Založ si blog

Spravodlivosť po rusky

Aj keby Rusko vyvraždilo hoci aj polovicu ukrajinského národa, alebo aj keby úplne Ukrajinu zrovnalo so zemou, ideoví užitoční idioti slúžiaci Kremľu aj tak budú stále zjapať, že na vine sú USA!…, ktoré si bez súhlasu Ruska dovolili takú opovážlivosť, že Ukrajine posielajú zbrane!, aby sa táto mohla brániť voči presile, voči svojmu tzv. mierumilovnému ruskému bratovi, ktorý oslobodzuje Ukrajinu od náckov a zhubného vplyvu Západu… A tí „pokrokovejší“ z tých idiotov budú, aspoň naoko, tvrdiť, že rovnakú vinu ako Rusko, za všetky tie vraždy a materiálne škody na Ukrajine nesú USA!…

Títo „osvietenci“ slúžia Kremľu oveľa viac ako tí, ktorí hádžu vinu len na USA. Tých totiž nikto nepočúva, nikto ich neberie vážne. Ale tí ,tzv. pokrokovejší, páchajú najviac zla, sú svojimi myšlienkami prepojení s ruskými zločinmi na Ukrajine, dávajú im nepriamo zelenú, svoje požehnanie, keďže z ich kázní vyplýva, že Rusko bolo k útoku na Ukrajinu donútené… A toto Kremeľ potrebuje počuť, presne v tomto potrebuje čo najširšiu podporu, aby mohlo obhajovať svoju agresiu voči Ukrajine.

Výraz „choré“ je veľmi nedostatočný výraz na vyjadrenie tejto zmesi hlúposti, bezcitnosti a nesúdnosti.

Títo ľudia úplne stratili súdnosť a k poznaniu svojho zvráteného zmýšľania môžu dôjsť až na onom svete, alebo v budúcom živote na vlastnej koži, teda po zahodení svojho chorého mozgu, resp. rozumu, ktorý v nich úplne potlačil Cit, svedomie. A príjemné prežívanie to s najväčšou pravdepodobnosťou pre nich zďaleka nebude.

Áno, dokonca aj medzi Američanmi môžu byť a aj sú mnohí užitoční idioti. Veď hlúposť nie je vlastná len ruským fanúšikom zločinca Adolfa Putlera. Hlúposť nemá hraníc, vidíme ako sa jej pod ruskou propagandou darí a ako prekvitá aj na Slovensku. Nejaký oceán ju predsa nemôže zastaviť.

V diskusii k môjmu článku „ Tzv. „nestranní“ rusofili potrebujú pomoc amerických užitočných idiotov“ zaznelo toto tvrdenie:

„Z clanku Burkerta mi stacilo toto debilne tvrdenie: „… k mentálnym obetiam putinizmu sa počítajú aj tí, ktorí tvrdia, že v rusko – ukrajinskom konflikte… sú NEUTRÁLNI…, resp. že za rozpútanú vojnu na Ukrajine by mali rovnakú zodpovednosť ako Rusi niesť aj Američania…“.

Burkert, to si myslia aj Americania v USA, ze za rozputanu vojnu na Ukrajine mozu aj USA. Ale podla tvojej debilnej logiky su aj Americania putinisti!“

Táto argumentácia je na úrovni zvrátenej argumentácie násilného brata Voloďu vystupujúceho v našom príbehu.

 

Tu je:

 

Jedného krásneho dňa Voloďa do krvi zmláti svoju sestru, zlomí jej nos, ruku a pár zubov jej vybije, lebo si začala rozumieť s novým, anglicky hovoriacim susedom, ktorému on nerozumie ani slovo, ale jeho sestra vie po anglicky, takže s ním často komunikuje, aby si svoju angličtinu ešte zlepšila.  Tohto Amíka ale Voloďa z celej svojej duše nenávidí, veď od detstva ho učili k odporu voči všetkému západnému; okrem technologických vymožeností, hudby, filmov, dolárov  a ďalších drobností… Ale čo čert nechcel to sa stalo. Jeho sestrička si suseda dovolila tajne pozvať k nim domov na kávičku! a keď to on zistil,  ešte mu ako bratovi aj klamala!, že sused u nich nebol… Len tak mohla dúfať, že ju brat nezmláti.  

A keď násilný brat zistil, že ich sused začal učiť jeho sestru hmaty a chvaty sebaobrany, aby sa mohla proti násilnému bratovi účinne brániť, tak ju za to takmer zabil.

Pred smrťou ju zachránil len spomínaný sused, ktorý proti násilníkovi na poslednú chvíľu zakročil.

Na prebiehajúcom súde sa ale násilník bráni, že k útoku na sestru ho donútila samotná sestra a ich sused Amík. On sa len bránil pre prípad, že jeho sestra s tým Amíkom by v presile na neho zaútočili a vyhnali ho z jeho vlastného domu. Preto žiada súd o zrušenie obžaloby, ktorá bola voči nemu vznesená podplateným prokurátorom čisto len na základe Američanovej výpovede.

