Založ si blog

Súkromné: Kvôli kritike islamu ležím v žalúdku ďalšiemu blogerovi

A to až tak, že tento, resp. táto, venovala mojej osobe až 2 články. A ak by ju admini nestopli, ktovie koľko by ich bolo.

K tvrdeniu, resp. otázke blogerky (ktorá sa bojí vystupovať pod svojim skutočným menom a na ktorej blog, resp. 2 blogy, ktoré mi na blogu Pravda venovala, uvádzam odkaz pod článkom): „Ospravedlnil sa Marcel Burkert jediný raz za výčiny “kresťanov”?“…

 Reakcia:

– Nie som predstaviteľom a dokonca ani stúpencom žiadnej kresťanskej cirkvi, aby som sa za niečo ospravedlňoval.

– Navyše nespĺňam kritéria, minimálne oficiálneho kresťanstva, aby som sa mohol označiť za kresťana, lebo nesúhlasím napr. s tým, že Ježišova smrť na kríži bola Bohom chcená, resp. vítaná, údajne aby ľuďom mohol odpustiť hriechy.     

– Neviem o tom, aby som bol účastný na nejakom krviprelievaní v mene boha. Rovnako ako to o sebe neviete ani vy. Ak to náhodou zistím, potom sa budem ospravedlňovať.  

– Už v predošlom článku som uviedol, že ak niekto zabíja v mene učenia Ježiša Krista, tak to ešte zďaleka neznamená, že toto učenie je nenávistné. Na strane druhej strane učenie Mohameda podľa islamu je plné zvráteností, ako aj jeho islamský životopis.

 

Tvrdenie blogerky: Burkert, vy síce nepoužívate rozkazovací spôsob, ale z vašich slov:  “Kým sa umiernení moslimovia, ak sú naozaj umiernenými, verejne nezačnú dištancovať od tých častí Koránu, ktoré vyzývajú na likvidáciu nevercov, resp. svojim mlčaním budú tieto nenávistné články nepriamo schvaľovať ako Bohom zjavené”…

vyplýva, že mosimom kážete…

Reakcia:

Ak citujete nejakú vetu, patrilo by sa zacitovať ju celú. Inak manipulujete s jej zmyslom. Mosimov nepoznám, iba moslimov. A ak by sme sa mali riadiť vašou logikou, tak kritiku, akú predvádzate vy voči mne, si zaslúžia aj všetci tí, ktorí si dovolili a dovolia poukazovať na to, že jak fašizmus, tak komunizmus, by sa nikdy nepresadili, ak by im dvere k moci neotvorili slepo veriace zmanipulované masy ľudí. A nebezpečnou ideológiou je nepochybne aj islam. Ak o tom pochybujete, prečítajte si v prvom rade Korán a islamský životopis proroka Mohameda plný zvráteností. A dvere tejto ideológii v Európe otvárajú tí, ktorí húfom nositeľov nenávistnej ideológie otvárajú dvere EÚ dokorán.

A ak mne vyčítate, že kážem, vy robíte voči mojej osobe čo??? Nekážete mi? Nevyzývate ma aby som upustil od kritiky islamu a politiky otvorených dverí? Ale hlavne že požívate frázu o triesku v oku blížneho svojho.

Vyjadriť svoj názor ktorý je v rozpore s islamom je zakázané len v moslimských krajinách. Tu ale milá pani zatiaľ islam nevládne. Povedať, že moslimovia zostanú pokrytcami, ak sa dištancujú len od islamských teroristických útokov, a nie aj od ich ideového zdroja, je podľa mňa konštatovanie, ale vy ho kľudne môžete do nemoty označovať ako diktát voči moslimom. Ale hlavné je podľa vás asi to, že Korán „nediktuje“. „Nediktuje“ moslimom zabíjať neveriacich. Toto je podľa vás v poriadku, resp. treba pred tým zatvárať oči a poukazovať na to neslobodno, lebo ak sa niekto opováži, hneď tu budú také články ako ste vyprodukovali voči mojej osobe; s cieľom zastrašiť, alebo aspoň odradiť. Ale ten, čo na danú zvrátenosť a veci s tým súvisiace poukáže, ten podľa vás nie len že nie je v poriadku, ale je aj plný nenávisti.       

