Založ si blog

Teroristi z Kremľa sa vyhrážajú: Ak neustúpite, zahyniete!

Tak už sa teroristi z Kremľa vyhrážajú aj použitím jadrových zbraní, ak bude Západ pomáhať Ukrajine brániacej sa veľkej presile ruského agresora, ktorý znovu chce meniť hranice vo svoj prospech a diktovať inému suverénnemu štátu čo robiť má, a čo nie.

Neexistuje zásadný rozdiel medzi islamskými teroristami, ktorí páchajú teror s cieľom podmaniť si všetko nemoslimské, s cieľom skrotiť si neveriacich psov…, s chcením, aby sa celý svet klaňal islamu, Alahovi, a chcením teroristov z Kremľa. V princípe sa zhodujú.

Jediný väčší rozdiel je len v tom, že kremeľskí teroristi majú „skromnejšie ciele“. To však nie je dané tým, že by boli menej nenásytní, ale je to dané jedine tým, že na rozdiel od islamských teroristov si uvedomujú, že podmaňovať si môžu maximálne tak niektoré krajiny bývalého Sovietskeho zväzu, a aj to len vtedy, ak im to civilizovaný svet toleruje, avšak zďaleka si netrúfajú podmaniť si celý svet; na rozdiel od ambícií najortodoxnejších stúpencov islamu.

Ruský prezident V. P. ( vo svete stále viac známy pod pseudonymom V. Putler) v nedávnom televíznom programe „Moskva. Kremeľ. Putin“… vysielanom štátnou televíziou Rossija 1, pohrozil, že ak Západ začne Ukrajine dodávať rakety dlhého doletu, tak Rusko sa pri svojich útokoch zameria na objekty, ktorým sa doteraz vyhýbalo. A dodal, že dodávky zbraní do Kyjeva má jediný cieľ – čo najviac predĺžiť ozbrojený konflikt na Ukrajine…

Je to síce nehoráznosť obrovského kalibru, čo tento kremeľský terorista č. 1 vyhlasuje, ale ešte horšie je to, že toto mu doposiaľ žerie 90 % Rusov. A možno aj väčšia polovica Slovákov. Rusom sa však ani tak čudovať nemožno, keďže kremeľskou propagandou sú radoví Rusi kŕmení od materskej škôlky a o slobode slova, ktorú máme napr. aj my na Slovensku, sa im môže akurát tak snívať. Čudovať sa možno vysokému percentu Slovákov, ktorí fandia Putlerovi v jeho „mierumilovných“ aktivitách na Ukrajine.

(Už vidím tie ruskou propagandou kŕmené diskusné manipulatívne príspevky snažiace sa neustále podsúvať, že sloboda slova na Slovensku nie je…, aj keď títo trólovia sami dobre vedia, že ak by to tak naozaj bolo, tak na Slovensku by ruskú propagandu beztrestne šíriť nemohli. Opak je však pravdou. Naproti tomu v ich milovanom Rusku by im protištátnu propagandu nikto netoleroval. Je v tom neskutočná drzosť, zákernosť a zloba  – využívať slobodu slova proti tomu, kto im ju poskytuje).      

Každý súdny človek vie, že je to jedine Rusko, kto na Ukrajine predlžuje vojnu. Ukrajinci sa pred agresorom stiahnuť nemajú kde; na rozdiel od ruského agresora. Ten má na to k dispozícii najväčšiu krajinu na svete.

Rusi už na Ukrajine útočili na nemocnice, obytné domy, kultúrne pamiatky, infraštruktúru, zabíjajú aj civilistov, znásilňujú ženy, zomierajú pritom aj deti. Tak s čím novým ešte chcú  teroristi z Kremľa prísť??? Čo všetko im ešte ich široká základňa fanúšikov, aj na Slovensku, odobrí, odpustí, alebo čo všetko ešte z ich dielne Zla privíta? Aké ďalšie zverstvá? Neštítia sa vyhrážať ani jadrovými zbraňami, aj keď vedia, že pri ich použití, by skončili aj oni a aj ruský národ. Ten im je však je zjavne ukradnutý. Sú ho schopní obetovať. Lebo väčšiu cenu, ako ich vlastný národ, má v ich stalinisticko-fašistických zakomplexovaných mozgoch obnova Sovietskeho zväzu pod nadvládou Kremľa.

