie pojmu „slniečkári“: Ide o predstaviteľov jedine cítiacich bytosti; aspoň oni si to myslia. Podľa nich je každý človek, čo nesúhlasí s imigračnou politikou otvorených dverí, a islam označuje za nebezpečnú ideológiu, je buď fašistom, alebo ich napomáhačom, nemá v sebe ani toľko citu, aby chápal čo i len elementárnu, rozumej slniečkársku ľudskosť. Tretia skupina, ktorá by chápala, že spoločnosť sa nedelí len na dve skupiny: slniečkari – fašisti a ich napomáhači /takzvaná lúza…/, podľa slniečkárov neexistuje. Slniečkárov rozčuľuje a hnevá, že ľudia sú natoľko necítiaci, že si sami nepýtajú migrantov. Podľa nich teraz nastala tá správna chvíľa na uplatnenie flexibilnej solidarity… migranti sú predsa ľudské bytosti, nie čísla… Že imigranti sú aj, alebo prevažne nositeľmi nebezpečnej ideológie maskujúcej sa sa mierumilovné náboženstvo, ich samozrejme nezaujíma. A už vôbec ich nezaujíma to, aké následky bude mať mať priamy stret európskych hodnôt s islamom, ak o pár rokov narazia na pravdepodobne silný odpor tých, ktorí nimi pohŕdajú, lebo ich „náboženstvo“ ich tak učí, a ktorých percentuálny podiel na populácii, zatiaľ len v západnej Európe, rýchlo rastie (aj) vďaka politike otvorených dverí.  Slniečkári si nikdy nepoložia otázku, kto umožnil a vytvoril ideálne podmienky ku krvavým festivalom islamského terorizmu a utečeneckého extrémizmu v Európe. Viac k pojmu „slniečkár“ tu: http://malinova.blog.pravda.sk/2017/01/13/definicia-slnieckara/

Ale poďme k hitparáde: Na prvé miesto by som jednoznačne nominoval vetu, ktorú nikto z múdrych po islamských teroristických útokoch síce nevysloví, ale je ju cítiť pri každom ich slove, alebo prejave:

1.Útok nie je spojený s ničím. A už vôbec nie s ideami náboženstva mieru – islamom!

A ak už náhodou vyjde najavo, že páchateľ bol moslim, lebo pri jeho čine sa nedalo prepočuť známe slová „Alláhu akbar“ (Alah je najvyšší zo všetkých bohov) nasleduje fráza:

2. Islamskí teroristi to sú len hŕstky bláznov medzi mierumilovnými moslimami…

Nepoznám ani jeden prípad, kedy by nejaké väčšie mienkotvorné noviny alebo médium otvorili otázku, či praví moslimovia sú, alebo nie sú nositeľmi nebezpečnej ideológie, pod maskovacím názvom „mierumilovné náboženstvo“, resp. islam, ktorému v podstate ide o to, o čo išlo fašizmu.

Samozrejme, nikto z daných novinárov sa ani len nedotkne skutočnosti, že aj väčšina Nemcov bola pred 2. sv. vojnou umiernená. Svetovládu neplánovala. Dokonca ani radoví členovia NSDAP ju neplánovali. Väčšina Nemcov v tom čase bola umiernená. Len sotva chcela vojnu. Ale napriek svojej umiernenosti dala moc nacistom, ktorí následne stihli za pár rokov vyvraždiť, alebo nechať vyvraždiť, 60 miliónov ľudí. Radoví Nemci tiež „len“ uverili. Problém bol „len“ v tom, že uverili ideológii a jej predstaviteľom. Inak žili úplne  normálnym životom. To ale  nemení nič na tom, že to, čomu u/verili, a tým pádom aj podporovali, minimálne „morálne“, malo na svedomí desiatky miliónov mŕtvych. Takže nepriamej zodpovednosti za to, čo sa deje v súlade s Koránom (likvidácia neveriacich) sa nemôže zbaviť žiaden moslim, ktorý vyznáva nenávistné články Koránu ako čisté slovo božie.

To, že väčšina podporovateľov tej alebo onej ideológie vedie normálny, alebo takmer normálny život, nemení na ohavnosti ideológie, ktorej veria, absolútne nič.

Na začiatku je vždy len ideológia. Potom táto získava prívržencov a neraz dostáva aj demokratickú zelenú, keďže dokáže byť veľmi dobre maskovaná. Keď príde čas na to, že si môže dovoliť svoju masku konečne odhodiť, vtedy už je tak silná, že zastaviť ju už nie je možné; iba ak za cenu veľkých strát.

3. Aj medzi kresťanmi je mnoho fanatikov…

Koľkých z nich dokázalo zmanipulovať učenie a životný príklad Ježiša Krista k páchaniu teroru? Žiadneho. Lebo jeho životný príklad a učenie je pravým opakom toho, čo vyžaduje od pravých moslimov silne pokrivené islamské učenie proroka Mohameda a islamský životopis proroka plný zvráteností a krvi.

Už počujem: A čo Breivik?!… Nuž on nevraždil preto, lebo mu to prikazuje Ježišove učenie. Neprikazuje. Prikazuje mu pravý opak. Ak sa bude likvidácia neveriacich realizovať na základe nejakých, mne neznámych článkov Starého zákona, budem medzi prvými kto bude žiadať aby sa postavili mimo zákon. Ak tam také články existujú. Minimálne v učení Ježiša, z ktorého vychádza kresťanstvo, však likvidácia inovercom oporu nemá. Naopak.

