Založ si blog

Falošná humanita – cesta k islamizácii Európy

A teda cesta k zániku demokracie a k nastoleniu diktatúry – podľa vzoru islamu.

Kto pochybuje o tom, alebo odmieta, že islam je nebezpečnou totalitnou ideológiou, aj keď pod maskou náboženstva, nech si prečíta Korán a zvyšné 2 piliere islamu; ak má odvahu priznať si omyl a silný žalúdok.

Ale venujme sa falošnej humanite:

Lásku, ako ju väčšinou chápeme, ani humanitu nie je možné aplikovať univerzálne a za všetkých okolností.

Prejavom humanity voči zločincovi nie je nechať mu otvorené dvere aby ma vykradol, alebo spravil ešte aj niečo horšie, viď napr. Silvestrovská noc v Kolíne nad Rýnom 2015. Prejavom humanity nieje ani nechať ho chodiť po slobode, ako by sa mu iste páčilo.

Prejavom humanity nie je ani otváranie dverí a následne, pri spoločnej večeri, hostenie ľudí nosiacich smrteľný vírus

a ani otváranie dverí nositeľom totalitnej ideológie a už vôbec nie podpora tejto ideológie, ktorej nespochybniteľným cieľom je to, aby sa jej klaňal celý svet.

Jednou z okolností, v ktorej humanita nemá priestor, je situácia, keď sa niekto snaží humanitu, v našom prípade humanitu EÚ, zneužiť na jej úkor vo svoj vlastný prospech.

Ukážkovou situáciou tohto druhu je napr. aj súčasná situácia na grécko-tureckých hraniciach.     

Je choré, ak sa niekto snaží aplikovať humanitu na niekoho, kto sa agresiou snaží ovplyvniť náš život.

Nie je zlý ten, kto sa snaží brániť agresívnemu obsadeniu vlastného územia, ale ten, kto sa správa agresívne. A agresívne sa správajú mnoho tisícové davy na turecko-gréckych hraniciach z ktorých mnohí jednotlivci sa snažia za pomoci kameňov, zapálených predmetov a pod. prekonať vonkajšie hranice EÚ.

Je zaujímavé, že v EÚ žiadny politik vyznávajúci politiku otvorených dverí a multi-kulti si nedovolí spochybniť inštitút nutnej obrany, ktorý je zakotvený v Trestných zákonníkoch úplne všetkých krajín EÚ. Ale ten istý princíp, z ktorého vychádza daný inštitút, nemá problém poprieť akonáhle sa týka obrany hraníc EÚ pred agresívnou migráciou hlavne z moslimských krajín.

Nutná obrana, aj razantná, nie je nehumánna! Nehumánne je ustupovať zlu, ktoré má na svedomí celú radu nehumánností.

Chceme sa hrať na humanitu za každú cenu pričom napr. ľudia, ktorí dnes stoja na hraniciach EÚ a vynucujú si do nej vstup, v drvivej väčšine pochádzajú z krajín a z prostredia, kde čokoľvek, čo zaváňa humanitou, je považované za slabosť, ktorou toto prostredie opovrhuje a snaží sa nad ňou zvíťaziť. Preto proti tomuto všetkému nie je možné postaviť falošnú humanitu, ale nutnú obranu, ktorá spravidla musí byť tvrdšia ako útok; ak tento má byť odvrátený, aby bolo zabránené ďalším nehumánnym činom.

K tomu samozrejme patrí aj obrana hodnôt demokracie, ktorú islam nenávidí. Je naivné sa domnievať, že nositelia, alebo vyznávači totalitnej ideológie, budú chcieť demokraciu zachovať ak nadobudnú v Európe prevahu; k čomu to zjavne smeruje. Takisto je naivné si myslieť, že tí, čo utekajú z moslimských krajín pred chaosom do Európy, že svoju vieru v islam odložili doma a že v Európe začnú veriť v hodnoty demokracie. A samovražedné je hlásať, že islam je pre Európu obohatením! namiesto toho, aby sa k jeho propagácii, teda aj celej rady nenávistných článkov voči inak zmýšľajúcim, ktoré obsahuje, pristupovalo tak, ako sa pristupuje k propagácii fašizmu. Ak to Európa nespraví, o pár desiatok rokov bude západná Európa pod nadvládou islamu so všetkým čo k tomu patrí.

