Založ si blog

Ukrajina nemusí predstavovať Dobro. Rusko však Zlo predstavuje.

A to minimálne od 24. februára 2022, kedy vojensky napadlo Ukrajinu.

BOJ DOBRA SO ZLOM 

Nie, na Ukrajine neprebieha boj Dobra so Zlom. Kým ale o Ukrajine nemôžeme povedať, že je stelesnením Dobra, o Rusku môžeme, hádam bez akýchkoľvek výčitiek svedomia povedať, že Rusko dnes, opäť raz, predstavuje Zlo, a tiež to, že na Ukrajine prebieha boj Zla proti Normálnosti, že Zlo napadlo Normálnosť.

Avšak kým Rusko vojensky likviduje Ukrajinu uctievači Putina, svedkovia ačohentizmu atď. a pod., namiesto odsudzovania ruskej agresie svoju energiu venujú vyhľadávaniu a šíreniu všetkého možného, a neraz aj nemožného, čo by mohlo čo najviac očierniť Ukrajinu a Ukrajincov.

A prečo to robia? Nuž preto, aby Rusom dávali mandát k okupácii samostatného suverénneho štátu. Je to odporné.

Ukrajinci sú ľudia so všetkými necnosťami, ktoré má však každý národ.

Medzi Ukrajincami sú grázli, lumpovia, zlodeji, vrahovia, podrazáci, hysterici, alkoholici, feťáci, leniví lempli aj sexuálni násilníci. Takí ľudia sú všade a nie je dôvod si myslieť, že Ukrajina je výnimkou.

Vždy by ale pritom bolo korektné konštatovať aj to, že Rusko pôsobí na území Ukrajiny nezákonne, pácha tam vyhladzovaciu vojnu (Mariupol, Buča a i.).

Uctievačom Kremľa však pri tejto pravde nezostáva nič, len pred ňou zatvárať oči.

A to ešte nehovoríme o tom, že Kremeľ sa dlhodobo Západu vyhráža jadrovými zbraňami a pestuje v krajine nenávistnú propagandu voči všetkému západnému.

V normálnom svete nie je možné ospravedlňovať genocídu, snahu o vymazanie jedného národa, alebo jeho podriadenie inému, argumentom, že druhá strana páchala to isté.

Je rozdiel medzi excesom jednotlivcov, prípadne skupín, a konaním celej armády z rozkazu ich vrchného velenia – v našom prípade Kremľa.

 

A aby sme nezabudli na Azov…

Azov? Denacifikáciu skôr potrebuje ruská žoldnierska skupina Wagnerovci a jej zakladateľ Kremeľ.

P.S.:

Od verného čitateľa mojich článkov som dostal takúto otázku: Akého politika uctievaš? Moja odpoveď znie:

Presne toho istého, ktorého uctievate vy. Akurát že na rozdiel od vás by som mu možno vytkol pár maličkostí, ako napr. to, že „špeciálnu vojenskú operáciu“ na Ukrajine nenazýva pravými slovami, a to: „mierotvorná misia“. Zbytočne si tým kazí dobré meno u tých, ktorí ho nechápu…

 

      

Cenzúra v Dúbravských novinách Áno, Územné plány zón Nie. Bodka.

11.09.2022

Pána starostu bratislavskej Dúbravky mám rád, ale to neznamená, že ako obyvateľ Dúbravky a poslanec miestneho zastupiteľstva budem, tak ako to robí drvivá väčšina súčasných dúbravských miestnych poslancov (s výnimkou Mateja Nagya, Viery Psotkovej a Libora Gulu) zatvárať oči pred jeho ALIBIZMOM; a to nie v jednej veci verejnej, ale hneď vo viacerých. Na poslednom [...]

Ustupovať vydieračovi z Kremľa znamená nechať sa ním držať za gule.

10.09.2022

Znamená to podporovať Zlo, nechať ho páchať ďalšie a ďalšie zločiny – zločiny výlučne na slabších. Znamená to, nechať ho tak robiť len kvôli lacnejšiemu plynu, rope… alebo kvôli vidine lacnejšieho plynu a ropy. Bez nerastného bohatstva by Rusko bolo jedným z najzaostalejších štátov sveta a tým pádom by Kremeľ nemohol viesť svoje vojenské agresie [...]

Svoju masochistickú lásku k Rusku si na Václaváku oddemonštrovali svedkovia Putinovi

08.09.2022

Čoskoro to čaká aj slovenských Svedkov; pod vedením R. Fica a bývaých Kotlebovcov. Minulý týždeň, 4.9.2022, sa na Václavskom námestí v Prahe konala asi najväčšia demonštrácia na území bývalého Československa od Nežnej revolúcie. Zúčastnilo sa jej podľa odhadov 70 tisíc ľudí. Tentokrát, na rozdiel od Nežnej revolúcie, sa ale nedemonštrovalo za slobodu, ale [...]

Putin

Putin sa viac zapája do vojnovej stratégie, zakázal stiahnutie z Chersonu

24.09.2022 14:37

Putin sa podľa denníka The New York Times stal verejnejšou tvárou vojny, zatiaľ čo ruská armáda sa zdá byť v čoraz väčšom chaose.

Pohľad do rokovacej sály dolnej komory ruského parlamentu

Päť ruských poslancov žiada, aby ich vyslali do vojny

24.09.2022 13:53

Chceme odísť na rusko-ukrajinský front, tvrdí niekoľko členov dolnej komory ruského parlamentu.

Rusko  protesty zatýkanie mobilizácia

Rusi do armády mobilizujú mužov aj v okupovanom Záporoží a Chersone

24.09.2022 13:13

Ruské úrady začali rozdávať povolávacie rozkazy aj mužom, "ktorí sa vzdali ukrajinského občianstva a získali pas Ruskej federácie".

policajné auto, Robert Kaliňák

Viezlo Kaliňáka do basy. Novinár Vagovič mlčí, ako získal policajné auto pre svoj súkromný klip

24.09.2022 12:24

Auto, ktorým prevážajú policajti zadržaných na súd, propaguje knihu novinára Mareka Vagoviča. Novinár odmieta povedať, akým spôsobom ho získal.

marcelburkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Neschvaľovateľ ruskej okupácie Ukrajiny a kritik socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu. V súčasnosti učiteľ a poslanec MZ Bratislava - Dúbravka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 673786x
Priemerná čítanosť článkov: 4108x

Autor blogu