Založ si blog

Najnovšie je to už Viedeň & Odsúďte konečne ideový zdroj islamského terorizmu!

Odsúdiť teroristické útoky, bez odsúdenia ich ideového zdroja, je pokrytectvo par excellence.

Je to akoby sme odsudzovali činy fašistov a zároveň dávali zelenú, alebo dokonca ustupovali fašistickej ideológii. U fašizmu si to nevieme ani len predstaviť. Pri islame tak robí minimálne celá západná Európa, vrátane Rakúska a to aj po nedávnych teroristických útokoch vo Viedni. A robia tak, samozrejme, aj mnohí naši politici a intelektuáli, aj keď rozdiel medzi islamom a fašizmom je len ten, že islam sa maskuje za pár vyložene náboženských článkov. Nehovoriac o tom, že v islame platí pravidlo, že ak sú v ňom rozpory, rozhodujúce je to, čo v ňom bolo zjavené neskôr. O náboženstvo pri islame išlo len v jeho úvodných zjaveniach. Ostatné zjavenia, ktorých je drvivá väčšina, predstavujú totalitnú ideológiu.

Kým sa na islam budú čelní európski politici a iní, akože bojovníci za demokraciu a dodržiavanie základných ľudských práv…, zo strachu, z vypočítavosti, alebo slniečkom prehriatej mysle, pozerať ako na nábožensvo, a nie v 1. rade ako na totalitnú ideológiu, minimálne dovtedy ich boj proti terorizmu, ktorý paradoxne aj oni sami pravdivo nazývajú ISLAMSKÝ, bude bojom márnym. Totižto aj priemerne inteligentný človek vie, len politici nie, že medzi odstraňovaním príznakov a odstraňovaním príčiny príznakov, je veľký, zásadný rozdiel.

Veľavážení politici a intelektuáli, kým neodsúdite aj ideový zdroj islamských teroristických útokov, ste morálne spoluzodpovední za každé ďalšie islamské teroristické útoky. Každý jeden islamský teroristický útok je totiž v úplnom súlade s tým, čo chcete vy neustále nazývať „náboženstvom“, a niektorí z vás dokonca aj „mierumilovným“! Ako napr. aj Igor Matovič; minimálne pred tým, než sa stal premiérom. A Boris Kollár, vo funkcii predsedu NR SR, zdá sa už zabudol na svoje nekompromisné postoje voči islamu v časoch keď bol v opozícii. Dnes už je iba korektný…

Všetci sú vždy šokovaní…, aj keď tých teroristických útokov v Európe už bolo toľko, že už dávno mohli prísť na to, že so šírením islamu a nárastom počtu jeho sympatizantov v Európe ich intenzita už menšia nebude.

Mali by byť šokovaní aj, alebo v 1. rade z toho, aké hrôzy obnáša samotný islam, ktorý vykonávateľom teroru na nevercoch, len aby sa začal celý svet klaňať islamu, sľubuje panny a sudy vína v islamskm nebi. No napriek tomu má táto ideológia v Európe zelenú, až ustlané na ružiach. Neodsúdil ju ani rakúsky kancelár Sebastian Kurz.

A ja osobne som šokovaný z ich nechutného pokrytectva.

Morálnu spoluzodpovednosť za islamské teroristické činy má samozrejme aj každý moslim, ktorý sa nechce postaviť proti nenávisti v islame, ktorá je ním prešpikovaná, alebo mu táto jednoducho nijako v jeho viere neprekáža.

Súvisiace články: 

Zo života Mohameda podľa islamu. Len pre silné žalúdky

Zoznámte sa s „náboženstvom mieru“. A zvlášť s jeho extrémne „mierumilovnými“ článkami

 

 

Spravodlivosť po rusky

27.05.2023

Aj keby Rusko vyvraždilo hoci aj polovicu ukrajinského národa, alebo aj keby úplne Ukrajinu zrovnalo so zemou, ideoví užitoční idioti slúžiaci Kremľu aj tak budú stále zjapať, že na vine sú USA!…, ktoré si bez súhlasu Ruska dovolili takú opovážlivosť, že Ukrajine posielajú zbrane!, aby sa táto mohla brániť voči presile, voči svojmu tzv. mierumilovnému ruskému [...]

Bájna „genocída na Donbase” je len z nacistickej propagandy ukradnutou zámienkou, nie skutočným dôvodom invázie na Ukrajinu.

23.05.2023

Než prejdeme k jadru článku, najprv pár slov na úvod. Ruská propaganda dosiahla na Slovensku takého úspechu, že jej horliví stúpenci „právom“ očakávajú, že obhajovať sa majú tí, ktorí Adolfa Putlera vyzývajú, aby stiahol svoje vojská z Ukrajiny, a nie tí, ktorí už vyše roka bombardujú Ukrajinu a páchajú tam aj genocídu a tí, ktorí toto ruské [...]

Rusko nezaútočilo ani na Ukrajinu, ale NATO ho aj tak napadlo! . . . A čo na to medzinárodné právo?

19.05.2023

Ukrajina, v obave, že ho Rusko niekedy v budúcnosti napadne, radšej iniciatívne sama napadla 24.2.2022 Rusko a na pomoc si k tomu prizvala aj amerických imperialistov a NATO, ktoré už vyše roka drancujú Rusko. Mal len ten Putin pravdu, že USA a NATO netreba veriť a že raz NATO na Rusko zaútočí. Pričom Rusko na Ukrajine nikdy nesiahlo dokonca ani na svoj Krym, ktorý mu [...]

rasto kuzel linkedin

Manipulácia volieb sa nedeje pri urnách. Odborník: Nové nástroje ovplyvňujú voličov sofistikovanejšie

03.06.2023 19:00

Rusko už voľby ovplyvňovalo v USA aj pri Brexite. Neboli by sme prví.

Eurofighter

Berlín vyzval Čínu, aby zastavila nábor bývalých nemeckých vojenských pilotov. Obáva sa vyzradenia tajomstva NATO

03.06.2023 18:39

Zmienení nemeckí piloti lietali na stíhačkách Eurofighter a zúčastňovali sa na cvičeniach NATO.

sady, ovocie, ovocné sady, jar, stromy, jarné mrazy, zmrznutá úroda,

Pozor na nočný mráz, varujú meteorológovia

03.06.2023 18:27

Na viacerých miestach stredného a východného Slovenska bude v noci platiť výstraha prvého stupňa pred mrazom vo vegetačnom období.

Rusko, ruskí partizáni, Belgorod

Ruské milície pri vpáde do Belgorodskej oblasti použili pušky českej výroby

03.06.2023 17:01

Milície, ktoré v máji rozpútali strety v ruskej Belgorodskej oblasti pri hraniciach s Ukrajinou, použili zahraničné zbrane vrátane českých pušiek BREN.

Marcel Burkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Kritik Putinizmu a socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 187
Celková čítanosť: 757992x
Priemerná čítanosť článkov: 4053x

Autor blogu