Založ si blog

Burkert moslimom nekáže. Iba pripomína ich pokrytectvo. Za to sa mu povodí zle? ? ?

Pokrytectvo moslimom pripomínam v súvislosti s islamskými teroristickými útokmi. Niekto im to otvorene predsa pripomínať musí, inak nemajú šancu svoje pokrytectvo, pri ktorom odsudzujú islamské teroristické útoky a zároveň schvaľujú koránske idey vrátane nenávistných, z ktorých vychádza islamský terorizmus proti neveriacim, ani len postrehnúť.

Pri tomto vzdávam česť výnimkám, teda možno tým nepravým moslimom. Lebo pravý moslim musí konať tak ako konal Mohamed v islamskom životopise proroka plnom zvráteností a krvi. Avšak v očiach blogerky (alebo blogera?) pod divným menom, viď odkaz pod článkom, ktorá mojej „nenávistnej“ osobe venovala článok, človek, ktorý sa na takúto „misiu“ podujme, je automaticky plný nenávisti; nenávisti voči moslimom, ktorých vraj označujem za odporných… Tak to už je naozaj sila. A vyzýva ma, aby som od svojho konania, upustil. Lebo sa mi povodí zle…

Hneď na začiatku treba povedať, že podľa jej logiky, ak máme byť dôslední, by mali byť za nenávistných automaticky označení aj všetci tí, ktorí si dovolia poukazovať na to, že jak fašizmus, tak komunizmus, by sa nikdy nepresadili, ak by im dvere k moci neotvorili slepo veriace zmanipulované masy ľudí. Tí ľudia nechceli vraždiť, chceli len žiť trochu dôstojnejším životom, no uverili ideológiám, ktorých následná realizácia mala za následok desiatky miliónov ľudských životov.

Vážená pani blogerka, je to možno pre Vás novinka, ale to, čo tvrdím vo svojich článkoch o islame a alibizme moslimov (česť výnimkám), potvrdzujú aj tí, ktorí sa ako moslimovia narodili a dlho nimi bez výhrad aj boli; kým neprecitli. Samozrejme, nie je ich veľa, ale existujú! Môžem vám obratom dokumentovať minimálne 4 takéto osoby. Tých by ste onálepkovali ako? Tiež „rasisti“?…

Čo sa týka príčin zla vo svete… Aj Vy na tieto príčiny máte nejaký názor, ale ubezpečujem, že aj keď je rozdielny od môjho, ani by ma len nenapadlo ho rozoberať v špeciálnom článku; ako ste to spravili Vy, ohľadne môjho názoru.

Ak za príčiny zla vo svete považujem tie, ktoré mám uvedené na titulke môjho blogu, tak to ešte neznamená, že mňa sa netýkajú. To len Vy sama ste si to primysleli, že mňa sa no netýka, aby ste na mňa toho mohli našiť čo najviac.

V mojich článkoch venovaných téme islam a tomu čo s ním súvisí, ste našli až jeden odsek, na základe ktorého ste nejakým zvláštnym spôsobom vydedukovali, že nenávidím moslimov… Označili ste ho ako vrchol drzosti… Znie takto: „Kým sa umiernení moslimovia, ak sú naozaj umiernenými, verejne nezačnú dištancovať od tých častí Koránu, ktoré vyzývajú na likvidáciu nevercov, resp. svojim mlčaním budú tieto nenávistné články nepriamo schvaľovať ako Bohom zjavené, minimálne dovtedy budú islamskí bojovníci pripravujúci sa na samovražedné útoky od nich cítiť podporu v tom, čomu uverili: že za zabitie nevercov budú odmenení na onom svete.“

Zaujímavé na tom je, že konkrétne ste nezareagovali ani len na časť z tohto, nie príliš dlhého odseku. Namiesto toho ste mi radšej pripísali negatívnu vlastnosť – pýchu, resp. „hodnosti“ ako: „Pánov služobník“… „Pán služobník“, aj keď ja to o sebe nevyhlasujem a ani si nemyslím, že Pán je s mojim životom spokojný. Jednoducho, nejde Vám o vecnosť, ale o to, spraviť zo mňa idiota, zosmiešniť ma, alebo ma aspoň čo najviac pošpiniť.

