Založ si blog

Pokrytectvo nad obeťami v Gaze naprieč celým politickým spektrom

Bizarne, nechutne a pokrytecky dnes pôsobia tí politici a ich sympatizanti, ktorí ostro kritizovali (oprávnene) politiku otvorených dverí EÚ pre imigrantov z islamských krajín a to hlavne z toho dôvodu, že takto sa do Európy húfne púšťajú nositelia totalitnej politickej ideológie schovávajúcej sa za náboženstvo islam z čoho hrozia nielen ďalšie teroristické útoky proti neveriacim psom, ale aj postupné presadzovanie islamského práva šaria v Európe. A prečo tak pôsobia títo kritici? Lebo dnes kritizujú Izrael za to, čo robí v pásme Gazy, pričom sami dobre vedia, že úsilie Izraela smeruje len a len k likvidácii islamského teroristického hnutia Hamas periodicky a dlhodobo  útočiaceho na Izrael; aby už bol konečne pokoj. A to sa žiaľ bez civilných obetí dosiahnuť nedá, ak vládne hnutie Hamas úmyselne využíva obyvateľov Gazy ako živé štíty. Títo kritici zrazu dostali chuť zastávať sa islamu, ktorý vyzýva na likvidáciu inovercov, čo teroristi z vládneho hnutia Gazy iba potvrdzujú a realizujú.

Zdá sa, že ak cieľom islamských útokov sú Žiadia, tak v ich očiach je všetko v najlepšom poriadku.  .

Ale nemenej bizarne,nechutne a pokrytecky ako vyššie uvedená obrovská skupina pôsobia aj tí, ktorí na jednej strane schvaľujú ruskú agresiu na Ukrajine, označujúc ju za „sebaobranu“ proti USA a NATO…, a na strane druhej mlčia, alebo alibisticky tvrdia, že pre izraelské útoky voči teroristom v pásme Gazy síce pochopenie majú, ale nemajú pochopenie pre izraelské zabíjanie civilistov v Gaze a toto odsudzujú.

Samozrejme, nikdy pri tom neuvedú, ako sa dá skoncovať s teroristami z Gazy, ktorí sa schovávajú za vlastných civilistov, bez strát na životoch civilistov.

Podobne pokrytecky sa však správajú aj naši progresívci a nielen oni z pravicovejšieho spektra strán vystupujúcich proti súčasnej tzv. ľavicovej vláde.  Môžu si v tomto s vyššie uvedenými rusofilmi a „islamofóbmi“ ruky podať, aj keď k ruskej okupácii Ukrajiny majú postoj diametrálne odlišný.

V tomto sú ale za jedno. Všetci si prihrievajú polievočku nad civilnými obeťami v Gaze. 

A takto všetci svorne, až na výnimky, prihrávajú vrahom z Hamasu, ktorí vtrhli do Izraela a sadisticky tam vraždili všetky ženy a deti, ktoré im prišli pod ruky. A ak to, čo dnes robí izraelská armáda v pásme Gazy chcú dokonca označovať za genocídu, alebo za izraelský terorizmus…, tak sa tým v podstate stavajú na stranu monštier z Hamasu. Keby naozaj išlo zo strany Izraela o genocídu, tak v pásme Gazy pri sile izraelskej armády by dnes už zrejme nebol jediný Arab a dva milióny Arabov žijúcich, alebo pracujúcich v Izraeli by stihol podobný osud. Ale takto to absolútne nie je. Palestínčania, resp. Arabi požívajú v, vo všeobecnosti Arabmi nenávidenom Izraeli, také práva a slobody o ktorých by sa im v ktorejkoľvek inej arabskej krajine ani len nesnívalo. O ekonomických, sociálnych, zdravotných a iných benefitoch, ktoré im štát Izrael poskytuje ani nehovoriac.

90 % blogerov na Pravde podporuje vraha Putina. Fuj! Hanba!

24.02.2024

Minimálne ide o tých blogerov, ktorí na tomto blogu píšu články politické. A minimálne rovnaký počet prokremeľsky orientovaných jedincov je aj medzi diskutujúcimi pod článkami. Veľká časť z nich sú vyložení trólovia. Tých 90 % to je môj odhad. Ale pokojne môžu títo blogeri, a armáda ich spriaznených diskutujúcich, môžu namietať, že ich je ešte viac ako [...]

„Mor ho! “ pre Fica a spol. znamená: „Kolaboruj! “

20.02.2024

Epická báseň „Mor ho!“ sa považuje za najlepšiu hrdinskú báseň v slovenskej literatúre. Prvýkrát bola uverejnená v časopise „Sokol“ v roku 1864. Jej autor, Samo Chalupka (1812 – 1883) sa narodil aj zomrel v Hornej Lehote (okr. Brezno), kde aj, takmer celý svoj život, pôsobil ako kňaz. Jeho poézia je revolučná, je výzvou do boja za národnú slobodu. Teda pravý [...]

Fica & netopiera opísal Ezop už v 6. storočí pred Kristom ako zradcu

23.01.2024

V 6. storočí pred Kristom putoval po starovekom Grécku múdry človek menom Ezop. Svojimi príbehmi svojich poslucháčov nielen zabával, ale svojim spôsobom aj vzdelával, lebo cez tie príbehy sa ľudia mohli mnohému naučiť. Boli to totiž príbehy poučné. Ezop vtedy vôbec netušil, že aj o stáročia neskôr sa bude jeho rozprávanie páčiť rovnako ako v jeho dobe a to jak deťom [...]

vojna na ukrajine

Taurusy pre Ukrajinu rozdeľujú nemeckých politikov. Zapojí to Berlín do vojny?

28.02.2024 06:00

Znamenalo by dodanie rakiet, ktoré môžu doletieť až do Moskvy, že sa Nemecko podieľa na vojne proti Rusku?

zuby, zubár, čeľustný ortopéd, strojček, zubný strojček

Budú zubári len pre bohatých? Ceny zákrokov vystrelili nahor, podľa expertov na to doplatia najmä chudobnejší

28.02.2024 06:00

Ceny u zubárov vzrástli takmer o pätinu. Čo spôsobilo skokový nárast?

matovič, dubovský, náhlik, švec

Akého prezidenta SR potrebuje? Kandidáti odpovedajú: Polovici právomoci stačia, druhá uvíta úpravy. Zmeny chce Švec, Kotleba aj Dubovský

28.02.2024 06:00

Pravda položila všetkým jedenástim kandidátom rovnaké otázky. V treťom článku opisujú predstavu o tom, aký má byť prezident a či by mal disponovať silnejšími právomocami.

Donald Trump

Biden a Trump ovládli primárky v Michigane. Ich súperi sú bez šancí

28.02.2024 05:55

Americký prezident Joe Biden a jeho predchodca v úrade Donald Trump podľa očakávaní zvíťazili v utorňajších prezidentských primárkach v Michigane.

Marcel Burkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Kritik Putinizmu a socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 202
Celková čítanosť: 832879x
Priemerná čítanosť článkov: 4123x

Autor blogu