Založ si blog

Islamizácia Európy pokračuje aj napriek covidu-19 & „Perličky“ zo Švédska.

 

Kvôli covidu-19 (onemocneniu, okolo ktorého sa zo známych dôvodov točí takmer celý svet, aj keď z medicínskeho hľadiska nepatrí medzi vážne choroby), sa do úzadia dostávajú oveľa väčšie problémy, či už environmentálne, ekonomické a v neposlednom rade aj islamizácia Európy.

Z nášho mainstreamu, hlavne z denníka Sme, alebo N, sa také veci, aké z času na čas uverejňuje najväčší denník v Čechách – iDnes.cz, sa spoločnosť nedozvie. A ak, tak len s manipulatívnymi okrasami v prospech multi-kulti v štýle, že veď podľa zvráteného islamu sa správa len pár chorých jedincov. Ale to, že islam islam je zvrátený (a na tom nič nemôže zmeniť ani tých pár rýdzo duchovných článkov prevzatých z učenia Ježiša Krista v jeho úvode), to sa samozrejme zamlčuje. No a samozrejme sa prísne, prísnejšie ako štátne tajomstvá, zamlčuje aj to, že islam je ideovým zdrojom napr. aj islamského terorizmu.

Z článku, na ktorý dávam odkaz nižšie, vyplýva, že o cca 30 rokov (aj) Švédsko (netreba pritom zabúdať aj na mnohé iné štáty západnej Európy) bude islamskou krajinou; aj keď autor daného článku to politicky korektne nazýva tak, že etnickí Švédi budú tvoriť vo Švédsku menšinu.

Ďalej z článku vyplýva, ako sa vo Švédsku rozmáhajú vraždy zo cti, čo je jedna z islamských kultúrnych špecialít vyplývajúca priamo z islamského práva šaríja. Ale zahraničný autor pôvodného článku to radšej zamlčiava, lebo sa zjavne nechce dotknúť terajšej tamojšej moslimskej menšiny a český novinár, ktorý článok prebral, to zamlčiava tak isto, aby sa šéf denníka iDnes náhodou na neho za to nenahneval, ak by to povedal takto otvorene. Mohol by prísť kvôli svojej „drzosti“ o prácu.

V článku sa ďalej uvádza, ako v krajine, ktorá bola ešte nedávno najbezpečnejšou v Európe, dramaticky stúpa počet znásilnení. Z 80-tich percent ide o znásilnenia, pri ktorých sú páchatelia neznámi, teda ide o znásilnenia v noci v mestských parkoch a pod., alebo možno aj o nejaké hromadnejšie znásilnenia ako to bolo v prípade známej silvestrovskej noci 2016 s imigrantským obohatením čerstvo pozvaných imigrantov v Kolíne nad Rýnom. Toto „predstavenie“ (ktoré bolo vykonané v súlade s islamským právom šaríja) predstavení mesta a predstavení tamojšej polície dokonca chceli najprv ututlať. Jednak preto, lebo mohli, alebo mali predpokladať, čo môžu spôsobiť mladíci a mladí muži z Blízkeho východu, Afganistanu atď. a pod. po dlhej strastiplnej vyčerpávajúcej ceste bez sexu ak zrazu uvidia pohromade toľko mladých, pre nich exoticky vyzerajúcich svetlých dievčat a žien. A jednak asi aj preto, aby nenahnevali, alebo nesklamali pani Merkel, ak by zistila, čo napáchali jej mladí hostia, aké kultúrne obohatenie jej do Nemecka priniesli. Predstavení mesta a miestnej polície chceli naivne veriť tomu, že to, čo sa danú silvestrovskú noc v ich meste udialo, zastane pred zrakmi nemeckej a svetovej verejnosti.

Pri téme znásilnení si daní novinári servítku pred ústa až tak nedávali. Dosť jasne z článku vyplýva, kto tu krivku znásilnení tak výrazne zdvihol – imigranti. Ale znovu, nespomína sa, že ide hlavne ,alebo výlučne o imigrantov z moslimských krajín a ani to, že podľa islamského práva je znásilňovanie žien inovercov chvályhodná vec. Oveľa viac ako znásilňovanie žien vlastných. Lebo aj toto islamské právo dovoľuje.

