Založ si blog

Ukrajina nemusí predstavovať Dobro. Rusko však Zlo predstavuje.

A to minimálne od 24. februára 2022, kedy vojensky napadlo Ukrajinu.

BOJ DOBRA SO ZLOM 

Nie, na Ukrajine neprebieha boj Dobra so Zlom. Kým ale o Ukrajine nemôžeme povedať, že je stelesnením Dobra, o Rusku môžeme, hádam bez akýchkoľvek výčitiek svedomia povedať, že Rusko dnes, opäť raz, predstavuje Zlo, a tiež to, že na Ukrajine prebieha boj Zla proti Normálnosti, že Zlo napadlo Normálnosť.

Avšak kým Rusko vojensky likviduje Ukrajinu uctievači Putina, svedkovia ačohentizmu atď. a pod., namiesto odsudzovania ruskej agresie svoju energiu venujú vyhľadávaniu a šíreniu všetkého možného, a neraz aj nemožného, čo by mohlo čo najviac očierniť Ukrajinu a Ukrajincov.

A prečo to robia? Nuž preto, aby Rusom dávali mandát k okupácii samostatného suverénneho štátu. Je to odporné.

Ukrajinci sú ľudia so všetkými necnosťami, ktoré má však každý národ.

Medzi Ukrajincami sú grázli, lumpovia, zlodeji, vrahovia, podrazáci, hysterici, alkoholici, feťáci, leniví lempli aj sexuálni násilníci. Takí ľudia sú všade a nie je dôvod si myslieť, že Ukrajina je výnimkou.

Vždy by ale pritom bolo korektné konštatovať aj to, že Rusko pôsobí na území Ukrajiny nezákonne, pácha tam vyhladzovaciu vojnu (Mariupol, Buča a i.).

Uctievačom Kremľa však pri tejto pravde nezostáva nič, len pred ňou zatvárať oči.

A to ešte nehovoríme o tom, že Kremeľ sa dlhodobo Západu vyhráža jadrovými zbraňami a pestuje v krajine nenávistnú propagandu voči všetkému západnému.

V normálnom svete nie je možné ospravedlňovať genocídu, snahu o vymazanie jedného národa, alebo jeho podriadenie inému, argumentom, že druhá strana páchala to isté.

Je rozdiel medzi excesom jednotlivcov, prípadne skupín, a konaním celej armády z rozkazu ich vrchného velenia – v našom prípade Kremľa.

 

A aby sme nezabudli na Azov…

Azov? Denacifikáciu skôr potrebuje ruská žoldnierska skupina Wagnerovci a jej zakladateľ Kremeľ.

P.S.:

Od verného čitateľa mojich článkov som dostal takúto otázku: Akého politika uctievaš? Moja odpoveď znie:

Presne toho istého, ktorého uctievate vy. Akurát že na rozdiel od vás by som mu možno vytkol pár maličkostí, ako napr. to, že „špeciálnu vojenskú operáciu“ na Ukrajine nenazýva pravými slovami, a to: „mierotvorná misia“. Zbytočne si tým kazí dobré meno u tých, ktorí ho nechápu…

 

      

Uspokojivá šikana ukrajinských žiakov na ZŠ Dudova v Petržalke a jej ukážkové zahladenie

29.08.2023

Ide o základnú školu , ktorá je, minimálne v rámci Petržalky, považovaná za nadpriemernú. Základ k tomuto článku bol položený tu: 2. časť – Čo všetko si nedisciplinovaní žiaci nadpriemernej ZŠ v Petržalke dovolia za jednotky zo správania Tento článok je špeciálne venovaný jednému konkrétnemu, obzvlášť závažnému skutku, ktorého sa v rámci celej [...]

Nie Ukrajina, ale Rusko porušilo Minskú dohodu. A nielen ju.

01.08.2023

Hneď na úvod treba povedať, že uznaním Doneckej ľudovej republiky (DĽR) a Luhanskej ľudovej republiky (DĽR) Moskva de facto odmietla dohodu z Minska. Veď aj touto dohodou v podstate potvrdila zvrchovanosť a územnú celistvosť Ukrajiny vrátane Donecka a Luhanska. A že tam prebehla genocída na rusky hovoriacich občanov Ukrajiny tak tejto báchorke s najväčšou [...]

„Ukrajina – Masky revolúcie“ & Masky obhajcov jej znásilňovania

30.07.2023

K francúzskemu dokumentu z roku 2016 – Ukrajina – Masky revolúcie, od francúzskeho autora Paula Moreira, odvysielaného na francúzskom platenom TV kanáli Canal+, v kurzivách v tomto článku uvádzam najprv to, čo iste poteší srdcia obhajcov ruskej agresie na Ukrajine, srdcia schvaľovateľov ruského vraždenia na Ukrajine, ktoré si len doposiaľ vyžiadalo desať tisíce [...]

Tupac Shakur

Americká polícia po štvrťstoročí zadržala muža kvôli vražde rappera Tupaca Shakura

29.09.2023 21:06

Policajti v Las Vegas zadržali muža, ktorého meno sa v súvislosti so Shakurovou smrťou často skloňovalo.

kosovo

Srbský politik Milan Radoičič sa priznal k príprave útoku v Kosove

29.09.2023 20:57

Viedol skupinu ozbrojencov, ktorá sa koncom minulého týždňa dostala do konfliktu s kosovskou políciou.

Rusko Ukrajina vojna Putin vojaci stretnutie uarus

Putin: Väzni zabití na Ukrajine splatili dlh spoločnosti

29.09.2023 20:38

Armáda a Vagnerova skupina potrebovali doplniť bojovníkov na fronte na Ukrajine, preto verbovali mužov z trestaneckých kolónií.

walesa

Osemdesiatročný Wałęsa chce znova búrať režim. Ak Kaczyński vyhrá voľby, bude občianska vojna, varuje

29.09.2023 19:30

Búrlivák, ktorý pomohol skoncovať s komunistickou érou v Poľsku, má na chrbte už osem krížikov. Lech Wałęsa sa ihneď po oslavách okrúhlych narodenín chystá podporiť opozíciu proti strane svojej niekdajšej pravej ruky, dnes najmocnejšieho muža Poľska Jarosława Kaczyńského.

Marcel Burkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Kritik Putinizmu a socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 191
Celková čítanosť: 793972x
Priemerná čítanosť článkov: 4157x

Autor blogu