Založ si blog

Teroristi z Kremľa: „Ak nám ju nedáte (Ukrajinu), zahyniete! “

Neexistuje zásadný rozdiel medzi islamskými teroristami, ktorí páchajú teror s cieľom podmaniť si všetko nemoslimské, s cieľom skrotiť si neveriacich psov…, s chcením, aby sa celý svet klaňal islamu, Alahovi

a chcením teroristov z Kremľa. V princípe sa zhodujú.

Jediný väčší rozdiel je len v tom, že kremeľskí teroristi majú skromnejšie ciele. To však nie je dané tým, že by boli menej nenásytní, ale je to dané jedine tým, že na rozdiel od islamských teroristov si uvedomujú, že podmaňovať si môžu maximálne tak niektoré krajiny bývalého Sovietskeho zväzu, a aj to len vtedy, ak im to civilizovaný svet toleruje, avšak zďaleka si netrúfajú podmaniť si celý svet; na rozdiel od ambícií najortodoxnejších stúpencov islamu.

Ruský prezident V. P. ( vo svete stále viac známy pod pseudonymom V. Putler) v nedávnom televíznom programe „Moskva. Kremeľ. Putin“… vysielanom štátnou televíziou Rossija 1, pohrozil, že ak Západ začne Ukrajine dodávať rakety dlhého doletu, tak Rusko sa pri svojich útokoch zameria na objekty, ktorým sa doteraz vyhýbalo. A dodal, že dodávky zbraní do Kyjeva má jediný cieľ – čo najviac predĺžiť ozbrojený konflikt na Ukrajine…

Je to síce nehoráznosť obrovského kalibru, čo tento kremeľský terorista č. 1 vyhlasuje, ale ešte horšie je to, že toto mu doposiaľ žerie 90 % Rusov. A možno aj väčšia polovica Slovákov. Rusom sa však ani tak čudovať nemožno, keďže kremeľskou propagandou sú radoví Rusi kŕmení od materskej škôlky a o slobode slova, ktorú máme napr. aj my na Slovensku, sa im môže akurát tak snívať. Čudovať sa možno vysokému percentu Slovákov, ktorí fandia Putlerovi v jeho „mierumilovných“ aktivitách na Ukrajine.

(Už vidím tie ruskou propagandou kŕmené diskusné manipulatívne príspevky snažiace sa neustále podsúvať, že sloboda slova na Slovensku nie je…, aj keď títo trólovia sami dobre vedia, že ak by to tak naozaj bolo, tak na Slovensku by ruskú propagandu beztrestne šíriť nemohli. Opak je však pravdou. Naproti tomu v ich milovanom Rusku by im protištátnu propagandu nikto netoleroval. Je v tom neskutočná drzosť, zákernosť a zloba  – využívať slobodu slova proti tomu, kto im ju poskytuje).      

Každý súdny človek vie, že je to jedine Rusko, kto na Ukrajine predlžuje vojnu. Ukrajinci sa pred agresorom stiahnuť nemajú kde; na rozdiel od ruského agresora. Ten má na to k dispozícii najväčšiu krajinu na svete.

Rusi už na Ukrajine útočili na nemocnice, obytné domy, kultúrne pamiatky, infraštruktúru, zabíjajú aj civilistov, znásilňujú ženy, zomierajú pritom aj deti. Tak s čím novým ešte chcú  teroristi z Kremľa prísť??? Čo všetko im ešte ich široká základňa fanúšikov, aj na Slovensku, odobrí, odpustí, alebo čo všetko ešte z ich dielne Zla privíta? Aké ďalšie zverstvá? Neštítia sa vyhrážať ani jadrovými zbraňami, aj keď vedia, že pri ich použití, by skončili aj oni a aj ruský národ. Ten im je však je zjavne ukradnutý. Sú ho schopní obetovať. Lebo väčšiu cenu, ako ich vlastný národ, má v ich stalinisticko-fašistických zakomplexovaných mozgoch obnova Sovietskeho zväzu pod nadvládou Kremľa.

Normálnym ľuďom je z ich počínania na zvracanie. Oni môžu  beztrestne útočiť na suverénny štát, vraždiť, kradnúť, znásilňovať, likvidovať celé oblasti, ale ak by mal spadnúť kamienok na ruské územie, tak to nie! to idú od rozhorčenia do najvyšších otáčok, že ako im ten zlý Západ ubližuje!… Oni môžu hlboko zo svojho územia zasahovať ciele na celej Ukrajine, ale robiť to opačne, tak to je podľa ich skvelej „logiky“ niečo neprípustné, neuvedomujúc si, že zvrátené a temnom ovládané je ich celé zmýšľanie.