Je zaujímavé, že propagácia fašizmu sa trestá, a tak je to správne, ale propagácia rovnako nebezpečnej ideológie – islamu, nie len že trestná nie je, ale začína sa čoraz tvrdšie postihovať ten, kto sa opovažuje snímať masku „mierumilovného náboženstva“ a nebodaj si dovolí otvorene povedať, že moslimovia vyznávajú presne ten istý islam, ktorým sa dôsledne riadia bojovníci tzv. Islamského štátu. Bližšie tu: Zoznámte sa s „náboženstvom mieru“. A zvlášť s jeho extrémne „mierumilovnými“ článkami

Mnohí zatvárame oči, alebo nechceme počuť nič o tom, že všade, alebo takmer všade, kde prišiel väčší počet imigrantov, hlavne moslimského vyznania, sú problémy nielen s prvou generáciou, ale i s tými ďalšími. V Nemecku majú problém napr. s mladými Turkami, ktorí sa vysmievajú právnemu systému Nemecka nad ktorý stavajú islamské právo. Začínajú si diktovať podmienky v nemeckom štáte namiesto toho, aby to bolo naopak.

Až tak ďaleko sa dá dôjsť používaním falošnej humanity a neustálymi ústupkami. A bude ešte horšie, ak na falošnej humanite bude EÚ stavať aj naďalej.

Súvisiace články:

https://burkert.blog.sme.sk/c/478238/nemecko-ocami-policajtky-tiesnove-volanie-2-2.html

https://burkert.blog.sme.sk/c/451229/vacsina-nemcov-bola-pred-2-sv-vojnou-taktiez-umiernena-svetovladu-neplanovala.html

https://burkert.blog.sme.sk/c/497012/migracia-nie-je-nevyhnutna-a-ani-prirodzena-rovnako-ako-populacna-explozia-v-afrike.html

 

Politický bilbordový smog a „sebareflexia“ starostu bratislavskej Dúbravky M. Zaťoviča 

10.04.2021

Starosta Dúbravky Martin Zaťovič buď nechápe, alebo nemá odvahu si priznať, že bojovať proti bilbordovému smogu, a zároveň využívať bilbordy na volebnú kampaň, spolu dohromady nejde, resp. on na tom nevidí nič falošného. A ak, tak to tají; alebo na to len nemá názor. A ani sa nie je tak čomu veľmi čudovať, veď bilbordy vo svojej, pomerne dlhej politickej kariére, [...]

Priatelia zelene v meste – jej nepriatelia za jeho hranicami

25.03.2021

My, sídliskoví ľudia, chceme bývať v meste, ale cítiť sa tam chceme tak, ako na lazoch. Chceme bývať v takých panelákoch, ktoré sú ďaleko od cesty, aby sme nemuseli počúvať hluk mestskej dopravy a dýchať výfukové splodiny… Avšak svojich vlastných áut sa vzdať nemienime! Za žiadnu cenu! A teda ani toho, aby sme nimi brázdili iné sídliskové alebo mestské ulice [...]

Hlavný vinník dopravných zápch a nedostatku parkovacích miest – Naša Pohodlnosť.

21.03.2021

Už v r. 2016 mala Bratislava viac vlastníkov áut ako viaceré, alebo mnohé európske metropoly. Napr. v prepočte na 1000 obyvateľov vo Viedni vtedy vlastnilo auto 389 z nich, pričom v Bratislave to bolo až 540. A to ešte nie je tak dávno tá doba, doba socializmu, kedy sa o západných európskych krajinách hovorilo nie len ako o krajinách, kde vládne prehnitý kapitalizmus, ale aj [...]

sulík, korčok

Sulík je za zverejnenie zmluvy k Sputniku a kritizuje Gyimesiho

14.04.2021 15:51

Šéf SaS nemá výhrady k tomu, že o uvoľnení opatrení informoval Matovič.

munícia

Košičan si v lese spravil vlastnú strelnicu. Výbuchy si nakrúcal

14.04.2021 15:34

Muž vyhľadával muníciu z druhej svetovej vojny, ktorú rozoberal a výbušnú látku používal na svojpomocnú výrobu výbušnín.

Dažďový prales

Európska únia je po Číne lídrom v ničení dažďových pralesov

14.04.2021 15:07

Za Európskou úniou nasledujú India a Spojené štáty.

AstraZeneca

Dánsko už nebude používať vakcínu od firmy AstraZeneca

14.04.2021 14:39

Odborníci upozorňujú, že bez vakcín od spoločností Astrazeneca a Johnson & Johnson dánska vakcinačná kampaň nebude do konca roka hotová.

marcelburkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Neschvaľovateľ ruskej okupácie Ukrajiny a kritik socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu. V súčasnosti učiteľ a poslanec MZ Bratislava - Dúbravka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 92
Celková čítanosť: 420757x
Priemerná čítanosť článkov: 4573x

Autor blogu