Okrem toho, ak by aj niekto tvrdil, že vraždí v mene Ježiša Krista, tak to ešte zďaleka neznamená, že jeho učenie je násilné. Učenia Mohameda a jeho životný príklad tak ako ho zachytil islam, však násilné preukázateľne sú. A to extrémne.

4. Rodina páchateľa ani jeho (moslimské) okolie si nič podozrivé nevšimli. Nemohli tomu zabrániť…

5. Bol to tichý a slušný chlapec, vždy pozdravil, zradikalizoval sa iba v poslednom čase vinou internetu…

6. Páchateľ bol frustrovaný, trpel psychickými problémami. (Koľko kresťanov, alebo židov s psychickými problémami sa odpaľuje v moslimských krajinách berúc si základ svojho činu slová Hospodina?).

7. V podstate to ani nebol moslim, lebo pravý moslim má rád mier a pomáha neveriacim (aj keď učenie Koránu a islamský životopis proroka mu káže zabíjať neveriacich úplne všade).

8. Zabíjalo auto, nôž, kamión…

9. Páchateľ bol síce v nejakej databáze radikálov u tajných služieb, ale nepomohlo to.

10. Páchateľ mal byť vyhostený, ale nešlo to, lebo nemal doklady.

Zhruba týždeň až dva po teroristických útokoch sa slniečkári začínajú osmeľovať aj takýmito múdrosťami:

11. Na cestách ročne v Európe zomrie ďaleko viac ľudí než zabijú teroristi! tak už s tým konečne prestaňte strašiť!!!

Pýtam sa: koľkých ľudí musia v mene Alaha alebo Koránu islamskí teroristi v Európe ročne zavraždiť, aby poukazovanie na ideový zdroj islamského terorizmu, ktorým je „mierumilovné náboženstvo“ – islam, sa prestalo konečne označovať za strašenie? Ďalej sa pýtam, môžu mať vôbec bežní ľudia čo i len strach, ak už nie hrôzu z islamizácie Európy spôsobenej politikou otvorených dverí, alebo by bolo najlepšie im ten strach zakázať?

12. Slováci a Česi žijúci v dotyčnej krajine potvrdzujú, že sa v podstate nič nestalo, život ide ďalej. Islamskí radikáli nám Európu na svoj obraz nepremenia. (Možno nie až tak títo radikáli ako rozmáhajúci sa islam. Jeho nositelia už Európu na svoj obraz postupne ale iste menia. Vidieť to v prvom rade vo štvrtiach veľkomiest západnej Európy s početnou moslimskou populáciou).

Súvisiaci článok, v ktorého diskusii som na tento článok dostal tip, resp. jeho prvý diel, je tu:

http://marcelburkert.blog.pravda.sk/2017/08/19/hitparada-najoblubenejsich-politickych-fraz-po-islamskych-teroristickych-utokoch/

Čo všetko obhajcovia islamu ignorujú, neradi počujú, alebo na to nemajú odpovede III

16.07.2018

1. Obhajcovia islamu, tak ako to dovoľuje, resp. prikazuje islam (v ktorom klamstvo nie je klamstvom, ak slúži záujmom islamu), vyhlasujú, že nemáme sa čoho obávať, ak sa v EÚ šíri islam a viac »

Čo všetko obhajcovia islamu ignorujú, neradi počujú, alebo na to nemajú odpovede II

13.12.2017

A v prípade, že nemajú problém si to vypočuť, sotva si môžu dovoliť prehlásiť, že ktokoľvek, kto by sa čo i len raz opovážil v nejakej moslimskej krajine verejne skritizovať čo i len viac »

Dúbravskí „bojovníci proti bilbordom“ jasne vedú.

14.10.2017

Oproti ďalším dúbravským kandidátom do zastupiteľstva Bratislavského samosprávneho kraja jasne vedú v počte bilbordov, ktorými, pri príležitosti blížiacich sa župných volieb, kandidáti viac »

Vysoké Tatry povodeň chodník

Hasiči pokračujú v odstraňovaní následkov prívalového dažďa V Starej Lesnej

21.07.2018 11:22

Hasiči budú v priebehu soboty odstraňovať následky prívalového dažďa, ktorý zasiahol časť severného Slovenska.

migrant, migracia, imigrant, cernoch

Na Balkáne uviazli desaťtisíce migrantov, odhaduje rakúsky expert

21.07.2018 10:35

Napriek novému presmerovaniu trás v smere do Španielska zostáva situácia na Balkáne napätá. V regióne sa nachádza zhruba 60-tisíc nelegálnych prisťahovalcov.

obchvat, Bratislava, výstavba, cesta, D4

Most cez Dunaj na obchvate Bratislavy bude nebezpečný, tvrdia vodáci

21.07.2018 10:17

Konštrukcia mosta, ktorý bude súčasťou obchvatu Bratislavy, je nebezpečná pre placov a malé lode, tvrdia vodáci. Stavebník aj úrady to odmietajú.

Za slušné Slovensko, Farská, Šeliga, úrad vlády

Publicista Hrabko: Za slušné Slovensko bude robiť niektorým politikom de facto kampaň

21.07.2018 10:13

Publicista Juraj Hrabko zhodnotil dianie na slovenskej politickej scéne. Komentoval nákup stíhačiek, prácu prokuratúry či rozhodnutie hnutia Za slušné Slovensko.

marcelburkert

Dekonšpirátor - teda mám za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Neschvaľovateľ ruskej okupácie Ukrajiny a kritik socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu. V súčasnosti miestny poslanec v bratislavskej Dúbravke.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 26
Celková čítanosť: 66772x
Priemerná čítanosť článkov: 2568x

Autor blogu

Kategórie