Založ si blog

Islamizácia Európy pokračuje aj napriek covidu-19 & „Perličky“ zo Švédska.

 

Kvôli covidu-19 (onemocneniu, okolo ktorého sa zo známych dôvodov točí takmer celý svet, aj keď z medicínskeho hľadiska nepatrí medzi vážne choroby), sa do úzadia dostávajú oveľa väčšie problémy, či už environmentálne, ekonomické a v neposlednom rade aj islamizácia Európy.

Z nášho mainstreamu, hlavne z denníka Sme, alebo N, sa také veci, aké z času na čas uverejňuje najväčší denník v Čechách – iDnes.cz, sa spoločnosť nedozvie. A ak, tak len s manipulatívnymi okrasami v prospech multi-kulti v štýle, že veď podľa zvráteného islamu sa správa len pár chorých jedincov. Ale to, že islam islam je zvrátený (a na tom nič nemôže zmeniť ani tých pár rýdzo duchovných článkov prevzatých z učenia Ježiša Krista v jeho úvode), to sa samozrejme zamlčuje. No a samozrejme sa prísne, prísnejšie ako štátne tajomstvá, zamlčuje aj to, že islam je ideovým zdrojom napr. aj islamského terorizmu.

Z článku, na ktorý dávam odkaz nižšie, vyplýva, že o cca 30 rokov (aj) Švédsko (netreba pritom zabúdať aj na mnohé iné štáty západnej Európy) bude islamskou krajinou; aj keď autor daného článku to politicky korektne nazýva tak, že etnickí Švédi budú tvoriť vo Švédsku menšinu.

Ďalej z článku vyplýva, ako sa vo Švédsku rozmáhajú vraždy zo cti, čo je jedna z islamských kultúrnych špecialít vyplývajúca priamo z islamského práva šaríja. Ale zahraničný autor pôvodného článku to radšej zamlčiava, lebo sa zjavne nechce dotknúť terajšej tamojšej moslimskej menšiny a český novinár, ktorý článok prebral, to zamlčiava tak isto, aby sa šéf denníka iDnes náhodou na neho za to nenahneval, ak by to povedal takto otvorene. Mohol by prísť kvôli svojej „drzosti“ o prácu.

V článku sa ďalej uvádza, ako v krajine, ktorá bola ešte nedávno najbezpečnejšou v Európe, dramaticky stúpa počet znásilnení. Z 80-tich percent ide o znásilnenia, pri ktorých sú páchatelia neznámi, teda ide o znásilnenia v noci v mestských parkoch a pod., alebo možno aj o nejaké hromadnejšie znásilnenia ako to bolo v prípade známej silvestrovskej noci 2016 s imigrantským obohatením čerstvo pozvaných imigrantov v Kolíne nad Rýnom. Toto „predstavenie“ (ktoré bolo vykonané v súlade s islamským právom šaríja) predstavení mesta a predstavení tamojšej polície dokonca chceli najprv ututlať. Jednak preto, lebo mohli, alebo mali predpokladať, čo môžu spôsobiť mladíci a mladí muži z Blízkeho východu, Afganistanu atď. a pod. po dlhej strastiplnej vyčerpávajúcej ceste bez sexu ak zrazu uvidia pohromade toľko mladých, pre nich exoticky vyzerajúcich svetlých dievčat a žien. A jednak asi aj preto, aby nenahnevali, alebo nesklamali pani Merkel, ak by zistila, čo napáchali jej mladí hostia, aké kultúrne obohatenie jej do Nemecka priniesli. Predstavení mesta a miestnej polície chceli naivne veriť tomu, že to, čo sa danú silvestrovskú noc v ich meste udialo, zastane pred zrakmi nemeckej a svetovej verejnosti.

Pri téme znásilnení si daní novinári servítku pred ústa až tak nedávali. Dosť jasne z článku vyplýva, kto tu krivku znásilnení tak výrazne zdvihol – imigranti. Ale znovu, nespomína sa, že ide hlavne ,alebo výlučne o imigrantov z moslimských krajín a ani to, že podľa islamského práva je znásilňovanie žien inovercov chvályhodná vec. Oveľa viac ako znásilňovanie žien vlastných. Lebo aj toto islamské právo dovoľuje.