Normálnym ľuďom je z ich počínania na zvracanie. Oni môžu beztrestne útočiť na suverénny štát, vraždiť, kradnúť, znásilňovať, likvidovať celé oblasti, ale ak by mal spadnúť kamienok NATO alebo Ukrajiny na ruské územie, tak to nie! to idú od rozhorčenia až do najvyšších otáčok, že ako im ten zlý Západ ubližuje!… Rusi ale môžu! Oni môžu hlboko zo svojho územia zasahovať ciele na celej Ukrajine, ale robiť to opačne, tak to je podľa ich skvelej „logiky“ niečo neprípustné, neuvedomujúc si, že zvrátené a temnom ovládané je ich celé zmýšľanie.

„Drzosť fašistickej ruskej ríše Zla je bezhraničná a kto vie či aj nie večná…, ako ich Lenin… Nič v tej ríši zo svojej temnej minulosti nezabudli a nič nové sa ani nenaučili – stále sa len vyhrážajú, klamú, vydierajú, podvádzajú, kradnú, utláčajú, znásilňujú, väznia, mučia a vraždia. Vedenie tohto fašistického štátu na čele s vojnovým zločincom Putinom by malo čo najskôr sedieť pred medzinárodným trestným súdom a celý národ prejsť prevýchovou. To bohužiaľ nie je realistické, avšak bez toho nemá táto lúpežná  horda šancu na to, aby sa zaradila medzi civilizované národy. Západ by mal dodať Ukrajine také zbrane, aké používa Rusko. Keď môžu Rusi odpaľovať rakety z bombardéra letiacim nad Kaspickým morom, tak Ukrajine treba dodať rakety rovnakého doletu. Nech je to pekne fifty-fifty.“

Teší ma výhra Ukrajiny nad Slovenskom na ME v Nemecku

22.06.2024

Vzhľadom k tomu, že na Slovensku minimálne každý druhý volič, pod vplyvom silnej ruskej propagandy, ktorá prináša svoje ovocie dokonca aj na Západe, schvaľuje dobývačnú vojnu, ktorú už vyše 2 rokov vedie Rusko voči Ukrajine, a túto vojnu, nebyť eurofondov a iných výhod plynúcich z členstva SR v EÚ, by s najväčšou pravdepodobnosťou otvorene schvaľovala aj vláda SR [...]

A Ficove zbrane na Ukrajine stále zabíjajú nevinných Rusov. .. a predlžujú krviprelievanie! . . .

16.05.2024

Minimálne podľa logiky voličov súčasnej vládnej koalície, ich pridružencov z radov Harabinovcov, bývalých Kotlebovcov atď. a pod. Snáď sú všetci natoľko znalí, že vedia, že slovenské zbrojárske podniky, v ktorých má účasť štát, s požehnaním vlády SR, ktorej predsedom je Robert Fico, vo veľkom dodávajú Ukrajine zbrane, ktoré ukrajinskí vojaci trestuhodne [...]

Čo veta, to perla – ruskej propagandy. A čo na to Pellegrini?

03.04.2024

Jadro z Ficovho prejavu k 2. výročiu vojny na Ukrajine bolo rozobraté v článku „Ficove kremeľské delírium a Pellegriniho „mierová“ ruská faloš“. Rozoberme si, aspoň narýchlo, to zvyšné z jeho proruského prejavu, ktorý by mu lepšie nenadiktovali snáď ani súdruhovia z Kremľa: 1. V záplave vyjadrení podporujúcich zabíjanie Ukrajincov a Rusov a naivnom [...]

monolit

V USA sa objavil ďalší záhadný monolit, polícia ho rýchlo odstránila

22.06.2024 11:15

Ide o pokračovanie série takých prípadov, ktoré zatiaľ zostávajú nevysvetlené.

blesk. búrka

Búrky, krúpy, vetrisko. Počasie potrápi Slovensko, meteorológovia vydali výstrahy

22.06.2024 11:03

SHMÚ upozorňuje aj na možnosť vzniku materiálnych škôd.

Švajčiarsko, vlajka,

Jednu z najbohatších britských rodín poslal súd do väzenia. Miliardári vykorisťovali služobníctvo

22.06.2024 10:45

Rodina Hindujaovcov patrí k najvplyvnejším v Británii i Indii.

Marcel Burkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Kritik Putinizmu a socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 211
Celková čítanosť: 868525x
Priemerná čítanosť článkov: 4116x

Autor blogu