Založ si blog

Najväčším dodávateľom zbraní na Ukrajinu je Rusko. A to ešte nehovoríme o počte ruských zabijakov tam vyčíňajúcich.

Rusko už stihlo napadnúť všetkých svojich slabších susedov, a málo ich nie je (na USA si samozrejme netrúfne), a viaceré z nich napadlo dokonca opakovane, pričom na Rusko si nedovolil zaútočiť žiaden z nich, a pravdepodobne to žiaden z nich ani nikdy nechcel, ale je to paradoxne Rusko, ktoré schizofrenicky vyplakáva ako ho ohrozuje NATO…

Rusko v súčasnosti bombarduje Ukrajinu, a to už vyše roka, a NATO, a dokonca ani zlé USA… na Rusko nechceli zaútočiť ani pred vojnou ani teraz; aj keď Rusko by si veľmi zaslúžilo, aby na vlastnej koži zažilo to, čo robí Ukrajine. NATO nielenže nebojuje proti Rusku na jeho území, ale ani na území brániacej sa Ukrajiny, ktorá, po skúsenostiach s Ruskom, chce byť členom NATO.

Ale napriek všetkému vyššie uvedenému, vrátane toho, čo je uvedené v nadpise článku, užitoční ideoví idioti slúžiaci Kremľu, ktorí sa žiaľ nájdu aj na západe, stále omieľajú nosnú mantru ruskej propagandy a to, že to je vojna medzi USA a Ruskom… Toto sa ostro prieči nielen citu, ale aj rozumu. Tento ale medzi idiotmi je nemožné nájsť.

Len pre tých, ktorí tejto propagande ešte nepodľahli, má cenu toto hovoriť.

Aj Hitler, keď napadol Sovietsky zväz, a likvidoval Židov v plynových komorách, tvrdil, že sa bráni!… Preto Putin očividne vykráda nacistickú propagandu.

A pred koncom vojny Hitler tvrdil, že bol k nej donútený!… Najviac ho vraj k vojne podnecovala Veľká Británia!…, bránil svoje pohnútky ktorými rozpútal 2. svetovú vojnu.

Aj v tomto Putin, jeho lokaji a celá armáda neruských ideových užitočných idiotov túžiacich zmeniť politické pomery vo svojich krajinách v prospech Ruska, len presne kopírujú Hitlera a jeho nacistickej propagandy. Žiadna nápaditosť z ich strany; len tupé kopírovanie ten najprimitívnejšej a zároveň tej najzvrhlejšej propagandy.

Pravda je taká, že to nie Západ ohrozuje Rusko. Rusko ohrozuje Putin.

A tak ako po 2. svetovej vojne precitli Nemci, precitnú aj Rusi – po vojne ktorú doposiaľ vedú, resp. nechávajú na Ukrajine viesť svojho vodcu len aby si tento splnil svoj dávny zvrátený sen – obnoviť zašlú „slávu“ ZSSR, a oni s ním. Aj keď si nemyslím, že precitnú všetci Rusi, lebo tak inteligentní ako Nemci nie sú, ale značná časť z nich určite precitne. Otázne je, či to bude stačiť na zmenu ruských pomerov, resp. na odklonenie sa od svojho historického sklonu dávať moc vyšinutým diktátorom, k demokracii. A hlavne, otázne je to koľko ukrajinských a ruských životov bude stáť táto Putinova zábavka… – „špeciálna operácia“ na Ukrajine.

 

P.S.:

Ruskí trólovia a užitoční idioti slúžiaci Kremľu, ak chcete aj túto diskusiu zasypať frázami z ruskej propagandy, nebude to nič platné kým neprezradíte, čo konkrétne v článku nesedí a prečo. Ľudia, na rozdiel od vás, nie sú až tak hlúpi ako si myslíte.

Spravodlivosť po rusky

27.05.2023

Aj keby Rusko vyvraždilo hoci aj polovicu ukrajinského národa, alebo aj keby úplne Ukrajinu zrovnalo so zemou, ideoví užitoční idioti slúžiaci Kremľu aj tak budú stále zjapať, že na vine sú USA!…, ktoré si bez súhlasu Ruska dovolili takú opovážlivosť, že Ukrajine posielajú zbrane!, aby sa táto mohla brániť voči presile, voči svojmu tzv. mierumilovnému ruskému [...]

Bájna „genocída na Donbase” je len z nacistickej propagandy ukradnutou zámienkou, nie skutočným dôvodom invázie na Ukrajinu.

23.05.2023

Než prejdeme k jadru článku, najprv pár slov na úvod. Ruská propaganda dosiahla na Slovensku takého úspechu, že jej horliví stúpenci „právom“ očakávajú, že obhajovať sa majú tí, ktorí Adolfa Putlera vyzývajú, aby stiahol svoje vojská z Ukrajiny, a nie tí, ktorí už vyše roka bombardujú Ukrajinu a páchajú tam aj genocídu a tí, ktorí toto ruské [...]

Rusko nezaútočilo ani na Ukrajinu, ale NATO ho aj tak napadlo! . . . A čo na to medzinárodné právo?

19.05.2023

Ukrajina, v obave, že ho Rusko niekedy v budúcnosti napadne, radšej iniciatívne sama napadla 24.2.2022 Rusko a na pomoc si k tomu prizvala aj amerických imperialistov a NATO, ktoré už vyše roka drancujú Rusko. Mal len ten Putin pravdu, že USA a NATO netreba veriť a že raz NATO na Rusko zaútočí. Pričom Rusko na Ukrajine nikdy nesiahlo dokonca ani na svoj Krym, ktorý mu [...]

Srbsko / Kosovo / KFOR /

EÚ pohrozila Srbsku a Kosovu sankciami, ak nezabránia opakovaniu násilností

03.06.2023 19:45

EÚ vyzvala na urýchlené obnovenie pokoja v severnej časti Kosova, kde koncom mája srbskí militanti počas protestov zaútočili na mierové jednotky NATO.

rasto kuzel linkedin

Manipulácia volieb sa nedeje pri urnách. Odborník: Nové nástroje ovplyvňujú voličov sofistikovanejšie

03.06.2023 19:00

Rusko už voľby ovplyvňovalo v USA aj pri Brexite. Neboli by sme prví.

Eurofighter

Berlín vyzval Čínu, aby zastavila nábor bývalých nemeckých vojenských pilotov. Obáva sa vyzradenia tajomstva NATO

03.06.2023 18:39

Zmienení nemeckí piloti lietali na stíhačkách Eurofighter a zúčastňovali sa na cvičeniach NATO.

sady, ovocie, ovocné sady, jar, stromy, jarné mrazy, zmrznutá úroda,

Pozor na nočný mráz, varujú meteorológovia

03.06.2023 18:27

Na viacerých miestach stredného a východného Slovenska bude v noci platiť výstraha prvého stupňa pred mrazom vo vegetačnom období.

Marcel Burkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Kritik Putinizmu a socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 187
Celková čítanosť: 757998x
Priemerná čítanosť článkov: 4053x

Autor blogu