 

Tvrdenie blogerky: Burkert, Vy nám tu dlhé týždne v plnej paráde predvádzate POKRYTECTVO PAR EXCELLENCE, celý čas šijete do Moslimov namiesto toho, aby ste sa pozreli do zrkadla a začali pekne doma … “kresťania”, “grálovci” a iní lovci, čitatelia, spečatení, povolaní, ale nevyvolení, v konečnom dôsledku JA SÁM, MARCEL BURKERT…

Reakcia: Opätovne vás vyzývam, aby ste citovali moje „závadové výroky“ o moslimoch. Nebuďte zbabelá, a podajte na mňa trestné oznámenie za šírenie nenávisti voči moslimom; ak ste presvedčená o vašich nezmysloch.

 

Tvrdenie blogerky: Burkert tvrdí: “Niekto im (moslimom) to (pokrytectvo) otvorene predsa pripomínať musí”… No nemusí, a už vôbec to nemá byť niekto z “opačného” tábora, ale to v tomto prípade neplatí, pretože Burkert je, zatiaľ, momentálne, celkom z toho istého cesta, ak nie ešte z jedovatejšieho ako tí, ktorým pripomína. Ich pokrytectvo im, ak už, má pripomínať osvietený Moslim a ešte lepšie, ak si ho pripomínajú sami sebe, tým, že im prekáža na druhých, ohradíte sa, že vám neprekáža, že vy si to len všímate, no to je síce pravda, ale keby ste si to LEN všimli, tak nie ste v čele križiacko-grálovskej výpravy za vymýtenie zlých Moslimov z Európy.

Reakcia:

A koľkože tých osvietených moslimov poznáte? Lebo ja len veľmi málo. Je ich ďaleko menej ako šafranu. A ich dosah na mienku moslimom je zanedbateľný, lebo do moslimských médií sa nemajú šancu dostať. Dokonca napr. aj v Nemecku im hrozí zo strany pravých moslimov za kritiku, a odpadlíctvo od islamu, smrť. Preto ich činnosť je veľmi veľmi limitovaná.

– Vy so mnou súhlasiť nemusíte, a ani nikdy nebudete, ale podľa môjho názoru, ak moslimom ich pokrytectvo a zvrátenosti Koránu, na základe ktorých sa pácha teror, vo všeobecnosti nepripomínajú originál moslimovia, snáď bude mať nejaký zmysel to, ak im to začnú pripomínať ľudia nezainteresovaní, napr. ateisti.

– Ja voči moslimom nie som z opačného tábora. Som neutrálny. Moje mnohé kritické články na adresu kresťanských dogiem sú toho svedectvom. No napriek tomu si dovolím tvrdiť, že učenie Ježiša Krista je v poriadku, ale učenie Mohameda zaznamenané v Koráne to je des a hrôza.

– Aj vy ste z opačného tábora ako som ja, a napriek tomu ma už druhým článkom k niečomu vyzývate. Pričom existuje k mojim článkom aj niečo také, ako je diskusia. Lenže tam by ste v priamej konfrontácii asi mali veľký mali problém, tam by totiž bolo dobre vidieť, ako neviete vecne reagovať na mnohé moje, vám nepohodlné, tvrdenia, a tak to skúšate článkami venovanými mojej osobe.     

 

Domnienka blogerky, že čo ak je Burkert inkarnáciu proroka Mohameda, má asi takú váhu ako domnienka o tom, že blogerka je inkarnáciou popredného vodcu križiackych výprav.

Tvrdenie blogerky, že Korán je pokrivený a takisto skutočný život Mohameda, sa výrazne odlišuje od toho, ktorý poznajú moslimovia, by malo smerovať tam, kde je to viac potrebné, nie mne, lebo ja o tom nepochybujem. Napriek tomu sa vôbec za žiadneho špecialistu nepovažujem; ako sa mi to snaží účelovo pripísať blogerka. Možno ona nejakou je, ale ja nie.        