Podľa ruskej „logiky“ a „spravodlivosti“, výdatne podporovanej aj slovenskými ideovými užitočnými idiotmi, v tomto prípade by vo väzení mal skončiť sused! a to minimálne v doživotnom. Potrestaná by mala byť aj jeho sestra za spriahnutie sa s diablom a za pripravovanie komplotu! Násilný brat by mal byť zbavený viny, veď svoj čin spáchal v nutnej obrane… a hlavne – v úplnom súlade s ruskou propagandou, spravodlivosťou a dokonca aj v súlade s ruskou logikou…

A keďže, ako to už v rozprávkach býva, že dobro nakoniec zvíťazí nad zlom, tak aj v tejto rozprávke, ale len pre mentálne obete putinizmu, nakoniec dobro predsa len zvíťazilo, keďže prípad sa pod vplyvom prozreteľnosti dostáva do rúk spravodlivému, americkou propagandou nepoznačenému sudcovi, ktorý odsudzuje bezohľadného Amíka za rozpútanie súrodeneckého konfliktu, aj keď tento zachránil susedu pred istou smrťou. Násilníka sudca oslobodzuje, uzná jeho obranu, že bol k činu donútený… Američan dostáva 30 rokov natvrdo.

Krásna rozprávka, že? Musí byť krásna!, lebo je v súlade so zvrátenou ruskou logikou a propagandou.

V súdnej sieni boli prítomní aj tzv. pokrokovejší, tí nestranní… Títo, aby ukázali svoju spravodlivosť,  žiadali sudcu, aby nejaký ten trest dostal aj Voloďovi, keďže to so svojou nutnou obranou trochu prehnal…

 

P.S.: 

Proruskí trólovia, do služby!!! Bráňte vášho idola z Kremľa!, ktorý tu bol takto odporne napadnutý!… A ak vám nikto nezožerie jeho nevinnosť, uhrajte to aspoň na remízu!, aspoň sa o  to pokúste!, že rovnako vinné sú aj USA!…

Uspokojivá šikana ukrajinských žiakov na ZŠ Dudova v Petržalke a jej ukážkové zahladenie

29.08.2023

Ide o základnú školu , ktorá je, minimálne v rámci Petržalky, považovaná za nadpriemernú. Základ k tomuto článku bol položený tu: 2. časť – Čo všetko si nedisciplinovaní žiaci nadpriemernej ZŠ v Petržalke dovolia za jednotky zo správania Tento článok je špeciálne venovaný jednému konkrétnemu, obzvlášť závažnému skutku, ktorého sa v rámci celej [...]

Nie Ukrajina, ale Rusko porušilo Minskú dohodu. A nielen ju.

01.08.2023

Hneď na úvod treba povedať, že uznaním Doneckej ľudovej republiky (DĽR) a Luhanskej ľudovej republiky (DĽR) Moskva de facto odmietla dohodu z Minska. Veď aj touto dohodou v podstate potvrdila zvrchovanosť a územnú celistvosť Ukrajiny vrátane Donecka a Luhanska. A že tam prebehla genocída na rusky hovoriacich občanov Ukrajiny tak tejto báchorke s najväčšou [...]

„Ukrajina – Masky revolúcie“ & Masky obhajcov jej znásilňovania

30.07.2023

K francúzskemu dokumentu z roku 2016 – Ukrajina – Masky revolúcie, od francúzskeho autora Paula Moreira, odvysielaného na francúzskom platenom TV kanáli Canal+, v kurzivách v tomto článku uvádzam najprv to, čo iste poteší srdcia obhajcov ruskej agresie na Ukrajine, srdcia schvaľovateľov ruského vraždenia na Ukrajine, ktoré si len doposiaľ vyžiadalo desať tisíce [...]

Jaroslav Haščák

Haščák odmieta, že by obsah jeho mobilu mohol byť podkladom pre trestné stíhania

26.09.2023 09:01

Hovorí o politickom zneužívaní polície pred voľbami.

karabach

Do Arménska prišlo z Náhorného Karabachu už vyše 13 300 utečencov

26.09.2023 08:27

Oblasť Náhorného Karabachu je predmetom dlhodobých sporov medzi Arménskom a Azerbajdžanom.

Konferencia Šport a spoločnosť 2023

Šport by mal dostať viac peňazí, zhodli sa športovci, samosprávy aj politici

26.09.2023 08:00

Šport si zaslúži lepšie miesto v spoločnosti a jeho financovanie by sa malo zvýšiť až na úroveň priemeru Európskej únie.

automat, HHC-P, Banská Bystrica

Ľahko dostupná droga ohrozuje mladistvých. V automate ju kúpia bez kontroly, dve deti skončili v nemocnici

26.09.2023 07:00

Dezorientácia, strata pamäte, nekoordinované pohyby, únava. To sú príznaky po požití látky, ktorá má rovnaké účinky ako marihuana, no táto je ľahšie dostupná.

Marcel Burkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Kritik Putinizmu a socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 191
Celková čítanosť: 792969x
Priemerná čítanosť článkov: 4152x

Autor blogu