„Drzosť fašistickej ruskej ríše Zla je bezhraničná a kto vie či aj nie večná…, ako ich Lenin… Nič v tej ríši zo svojej temnej minulosti nezabudli a nič nové sa ani nenaučili – stále sa len vyhrážajú, klamú, vydierajú, podvádzajú, kradnú, utláčajú, znásilňujú, väznia, mučia a vraždia. Vedenie tohto fašistického štátu na čele s vojnovým zločincom Putinom by malo čo najskôr sedieť pred medzinárodným trestným súdom a celý národ prejsť prevýchovou. To bohužiaľ nie je realistické, avšak bez toho nemá táto lúpežná  horda šancu na to, aby sa zaradila medzi civilizované národy. Západ by mal dodať Ukrajine také zbrane, aké používa Rusko. Keď môžu Rusi odpaľovať rakety z bombardéra letiacim nad Kaspickým morom, tak Ukrajine treba dodať rakety rovnakého doletu. Nech je to pekne fifty-fifty.“

V Dúbravke 3. jednofarebné miestne zastupiteľstvo za sebou. Príčiny a čo z toho plynie

17.11.2022

Člen mediálnej komisie (minimálne bývalý) a jeden z obhajcov jednostrannosti, resp. cenzúry v Dúbravských novinách – Miroslav Markovič, pri príležitosti 3. jednoznačného volebného víťazstva Martina Zaťoviča a jeho tímu v komunálnych voľbách 2022, zložil dokonca oslavnú báseň, za ktorú na FB Dúbravka veľký úspech zožal, a v nej celú jednu slohu mi [...]

Činnosť komunálneho politika nemusí byť hmatateľná, no napriek tomu môže byť užitočná & Odpočet mojej práce 2015 – 2022.

24.10.2022

Akonáhle niekedy na Facebook-u Dúbravka vyslovím nejakú vecnú kritiku na adresu činnosti, alebo nečinnosti vedenia našej mestskej časti Bratislava – Dúbravka, ktorej šéfuje mimoriadne populárny starosta Martin Zaťovič, tak spravidla hneď, namiesto vecných diskusných príspevkov, nastupujú: snahy odehonestovanie alebo zosmiešňovanie autora tejto kritiky, a nevecné výzvy, [...]

Z predvolebných novín „Dúbravka“ z r. 2010 & Keď ešte kritika starostu bola vítaná

22.10.2022

Kritika na adresu bývalého starostu (dnes už nebohého Jána Sandtnera) bola zo strany členov tímu a sympatizantov dnešného starostu (Martina Zaťoviča, do ktorého tímu som patril aj ja) vítaná, až žiadúca. Dnes je ale z ich strany odsudzovaná a za kritiku Martina Zaťoviča vás mnohí z jeho sympatizantov na FB Dúbravka pomaly slovne ukrižujú, stávate sa triednym [...]

Katarína Mathernova so Zelenskym

Zelenskyj vyznamenal najvplyvnejšiu Slovenku v Bruseli

27.11.2022 15:24

"Udelenie Radu za zásluhy vnímam ako obrovskú poctu. Dojalo ma to, nesmierne si to vážim," hovorí pre Pravdu Katarína Mathernová.

Ajatolláh / Alí Chameneí /

Irán zatkol neter ajatolláha Chameneího. Vo videu nazvala jeho režim vražedným

27.11.2022 15:09, aktualizované: 15:44

Iránske vedenie podľa netere najvyššieho duchovného lídra zabíja deti.

Vladimir Putin

Estónsky minister Pevkur: Rusko nie je ani po deviatich mesiacoch vojny zásadne oslabené

27.11.2022 14:25

Hrozba, ktorú Rusko predstavuje pre západné krajiny, sa podľa estónskeho ministra obrany nijako nezmenšila.

nemocnica-bory.sk-nemocnica-stavba-jesen-lozkove-oddelenie-pacient-exterie19

Nemocnica Bory v Bratislave je skolaudovaná

27.11.2022 14:15

Nemocnica Bory, ktorú postavili v bratislavskom Lamači, získala od príslušného stavebného úradu kolaudačné rozhodnutie, ktoré tento týždeň nadobudlo účinnosť.

Marcel Burkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Kritik Putinizmu a socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 171
Celková čítanosť: 696527x
Priemerná čítanosť článkov: 4073x

Autor blogu