Založ si blog

Dajte mi azyl! Lebo sa zabijem!

Vie si niekto predstaviť, aby nejaká slovenská rodina (a takých rodín je na Slovensku X, ktorých sa to týka) vyhlásila: „Pán premiér, dajte nám 100 tisíc éčiek, lebo toľko potrebujeme na životne dôležitú operáciu a veľmi drahé lieky pre naše dieťa, ktoré inak zomrie! A ak nedáte, vrhneme sa pod vlak…“ Alebo: „Pán premiér, žijeme v osade v rozpádavajúcej sa chatrči, nemáme peniaze na kúrenie, a ak nám nezabezpečíte štandardné bývanie, našich 5 malých detí dosť pravdepodobne tuhú zimu neprežije. Ak to nesplníte tak my podstúpime niečo tak riskantné, že pri tom dosť pravdepodobne všetci zahynieme.“…

Kto si toto u nás vie predstaviť? Predpokladám že nikto, lebo toto sa u nás nedeje, takéto citové vydierania;  aj keď aj u nás žije množstvo ľudí v ťažkej núdzi. Jednoducho sme inak nastavení. A všetci by sme takéto citové vydierania, ak by sa náhodou stali, odsúdili. A nebolo by to nesprávne.

Lenže celkom opačný názor na vec majú európski lídri a odborníci na diplomaciu svetového kalibru, ktorí skonštruovali text Marakéšskeho paktu. A sú to oni, ktorí nesú hlavnú zodpovednosť za stovky utopených imigrantov v Stredozemnom mori. Títo odvážlivci dobre vedeli, že v snahe dostať sa do „európskeho raja“, svoje životy vystavujú nebezpečenstvu a takisto veľmi dobre vedeli, že ak sa im podarí Stredozemné more v člnoch prekonať, späť ich už spravidla nikto neobráti, resp. vždy budú mať šancu, že v Európe zakotvia. A to z dôvodu „nefalošnej humanity“ európskych lídrov.

Na strane druhej, ak by európski lídri pre nových osídlencov Európy posielali do Afriky a na Blízky Východ lode, bolo by to príliš okaté.

Ale hlavne že Slovensko si prísne chráni hranicu s Ukrajinou. …

A aby sme európskych lídrov uspokojili, museli sme investovať a stále investujeme nemálo peňazí na jej ochranu. Len aby sa nám sem náhodou nenatlačili ukrajinskí imigranti a neohrozili náš blahobyt, naše pracovné miesta, a našu kultúru.

A tých utopených imigrantov bude ešte oveľa, oveľa viac. Neskončí to nikdy. Iba ak by náhodou európski lídri sa konečne začali správať zodpovedne, nabrali odvahu a dali jasne na javo všetekým, že sa nenechajú ničím, ani nikým vydierať; aj za cenu že ešte pár „skeptikov“ pri skúšaní, čo to títo lídri naozaj myslia vážne, sa pri ňom utopí. To ale nehrozí. Lebo lídri od svojej „nie falošnej humanity“ a svojho ušľachtilého rozvíjania masovej riadenej migrácie z Blízkeho východu a Afriky do Európy, kvôli jej pracovnému a kultúrnemu obohateniu…, nemienia len tak ľahko upustiť. Zvlášť keď im to ľahostajnosť väčšiny občanov EÚ uľahčuje.

Teší ma výhra Ukrajiny nad Slovenskom na ME v Nemecku

22.06.2024

Vzhľadom k tomu, že na Slovensku minimálne každý druhý volič, pod vplyvom silnej ruskej propagandy, ktorá prináša svoje ovocie dokonca aj na Západe, schvaľuje dobývačnú vojnu, ktorú už vyše 2 rokov vedie Rusko voči Ukrajine, a túto vojnu, nebyť eurofondov a iných výhod plynúcich z členstva SR v EÚ, by s najväčšou pravdepodobnosťou otvorene schvaľovala aj vláda SR [...]

A Ficove zbrane na Ukrajine stále zabíjajú nevinných Rusov. .. a predlžujú krviprelievanie! . . .

16.05.2024

Minimálne podľa logiky voličov súčasnej vládnej koalície, ich pridružencov z radov Harabinovcov, bývalých Kotlebovcov atď. a pod. Snáď sú všetci natoľko znalí, že vedia, že slovenské zbrojárske podniky, v ktorých má účasť štát, s požehnaním vlády SR, ktorej predsedom je Robert Fico, vo veľkom dodávajú Ukrajine zbrane, ktoré ukrajinskí vojaci trestuhodne [...]

Čo veta, to perla – ruskej propagandy. A čo na to Pellegrini?

03.04.2024

Jadro z Ficovho prejavu k 2. výročiu vojny na Ukrajine bolo rozobraté v článku „Ficove kremeľské delírium a Pellegriniho „mierová“ ruská faloš“. Rozoberme si, aspoň narýchlo, to zvyšné z jeho proruského prejavu, ktorý by mu lepšie nenadiktovali snáď ani súdruhovia z Kremľa: 1. V záplave vyjadrení podporujúcich zabíjanie Ukrajincov a Rusov a naivnom [...]

monolit

Ďalší záhadný monolit uprostred púšte. Polícia v Nevade ho rýchlo odstránila

22.06.2024 11:15

Ide o pokračovanie série takých prípadov, ktoré zatiaľ zostávajú nevysvetlené.

blesk. búrka

Búrky, krúpy, vetrisko. Počasie potrápi Slovensko, meteorológovia vydali výstrahy

22.06.2024 11:03

SHMÚ upozorňuje aj na možnosť vzniku materiálnych škôd.

India Child Labour

Jednu z najbohatších britských rodín poslal súd do väzenia. Miliardári vykorisťovali služobníctvo

22.06.2024 10:45

Rodina Hindujaovcov patrí k najvplyvnejším v Británii i Indii.

Marcel Burkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Kritik Putinizmu a socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 211
Celková čítanosť: 868631x
Priemerná čítanosť článkov: 4117x

Autor blogu