Čo sa týka Vašej „výzvy“ alebo námietky, že aj ja by som sa mal dištancovať od tých častí Biblie, ktoré opisujú násilie, opäť strieľate vedľa. Stalo sa tak už dávno. Napísal som X článkov v ktorých kritizujem kresťanské dogmy a články v ktorých tvrdím, že Biblia zďaleka nie je čistým „slovom Božím“. Napriek tomu tvrdím, že medzi učením Ježiša Krista a s Koránom je obrazne povedané asi taký rozdiel ako medzi nebom a peklom.

Spomínate bombardovanie moslimských krajín kresťanskými krajinami… Na to Vám poviem to, že nie je všetko zlato, čo sa blyští. A neznamená, že ak niekto, kto o sebe vyhlasuje, že je kresťan, tak ním aj je. Rovnako neznamená, že ak niekto povie, že zabíja v mene Boha, že Boh to tak aj chce. Islamský „boh“ však zabíjať prikazuje. Priamo vo svätej knihe moslimov. A prikazuje v nej zabíjať neveriacich. A to zabíjanie sa aj deje. Priamo v EÚ. A nedeje sa na základe článkov Biblie a už vôbec nie na základe učenia Ježiša, ale deje sa tak, a možno Vás to prekvapí, v mene islamského „boha“, odvolávajúc sa na konkrétne články Koránu a islamu vôbec, vrátane islamského životopisu Mohameda plného zvráteností.

To je tá „maličkosť“, ktorú ste z Vášho článku jednoducho vynechať museli; inak by ste stratili aj tú najmenšiu oporu pri Vašej snahe označovať tých, ktorí si dovolia kritizovať nenávistnú ideológiu a veci s tým súvisiace, za nenávistných. Aby ste ich nejako umlčali, alebo aspoň odradili.

Mýlite sa, alebo manipulujete. Ja nevyzývam moslimov aby sa dištancovali od niečoho, čo neurobili (teroristické útoky). Čítajte predsa môj odsek, ktorý ste vypichli, tak ako je napísaný. Ak to tak spravíte, vyjde Vám niečo iné.

Neobviňujem ani nesúdim, len poukazujem na to, že aj postoj je čin. Veď Vy sama to vo svojom článku potvrdzujete slovami: „Kto mlčí, ten svedčí“. A ak niekto schvaľuje násilie v Koráne ako svätú vôľu Alaha, je len logické, že tým nepriamo ideovo podporuje tých, ktorí toto násilie realizujú. Podľa Vašej logiky, by sme nemali kritizovať ani fašizmus ani komunizmus, lebo tým niekoho obviňujeme a súdime… A rovnako by ste, minimálne podľa tejto Vašej logiky, nemali napísať ani kritický článok o mne, lebo tým ste urobili to, čo vyčítate mne. Ale ja Vám to nevyčítam. Je dobre, že ste ho napísali.

Vyzývate ma, aby som okamžite skončil so štvaním, honom na čarodejnice, nenávistnými článkami, prilievaním do ohňa nepokojov, nepriateľstva a dešpektu… a hovoríte, že zle sa mi za to povodí…

Nuž podľa môjho názoru štvanie a hon, síce nie na čarodejnice, alebo „iba“ na neveriacich, podnecuje, mnohými toľko milovaný, Korán. A je to aj vidieť. Ale je možné, že ste si za posledné roky nevšimli ani jediný islamský teroristický útok na neveriacich. Neviete a ani nemôžte uviesť jedinú moju nenávistnú vetu voči moslimom. Zato ja Vám viem vymenovať desiatky nenávistných článkov voči neveriacim a to v knihe, o ktorej moslimovia vo všeobecnosti tvrdia, že ide o svätú vôľu božiu.

