Založ si blog

A Ficove zbrane na Ukrajine stále zabíjajú nevinných Rusov. .. a predlžujú krviprelievanie! . . .

Minimálne podľa logiky voličov súčasnej vládnej koalície, ich pridružencov z radov Harabinovcov, bývalých Kotlebovcov atď. a pod.

Snáď sú všetci natoľko znalí, že vedia, že slovenské zbrojárske podniky, v ktorých má účasť štát, s požehnaním vlády SR, ktorej predsedom je Robert Fico, vo veľkom dodávajú Ukrajine zbrane, ktoré ukrajinskí vojaci trestuhodne používajú na zabíjanie svojich osloboditeľov… Ale len podľa logiky spomínaných voličov. Logiky, ktorú si osvojili systematickým vymývaním mozgov frázami ruskej propagandy, ktoré do nich vštepovali predstavitelia súčasnej vládnej koalície a pridruženci plávajúci na tej istej proruskej, resp. protiukrajinskej vlne.

Preto to označenie – Ficove zbrane – Zvlášť ak pred poslednými parlamentnými voľbami predstavitelia koalície vyhlasovali, že ak sa dostanú po voľbách k moci, Ukrajina od nás nedostane ani náboj!

Lenže existuje aj iná logika, a dokonca ešte niečo silnejšie ako logika – Zákon – Zákon karmy, Zákon zvratného pôsobenia, ktorý je v Novom zákone krásne vyjadrený slovami: Čo človek zasieva, to aj zožne! A nielen to, čo zasieva svojimi činmi a slovami, ale dokonca aj myšlienkami.

A aká musí byť karma ľudí, ktorí hoci „len“ myšlienkami podporujú ruského agresora, obhajujú jeho zločinecké konanie a upierajú právo Ukrajine, aby bránila svoje územie, slobodu a nezávislosť pred tým, ktorý im ich chce ukradnúť?

Veľmi by som si prial, aby premiér Fico, ktorý včera v Handlovej takmer prišiel o život po šialenom čine dôchodcu z Levíc, sa uzdravil a aby prišiel k duchovnému poznaniu, k sebareflexii, že aj on má nemalý podiel na rozoštvávaní ľudí a spoločnosti, podnecovaní nenávisti proti politickým oponentom a že to po svojom uzdravení zmení a bude robiť všetko, čo bude v jeho silách, aby šíreniu nenávisti a huckaniu Slovákov proti sebe silou svojej osobnosti a funkcie zabránil, alebo aspoň bránil. Tak môže splatiť to, že včera pri ňom asi stáli duchovní pomocníci, či anjeli a atentát prežil. Dostáva tak tým šancu. Na Slovensku nie je osoba, ktorá by mala väčší vplyv ako Robert Fico na smerovanie krajiny, či táto sa naďalej bude zviechať politickou nenávisťou, alebo v nej bude podnecovanie na politickú nenávisť odsudzované už v zárodku a to z oboch politických táborov rovnako ako sa teraz odsudzuje atentát na premiéra. A teda sa ako krajina začneme zodpovedne riadiť podľa známeho: „Kto seje vieter, žne búrku“, alebo menej známeho: „Malé príčiny, veľké následky“ , resp.týmtopredchádzať.

P.S.:

K sebareflexii samozrejme patrí aj priznanie, že posielanie slovenských zbaní Ukrajine buď znamená vedomé podporovanie predlžovania vojny a kriviprelievania…, alebo, že to nie je pravda, lebo ide o nevyhnutnú pomoc nášmu susedovi, aby sa mohol ubrániť neospravedlniteľnej ruskej agresii a vyhnať agresora zo svojho územia a rečičky o predlžovaní krviprelievania boli adresované len proruskému slovenskému publiku pred parlamentnými a prezidentskými voľbami bez podpory ktorého by sa nestal Fico premiérom a Pellegrini prezidentom.

Súvisiace články:

Ficove kremeľské delírium a Pellegriniho „mierová“ ruská faloš

Čo veta, to perla – ruskej propagandy. A čo na to Pellegrini?

 

Teší ma výhra Ukrajiny nad Slovenskom na ME v Nemecku

22.06.2024

Vzhľadom k tomu, že na Slovensku minimálne každý druhý volič, pod vplyvom silnej ruskej propagandy, ktorá prináša svoje ovocie dokonca aj na Západe, schvaľuje dobývačnú vojnu, ktorú už vyše 2 rokov vedie Rusko voči Ukrajine, a túto vojnu, nebyť eurofondov a iných výhod plynúcich z členstva SR v EÚ, by s najväčšou pravdepodobnosťou otvorene schvaľovala aj vláda SR [...]

Čo veta, to perla – ruskej propagandy. A čo na to Pellegrini?

03.04.2024

Jadro z Ficovho prejavu k 2. výročiu vojny na Ukrajine bolo rozobraté v článku „Ficove kremeľské delírium a Pellegriniho „mierová“ ruská faloš“. Rozoberme si, aspoň narýchlo, to zvyšné z jeho proruského prejavu, ktorý by mu lepšie nenadiktovali snáď ani súdruhovia z Kremľa: 1. V záplave vyjadrení podporujúcich zabíjanie Ukrajincov a Rusov a naivnom [...]

Populista Pellegrini chce byť prezidentom (ruského) mieru a pokoja (pre Smer).

02.04.2024

Krátka analýza ďalšieho hereckého čísla PP a posledného čísla PP predvolebných novín. Populista Peter Pellegrini (PPP) chce byť nielen prezidentom pokoja (smeráckeho), ale aj súdržnosti a národného zmierenia… Akurát že na svojho protikandidáta do funkcie prezidenta SR v kuse útočí. Nie inak tomu je aj v jeho ďalších predvolebných propagačných novinách „PP [...]

polygon, cvičisko, granat, vybuch, čech, česi, chorvatsko

Na polygóne platia prísne opatrenia. Stáva sa, že tam po cvičení niečo zostane. Prípad smrti dieťaťa prevezme Česko

22.06.2024 10:15

Chorvátska armáda využíva vojenské cvičisko "Josip Markič" (známejšie pod názvom "Crvena zemlja") na výcvik, pričom tam platia najprísnejšie bezpečnostné opatrenia.

Machaj, Šimkovičová

Otázky a odpovede: RTVS o pár dní končí, bez riaditeľa bude štyri mesiace. Ako bude fungovať? Podpíše Pellegrini zákon?

22.06.2024 09:00

Súčasný generálny riaditeľ Ľuboš Machaj končí o necelé dva týždne a zatiaľ sa nevie, kto STVR povedie. Opozícia hovorí o ovládnutí telerozhlasu a návrate totality.

Matúš Šutaj Eštok

Odborový zväz polície kritizuje ministerstvo vnútra za nezáujem o zlepšenie podmienok policajtov

22.06.2024 08:38

Podľa rady predsedov základných organizácií OZP v SR sa súčasná situácia v PZ dostala na najnižší počet členov od jeho založenia.

Izrael, Palestína, Pásmo Gazy, Chán Júnis

Izrael je podľa OSN povinný ako okupačná mocnosť zabezpečiť bezpečnosť v Pásme Gazy

22.06.2024 07:37

Izrael má podľa OSN ako okupačná mocnosť povinnosť zabezpečiť verejný poriadok a bezpečnosť v Pásme Gazy.

Marcel Burkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Kritik Putinizmu a socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 211
Celková čítanosť: 868392x
Priemerná čítanosť článkov: 4116x

Autor blogu