K tvrdeniu blogerky, že Alah je to isté ako Boh, len toľko, že to vyvracajú minimálne slová: „Niet iného boha okrem Alaha.“.

Táto blogerka nielenže nevie reagovať na moje články v diskusii k nim, ale ani na moje tvrdenia v diskusii k jej druhému článku, ktorý mi venovala:   http://debata.pravda.sk/debata/blog-ebranitodshimatnoke-746-2017-09-06-ale-kaze-pokrytecky-ci-zle-zalezi-od/

Namiesto toho, aby si to so mnou slovne rozdala v diskusii, venovala mi samostatné články.

 

Súvisiaci článok, ktorým som reagoval na článok blogera Miroslava Kocura „Islam podľa Burkerta“: https://dennikn.sk/blog/ako-dokaze-branit-islam-aj-slovensky-ateista

Pozn.: Tento článok je tzv. súkromný. Nezobrazuje sa na titulnej stráne blogu.

Reakcia prednostu MÚ Bratislava – Dúbravka na môj článok týkajúci sa výberových konaní a odmien v dúbravskej samospráve

31.08.2021

Moja poznámka na úvod: V kurzivách v texte sú uvedené moje poznámky a výhrady. Pekný deň pani poslankyne a poslanci, Nižšie (pod mojou reakciou) je pôvodná odpoveď na interpeláciu, ktorú mu vo februári 2021 zaslala p. JUDr. J. Prehľad odmien vedúcich oddelení je podstatne obsiahlejší ako uvádza p. Burkert vo svojom článku. Prečo si tendenčne vybral do [...]

Výberové konania a odmeny vo verejnej správe po bratislavsko – dúbravsky

23.08.2021

Pozn. na úvod: Nižšie uvedený článok bol zaslaný do redakcie Dúbravských novín a na vedomie prednostovi MÚ Bratislava – Dúbravka na spripomienkovanie, v decembri 2020. Pán prednosta nezareagoval. Zrejme si bol istý, že taký článok si jeho podriadená – šéfredaktorka novín, zverejniť nedovolí. A tak sa aj stalo. Cenzúra pokračuje aj 30 rokov od pádu [...]

Aj Ježiš bol nepohodlný laik. . . A preto musel byť odstránený – Za potlesku zmanipulovaných más.

20.08.2021

Vôbec o tom nepochybujem, že ak by sa Ježiš Kristus narodil do dnešnej doby, a bol by známou osobnosťou, a začal by hovoriť veci, s ktorými by väčšina odborníkov (v danom prípade na teológiu) nesúhlasila, ale významná časť ľudí by ho počúvala a dôverovala mu, tak aj keby mal svätú pravdu, nedopadol by dobre. Nebol by síce fyzicky odstránený – zavraždený, ako [...]

Peter  Žiga

Zadržali rodinného príslušníka bývalého ministra hospodárstva Žigu

24.09.2021 15:12

Štefana Žigu nedávno Národná kriminálna agentúra obvinila pre daňovú trestnú činnosť.

Rusko voľby

Rusko oznámilo konečné výsledky volieb, Jednotné Rusko získalo 324 kresiel

24.09.2021 15:05

Dolná komora ruského parlamentu sa skladá zo 450 poslancov.

polícia

Muž chcel skočiť zo strechy obchodu v Malackách, od činu ho odhovorili

24.09.2021 14:47

Po krátkom rozhovore s policajným tímom muž dobrovoľne zo strechy zišiel.

Jozef Chovanec, zásah

Kolíková: Na rekonštrukcii prípadu Chovanca budú traja svedkovia a dvaja znalci zo SR

24.09.2021 14:28

K nepozvaniu ďalšieho svedka Romana Behúla na rekonštrukciu ministerka povedala, že ide o rozhodnutie sudkyne.

marcelburkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Neschvaľovateľ ruskej okupácie Ukrajiny a kritik socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu. V súčasnosti učiteľ a poslanec MZ Bratislava - Dúbravka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 474350x
Priemerná čítanosť článkov: 4475x

Autor blogu