Ale v jednom možno pravdu máte. Že sa mi môže povodiť, za to čo robím, zle. Vy o tom zjavne nepochybujete, že sa mi za to zle povodí. Vylúčiť, že budem za kritiku islamu raz zavraždený, tak ako mnohí iní, nemôžem. Dokonca ani na Slovensku. Viedeň je blízko. Hranice otvorené. Napriek tomu chcem veriť opaku a nepoteším Vás. Kým budem vidieť v tom, čo robím, zmysel, budem v tom pokračovať. Nemiestna ústupčivosť zlu znamená jeho podporovanie.       

Tu je blog na ktorý som reagoval a na ktorom má autorka výstižné motto: Pravda často bolí, ale lieči… http://ebranitodshimatnoke.blog.pravda.sk/2017/09/05/kto-je-m-burkert-aby-kazal-moslimom/

Reakcia prednostu MÚ Bratislava – Dúbravka na môj článok týkajúci sa výberových konaní a odmien v dúbravskej samospráve

31.08.2021

Moja poznámka na úvod: V kurzivách v texte sú uvedené moje poznámky a výhrady. Pekný deň pani poslankyne a poslanci, Nižšie (pod mojou reakciou) je pôvodná odpoveď na interpeláciu, ktorú mu vo februári 2021 zaslala p. JUDr. J. Prehľad odmien vedúcich oddelení je podstatne obsiahlejší ako uvádza p. Burkert vo svojom článku. Prečo si tendenčne vybral do [...]

Výberové konania a odmeny vo verejnej správe po bratislavsko – dúbravsky

23.08.2021

Pozn. na úvod: Nižšie uvedený článok bol zaslaný do redakcie Dúbravských novín a na vedomie prednostovi MÚ Bratislava – Dúbravka na spripomienkovanie, v decembri 2020. Pán prednosta nezareagoval. Zrejme si bol istý, že taký článok si jeho podriadená – šéfredaktorka novín, zverejniť nedovolí. A tak sa aj stalo. Cenzúra pokračuje aj 30 rokov od pádu [...]

Aj Ježiš bol nepohodlný laik. . . A preto musel byť odstránený – Za potlesku zmanipulovaných más.

20.08.2021

Vôbec o tom nepochybujem, že ak by sa Ježiš Kristus narodil do dnešnej doby, a bol by známou osobnosťou, a začal by hovoriť veci, s ktorými by väčšina odborníkov (v danom prípade na teológiu) nesúhlasila, ale významná časť ľudí by ho počúvala a dôverovala mu, tak aj keby mal svätú pravdu, nedopadol by dobre. Nebol by síce fyzicky odstránený – zavraždený, ako [...]

Peter  Žiga

Zadržali rodinného príslušníka bývalého ministra hospodárstva Žigu

24.09.2021 15:12

Štefana Žigu nedávno Národná kriminálna agentúra obvinila pre daňovú trestnú činnosť.

Rusko voľby

Rusko oznámilo konečné výsledky volieb, Jednotné Rusko získalo 324 kresiel

24.09.2021 15:05

Dolná komora ruského parlamentu sa skladá zo 450 poslancov.

polícia

Muž chcel skočiť zo strechy obchodu v Malackách, od činu ho odhovorili

24.09.2021 14:47

Po krátkom rozhovore s policajným tímom muž dobrovoľne zo strechy zišiel.

Jozef Chovanec, zásah

Kolíková: Na rekonštrukcii prípadu Chovanca budú traja svedkovia a dvaja znalci zo SR

24.09.2021 14:28

K nepozvaniu ďalšieho svedka Romana Behúla na rekonštrukciu ministerka povedala, že ide o rozhodnutie sudkyne.

marcelburkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Neschvaľovateľ ruskej okupácie Ukrajiny a kritik socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu. V súčasnosti učiteľ a poslanec MZ Bratislava - Dúbravka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 474319x
Priemerná čítanosť článkov: 4475x

Autor blogu