A Európa furt považuje islam nie za totalitnú ideológiu, ale za náboženstvo a kultúrne obohatenie…

Áno, teraz je politicky nekorektné islam kritizovať. Neskôr už ho kritizovať v Európe, minimálne v jeho západných krajinách, nebude možné.

 

Odkaz na článok, ktorý som komentoval:

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/svedsko-vrazdy-migrace-islam-prvenstvi-rekord-evropa-znasilneni.A210806_131859_zahranicni_remy

Súvisiace články z mojich blogov:

Zo života Mohameda podľa islamu. Len pre silné žalúdky

Manželské sexuálne povinnosti ženy v islamskom práve

Zoznámte sa s „náboženstvom mieru“. A zvlášť s jeho extrémne „mierumilovnými“ článkami

V Dúbravke 3. jednofarebné miestne zastupiteľstvo za sebou. Príčiny a čo z toho plynie

17.11.2022

Člen mediálnej komisie (minimálne bývalý) a jeden z obhajcov jednostrannosti, resp. cenzúry v Dúbravských novinách – Miroslav Markovič, pri príležitosti 3. jednoznačného volebného víťazstva Martina Zaťoviča a jeho tímu v komunálnych voľbách 2022, zložil dokonca oslavnú báseň, za ktorú na FB Dúbravka veľký úspech zožal, a v nej celú jednu slohu mi [...]

Činnosť komunálneho politika nemusí byť hmatateľná, no napriek tomu môže byť užitočná & Odpočet mojej práce 2015 – 2022.

24.10.2022

Akonáhle niekedy na Facebook-u Dúbravka vyslovím nejakú vecnú kritiku na adresu činnosti, alebo nečinnosti vedenia našej mestskej časti Bratislava – Dúbravka, ktorej šéfuje mimoriadne populárny starosta Martin Zaťovič, tak spravidla hneď, namiesto vecných diskusných príspevkov, nastupujú: snahy odehonestovanie alebo zosmiešňovanie autora tejto kritiky, a nevecné výzvy, [...]

Z predvolebných novín „Dúbravka“ z r. 2010 & Keď ešte kritika starostu bola vítaná

22.10.2022

Kritika na adresu bývalého starostu (dnes už nebohého Jána Sandtnera) bola zo strany členov tímu a sympatizantov dnešného starostu (Martina Zaťoviča, do ktorého tímu som patril aj ja) vítaná, až žiadúca. Dnes je ale z ich strany odsudzovaná a za kritiku Martina Zaťoviča vás mnohí z jeho sympatizantov na FB Dúbravka pomaly slovne ukrižujú, stávate sa triednym [...]

Ajatolláh / Alí Chameneí /

Irán zatkol neter ajatolláha Chameneího. Vo videu nazvala jeho režim vražedným

27.11.2022 15:09

Iránske vedenie podľa netere najvyššieho duchovného lídra zabíja deti.

Vladimir Putin

Estónsky minister Pevkur: Rusko nie je ani po deviatich mesiacoch vojny zásadne oslabené

27.11.2022 14:25

Hrozba, ktorú Rusko predstavuje pre západné krajiny, sa podľa estónskeho ministra obrany nijako nezmenšila.

nemocnica-bory.sk-nemocnica-stavba-jesen-lozkove-oddelenie-pacient-exterie19

Nemocnica Bory v Bratislave je skolaudovaná

27.11.2022 14:15

Nemocnica Bory, ktorú postavili v bratislavskom Lamači, získala od príslušného stavebného úradu kolaudačné rozhodnutie, ktoré tento týždeň nadobudlo účinnosť.

Viktor Orbán

Orbán: Je potrebná suverénna Ukrajina, aby Rusko nebolo hrozbou pre Európu

27.11.2022 13:46

Maďarský premiér zmenil rétoriku v súvislosti s Ukrajinou v čase vrcholiaceho sporu Maďarska o vyplatenie peňazí z regionálnych fondov Európskej únie.

Marcel Burkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Kritik Putinizmu a socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 171
Celková čítanosť: 696520x
Priemerná čítanosť článkov: 4073x

Autor blogu