Založ si blog

Najväčším dodávateľom zbraní na Ukrajinu je Rusko. A to ešte nehovoríme o počte ruských zabijakov tam vyčíňajúcich.

Rusko už stihlo napadnúť všetkých svojich slabších susedov, a málo ich nie je (na USA si samozrejme netrúfne), a viaceré z nich napadlo dokonca opakovane, pričom na Rusko si nedovolil zaútočiť žiaden z nich, a pravdepodobne to žiaden z nich ani nikdy nechcel, ale je to paradoxne Rusko, ktoré schizofrenicky vyplakáva ako ho ohrozuje NATO…

Rusko v súčasnosti bombarduje Ukrajinu, a to už vyše roka, a NATO, a dokonca ani zlé USA… na Rusko nechceli zaútočiť ani pred vojnou ani teraz; aj keď Rusko by si veľmi zaslúžilo, aby na vlastnej koži zažilo to, čo robí Ukrajine. NATO nielenže nebojuje proti Rusku na jeho území, ale ani na území brániacej sa Ukrajiny, ktorá, po skúsenostiach s Ruskom, chce byť členom NATO.

Ale napriek všetkému vyššie uvedenému, vrátane toho, čo je uvedené v nadpise článku, užitoční ideoví idioti slúžiaci Kremľu, ktorí sa žiaľ nájdu aj na západe, stále omieľajú nosnú mantru ruskej propagandy a to, že to je vojna medzi USA a Ruskom… Toto sa ostro prieči nielen citu, ale aj rozumu. Tento ale medzi idiotmi je nemožné nájsť.

Len pre tých, ktorí tejto propagande ešte nepodľahli, má cenu toto hovoriť.

Aj Hitler, keď napadol Sovietsky zväz, a likvidoval Židov v plynových komorách, tvrdil, že sa bráni!… Preto Putin očividne vykráda nacistickú propagandu.

A pred koncom vojny Hitler tvrdil, že bol k nej donútený!… Najviac ho vraj k vojne podnecovala Veľká Británia!…, bránil svoje pohnútky ktorými rozpútal 2. svetovú vojnu.

Aj v tomto Putin, jeho lokaji a celá armáda neruských ideových užitočných idiotov túžiacich zmeniť politické pomery vo svojich krajinách v prospech Ruska, len presne kopírujú Hitlera a jeho nacistickej propagandy. Žiadna nápaditosť z ich strany; len tupé kopírovanie ten najprimitívnejšej a zároveň tej najzvrhlejšej propagandy.

Pravda je taká, že to nie Západ ohrozuje Rusko. Rusko ohrozuje Putin.

A tak ako po 2. svetovej vojne precitli Nemci, precitnú aj Rusi – po vojne ktorú doposiaľ vedú, resp. nechávajú na Ukrajine viesť svojho vodcu len aby si tento splnil svoj dávny zvrátený sen – obnoviť zašlú „slávu“ ZSSR, a oni s ním. Aj keď si nemyslím, že precitnú všetci Rusi, lebo tak inteligentní ako Nemci nie sú, ale značná časť z nich určite precitne. Otázne je, či to bude stačiť na zmenu ruských pomerov, resp. na odklonenie sa od svojho historického sklonu dávať moc vyšinutým diktátorom, k demokracii. A hlavne, otázne je to koľko ukrajinských a ruských životov bude stáť táto Putinova zábavka… – „špeciálna operácia“ na Ukrajine.

 

P.S.:

Ruskí trólovia a užitoční idioti slúžiaci Kremľu, ak chcete aj túto diskusiu zasypať frázami z ruskej propagandy, nebude to nič platné kým neprezradíte, čo konkrétne v článku nesedí a prečo. Ľudia, na rozdiel od vás, nie sú až tak hlúpi ako si myslíte.

Teší ma výhra Ukrajiny nad Slovenskom na ME v Nemecku

22.06.2024

Vzhľadom k tomu, že na Slovensku minimálne každý druhý volič, pod vplyvom silnej ruskej propagandy, ktorá prináša svoje ovocie dokonca aj na Západe, schvaľuje dobývačnú vojnu, ktorú už vyše 2 rokov vedie Rusko voči Ukrajine, a túto vojnu, nebyť eurofondov a iných výhod plynúcich z členstva SR v EÚ, by s najväčšou pravdepodobnosťou otvorene schvaľovala aj vláda SR [...]

A Ficove zbrane na Ukrajine stále zabíjajú nevinných Rusov. .. a predlžujú krviprelievanie! . . .

16.05.2024

Minimálne podľa logiky voličov súčasnej vládnej koalície, ich pridružencov z radov Harabinovcov, bývalých Kotlebovcov atď. a pod. Snáď sú všetci natoľko znalí, že vedia, že slovenské zbrojárske podniky, v ktorých má účasť štát, s požehnaním vlády SR, ktorej predsedom je Robert Fico, vo veľkom dodávajú Ukrajine zbrane, ktoré ukrajinskí vojaci trestuhodne [...]

Čo veta, to perla – ruskej propagandy. A čo na to Pellegrini?

03.04.2024

Jadro z Ficovho prejavu k 2. výročiu vojny na Ukrajine bolo rozobraté v článku „Ficove kremeľské delírium a Pellegriniho „mierová“ ruská faloš“. Rozoberme si, aspoň narýchlo, to zvyšné z jeho proruského prejavu, ktorý by mu lepšie nenadiktovali snáď ani súdruhovia z Kremľa: 1. V záplave vyjadrení podporujúcich zabíjanie Ukrajincov a Rusov a naivnom [...]

Polícia / Kontrola /

Rekord roka: Za volantom nafúkal 4,2 promile. Šoférovi od Košíc hrozí rok basy

22.06.2024 11:50

Policajná hliadka 37-ročného vodiča zastavila a kontrolovala v obci Bukovec v okrese Košice-okolie.

monolit

Ďalší záhadný monolit uprostred púšte. Polícia v Nevade ho rýchlo odstránila

22.06.2024 11:15

Ide o pokračovanie série takých prípadov, ktoré zatiaľ zostávajú nevysvetlené.

blesk. búrka

Búrky, krúpy, vetrisko. Počasie potrápi Slovensko, meteorológovia vydali výstrahy

22.06.2024 11:03

SHMÚ upozorňuje aj na možnosť vzniku materiálnych škôd.

Marcel Burkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Kritik Putinizmu a socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 211
Celková čítanosť: 868669x
Priemerná čítanosť článkov: 4117x

Autor blogu