A Európa furt považuje islam nie za totalitnú ideológiu, ale za náboženstvo a kultúrne obohatenie…

Áno, teraz je politicky nekorektné islam kritizovať. Neskôr už ho kritizovať v Európe, minimálne v jeho západných krajinách, nebude možné.

 

Odkaz na článok, ktorý som komentoval:

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/svedsko-vrazdy-migrace-islam-prvenstvi-rekord-evropa-znasilneni.A210806_131859_zahranicni_remy

Súvisiace články z mojich blogov:

Zo života Mohameda podľa islamu. Len pre silné žalúdky

Manželské sexuálne povinnosti ženy v islamskom práve

Zoznámte sa s „náboženstvom mieru“. A zvlášť s jeho extrémne „mierumilovnými“ článkami

bôžik Putin by rád otočil prikázanie „Nezabiješ! “ – Terapia pre mentálne obete putinizmu V

22.03.2023

Márna je ale jeho snaha, svet si ho zapamätá ako masového vraha, až na rusofilov, ktorí sa nechcú zbaviť svojich omylov. Ale tí z vás, ktorí ste ešte z postihnutia ruskou propagandou vyliečiteľní a chcete sa liečiť, všimnite si, koľko diskutérov k mojim predošlým článkom potvrdzuje, aj keď „len“ nepriamo, pravdivosť obsahu jednotlivých medikamentov. Z ich strany [...]

Keby Putin spáchal samovraždu 1. apríla na deň bláznov & Terapia pre mentálne obete putinizmu IV

04.03.2023

Na úvod dnešnej terapie otázočka pre relativistov, ačohentistov a obhajcov tzv. špeciálnej operácie, v preklade: útočnej vojny, ktorú na Ukrajine rozpútalo a vedie Rusko: Keby súčasný ruský prezident V. Putin, v civilizovanomm svete známy skôr pod menom Putler, spáchal samovraždu, symbolicky na deň bláznov – 1. apríla 2022, teda po 6 týždňoch 3 – dňovej [...]

Rusko sa už rok správa ako odvrhnutý násilný manžel a Ukrajina už rok krváca.

23.02.2023

„Rusko sa správa ako odvrhnutý násilný manžel s ktorým sa proti jeho vôli rozviedla manželka, aby sa zbavila jeho neznášanlivej povahy. Tým však oslabila aj sféru jeho majetkového a strategického vplyvu, ktorý mu poskytovala a na ktorý sa akosi samozrejme upínal ako na svoje výsostné právo. Nezmieriteľná zúrivosť, vlastná násilníckemu charakteru, ako i [...]

zelenskyj ukrajina vojak

Zelenskyj pokračuje v návšteve oblastí postihnutých vojnou. Vyznamenal ďalších vojakov

28.03.2023 21:12

Zelenskyj sa stretol s predstaviteľmi a obyvateľmi dvoch miest v Sumskej oblasti a s pohraničnou strážou v utajenej lokalite.

Katalin Novák

Maďarská prezidentka podpísala ratifikáciu vstupu Fínska do NATO

28.03.2023 20:46

Katalin Nováková súčasne vyjadrila nádej, že poslanci maďarského parlamentu čoskoro ratifikujú aj vstup Švédska do aliancie.

Francúzsko Paríž zamestnanci reformy dôchodky protest

Francúzsko zasiahla desiata vlna protestov. Nasadili rekordný počet policajtov

28.03.2023 20:16

V uliciach je 13-tisíc policajtov, z toho 5 500 v Paríži, kde krátko po začiatku popoludňajšej manifestácie skončilo vo väzbe 22 ľudí.

Parlament NRSR

Poslanci neschválili Záborskej 'pozmeňovák' k novele o príspevku pri narodení dieťaťa

28.03.2023 18:25

Podľa politologičky to, čo Záborská nazýva pomocou pre tehotné ženy, je v skutočnosti útok na práva žien.

Marcel Burkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Kritik Putinizmu a socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 180
Celková čítanosť: 733415x
Priemerná čítanosť článkov: 4075x

Autor blogu