Založ si blog

Teroristi z Kremľa: „Ak nám ju nedáte (Ukrajinu), zahyniete! “

Neexistuje zásadný rozdiel medzi islamskými teroristami, ktorí páchajú teror s cieľom podmaniť si všetko nemoslimské, s cieľom skrotiť si neveriacich psov…, s chcením, aby sa celý svet klaňal islamu, Alahovi

a chcením teroristov z Kremľa. V princípe sa zhodujú.

Jediný väčší rozdiel je len v tom, že kremeľskí teroristi majú skromnejšie ciele. To však nie je dané tým, že by boli menej nenásytní, ale je to dané jedine tým, že na rozdiel od islamských teroristov si uvedomujú, že podmaňovať si môžu maximálne tak niektoré krajiny bývalého Sovietskeho zväzu, a aj to len vtedy, ak im to civilizovaný svet toleruje, avšak zďaleka si netrúfajú podmaniť si celý svet; na rozdiel od ambícií najortodoxnejších stúpencov islamu.

Ruský prezident V. P. ( vo svete stále viac známy pod pseudonymom V. Putler) v nedávnom televíznom programe „Moskva. Kremeľ. Putin“… vysielanom štátnou televíziou Rossija 1, pohrozil, že ak Západ začne Ukrajine dodávať rakety dlhého doletu, tak Rusko sa pri svojich útokoch zameria na objekty, ktorým sa doteraz vyhýbalo. A dodal, že dodávky zbraní do Kyjeva má jediný cieľ – čo najviac predĺžiť ozbrojený konflikt na Ukrajine…

Je to síce nehoráznosť obrovského kalibru, čo tento kremeľský terorista č. 1 vyhlasuje, ale ešte horšie je to, že toto mu doposiaľ žerie 90 % Rusov. A možno aj väčšia polovica Slovákov. Rusom sa však ani tak čudovať nemožno, keďže kremeľskou propagandou sú radoví Rusi kŕmení od materskej škôlky a o slobode slova, ktorú máme napr. aj my na Slovensku, sa im môže akurát tak snívať. Čudovať sa možno vysokému percentu Slovákov, ktorí fandia Putlerovi v jeho „mierumilovných“ aktivitách na Ukrajine.

(Už vidím tie ruskou propagandou kŕmené diskusné manipulatívne príspevky snažiace sa neustále podsúvať, že sloboda slova na Slovensku nie je…, aj keď títo trólovia sami dobre vedia, že ak by to tak naozaj bolo, tak na Slovensku by ruskú propagandu beztrestne šíriť nemohli. Opak je však pravdou. Naproti tomu v ich milovanom Rusku by im protištátnu propagandu nikto netoleroval. Je v tom neskutočná drzosť, zákernosť a zloba  – využívať slobodu slova proti tomu, kto im ju poskytuje).      

Každý súdny človek vie, že je to jedine Rusko, kto na Ukrajine predlžuje vojnu. Ukrajinci sa pred agresorom stiahnuť nemajú kde; na rozdiel od ruského agresora. Ten má na to k dispozícii najväčšiu krajinu na svete.

Rusi už na Ukrajine útočili na nemocnice, obytné domy, kultúrne pamiatky, infraštruktúru, zabíjajú aj civilistov, znásilňujú ženy, zomierajú pritom aj deti. Tak s čím novým ešte chcú  teroristi z Kremľa prísť??? Čo všetko im ešte ich široká základňa fanúšikov, aj na Slovensku, odobrí, odpustí, alebo čo všetko ešte z ich dielne Zla privíta? Aké ďalšie zverstvá? Neštítia sa vyhrážať ani jadrovými zbraňami, aj keď vedia, že pri ich použití, by skončili aj oni a aj ruský národ. Ten im je však je zjavne ukradnutý. Sú ho schopní obetovať. Lebo väčšiu cenu, ako ich vlastný národ, má v ich stalinisticko-fašistických zakomplexovaných mozgoch obnova Sovietskeho zväzu pod nadvládou Kremľa.

Normálnym ľuďom je z ich počínania na zvracanie. Oni môžu  beztrestne útočiť na suverénny štát, vraždiť, kradnúť, znásilňovať, likvidovať celé oblasti, ale ak by mal spadnúť kamienok na ruské územie, tak to nie! to idú od rozhorčenia do najvyšších otáčok, že ako im ten zlý Západ ubližuje!… Oni môžu hlboko zo svojho územia zasahovať ciele na celej Ukrajine, ale robiť to opačne, tak to je podľa ich skvelej „logiky“ niečo neprípustné, neuvedomujúc si, že zvrátené a temnom ovládané je ich celé zmýšľanie.

„Drzosť fašistickej ruskej ríše Zla je bezhraničná a kto vie či aj nie večná…, ako ich Lenin… Nič v tej ríši zo svojej temnej minulosti nezabudli a nič nové sa ani nenaučili – stále sa len vyhrážajú, klamú, vydierajú, podvádzajú, kradnú, utláčajú, znásilňujú, väznia, mučia a vraždia. Vedenie tohto fašistického štátu na čele s vojnovým zločincom Putinom by malo čo najskôr sedieť pred medzinárodným trestným súdom a celý národ prejsť prevýchovou. To bohužiaľ nie je realistické, avšak bez toho nemá táto lúpežná  horda šancu na to, aby sa zaradila medzi civilizované národy. Západ by mal dodať Ukrajine také zbrane, aké používa Rusko. Keď môžu Rusi odpaľovať rakety z bombardéra letiacim nad Kaspickým morom, tak Ukrajine treba dodať rakety rovnakého doletu. Nech je to pekne fifty-fifty.“

Nie som Putinofil ani rusofil, „iba“ šírim ruskú propagandu.

01.07.2022

Keď silnejší napadne slabšieho, nezasahujte! Nerobte nič, len hľadajte chyby v slabšom! A snažte sa násilníka obhajovať tým, že bol k útoku donútený…, a keď sa to obhájiť nedá, ak tomu sú schopní uveriť iba tí najskalnejší, tak potom treba tvrdiť aspoň to, že agresor bol k agresii vyprovokovaný…Ale pozor! platí to len pre prípad ruskej agresie; [...]

Utrpenie na Ukrajine? No a? Biznis, plyn, ropa sú dôležitejšie! A naše pohodlie najdôležitejšie!

18.06.2022

História sa opakuje. A ľudia, a teda aj politici, sú nepoučiteľní. Tento článok som na inom blogu napísal 4. septembra 2014, teda v čase keď lídri svetovej sami seba presvedčili a potom všetci slepo uverili, že Putin bude iný ako Hitler, že Putin sa na rozdiel od Hitlera uspokojí, a nepôjde ďalej vo svojich zvrhlých mocenských chúťkach, a že stačí, ak mu svet [...]

Dúbravská pešia zóna & Ďalší projekt o ktorom sa hlasovať nedalo

27.05.2022

a teda k nemu neprebehlo ani riadne pripomienkovanie – a to nielen na úrovni miestneho zastupiteľstva našej bratislavskej mestskej časti, ale ani na úrovni komisie územného rozvoja (ÚR) zriadenej samotným Miestnym úradom Bratislava – Dúbravka. Informácia o stretnutí so zástupcami obyvateľov dotknutých domov, ktorá áno – odznela na komisii ÚR, ani schvaľovanie [...]

Chris Pincher

'Extrémne opitý obchytkával mužov'. Johnson rieši v strane ďalší škandál

02.07.2022 06:38

Vláda britského premiéra Borisa Johnsona čelí ďalšiemu alkoholickému škandálu.

Španielsko, ČR, EÚ, predsedníctvo,

Tisíc úradníkov, 140 miliónov eur. Francúzi chceli mať predsedníctvo EÚ lepšie ako Fíni

02.07.2022 06:19

Naše predsedníctvo EÚ nebolo také veľké ako nemecké, ale chceli sme to mať okázalejšie ako Fíni, kde sa akcie konali v hangári, uviedol hovorca francúzskej vlády.

Ukrajina, Rusko, konflikt, vojna, Odesa

ONLINE: Česi majú za úlohu udržať jednotu EÚ v prístupe k Rusku a Ukrajine

02.07.2022 06:00

Ťažkým orieškom pre české predsedníctvo EÚ bude napríklad presadenie ďalších sankcií voči Rusku pri rope a plyne.

Počúvajte pravdu, víkendový podcast

Pre Sulíka prišiel správny čas na odchod z koalície

02.07.2022 06:00

V utorok vstúpi Fínsko a Švédsko do NATO. „Parlament by to mal odsúhlasiť aj napriek parlamentným prázdninám. Bolo by to od nás veľké gesto,“ povedal Andrej Matišák.

marcelburkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Neschvaľovateľ ruskej okupácie Ukrajiny a kritik socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu. V súčasnosti učiteľ a poslanec MZ Bratislava - Dúbravka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 151
Celková čítanosť: 625144x
Priemerná čítanosť článkov: 4140x

Autor blogu