Založ si blog

Prečo vy schvaľovatelia anexie Ukrajiny nepodporujete svojich maďarských extrémistických kolegov?

Vy všetci, ktorí schvaľujete súčasnú ruskú okupáciu Ukrajiny,

a predtým ste schvaľovali, ak nie rovno vítali referendum o pričlenení ukrajinského Donecka a Luhanska k Rusku,

nehovoriac o anexiu ukrajinského Krymu,

prečo zrazu mlčíte a netlieskate zjavným Putinovým maďarským prívržencom a zároveň vašim maďarským ideovým kolegom,

ktorí včera, minimálne do polovičky Európy vyslali svoju ukrivdenosť a územný nárok na kusisko územia (terajšie Slovensko), ktoré im ukradli Slováci???

 

Veď včera večer na futbalovom zápase v Budapešti medzi Ferencvárošom a Slovanom Bratislava, na vlastné televízne, aj keď mainstreamové obrazovky, ste iste videli ten obrovský  transparent fanúšikov Ferencvárošu (a určite aj Orbána a Putina) adresovaný Slovensku:

 

„Ukradnutá zem. Ukradnuté symboly. Žiadna história. J*bať Slovensko!“

 

Hádam nechcete povedať, že išlo o hoax, lebo to odvysielal mainstream…

A ak nie, kde sú potom tie vaše „princípy“ a konzistencia? Prečo aspoň slovne nevyjadrujete podporu Putinovým maďarským extrémistom a zároveň vašim maďarským ideovým kolegom?

 

Ak  chcete byť principiálni, mali by ste tomu transparentu a jeho maďarským extrémistickým autorom tlieskať podobne ako ste tlieskali anexii Krymu, referendám v Donecku a Luhansku, a teraz tlieskate ruskej okupácii celej Ukrajiny – rozumejte „špeciálnej ruskej fašistickej operácii na denacifikáciu Ukrajiny a oslobodenie Ukrajiny od amerických okupantov“.

Veď podľa ruskej teórie a „logiky“, ktorú tak milujete, musí mať  aj Maďarsko územné právo minimálne na juh Slovenska, a ako určujúci štát bývalého Uhorska možno aj na celé Slovensko… –

podobne ako Rusko, ako určujúci štát bývalého ZSSR, má právo anektovať si nie len ukrajinský Krym, ale aj ďalšie časti Ukrajiny a možno aj celú Ukrajinu. Teda podľa vašej – ruskej logiky. Stačí k tomu len vyrobiť, resp. len oprášiť starých dobrých slovenských náckov, aby dobre slúžili…, a potom vypísať a zmanipulovať referendum o pričlenení slovenských južných okresov k „Veľkému Maďarsku“… po vzore postupu Veľkého Ruska voči Ukrajine; a nie len nej.

 

Na to, prečo ste zrazu ticho, je odpoveď jednoduchá. Ste zbabelí. Ste zbabelí byť principiálni. Ste zbabelí byť principiálni podľa svojho vzoru z Kremľa. Resp. ani neviete čo je principiálnosť a vo vojne, alebo keď silnejší napadne slabšieho, tak „prinicipiálne“ fandíte vždy iba tomu silnejšiemu. Lebo šípite z toho výhody.

 

P.S.:

Tak uvidíme, koľko trafených húsiek v príapadnej diskusii zagága.

Ako sa „riešia“ nelegálne skládky v bratislavskej Dúbravke? Spravidla alibisticky.

08.08.2022

24.5.2021 som v rámci práva poslanca miestneho zastupiteľstva na interpelácie a za účelom predchádzania čiernych skládok, resp. predchádzania fungovania teórie „rozbitých okien“, požiadal o zabezpečenie odstránenia dvoch nelegálnych skládok odpadov na ul. Agátovej. Jedna sa nachádzala v „garáži“ a pred ňou, pri bývalom Technickom skle (tá sa, dosť možné aj [...]

11 otázok, na ktoré odpovede od fanúšikov ruskej okupácie Ukrajiny nedostanete

04.08.2022

Na nižšie uvedené „maturitné otázky“ odpovede od fanúšikov ruskej okupácie Ukrajiny, ani od tých, ktorí tvrdia, že nie sú ani na jednej strane konfliktu…, nedostanete. A to z jednoduchého dôvodu – lebo ich nemajú a ani ich mať nemôžu. Donaha odkrývajú ich proruský alibizmus a ich zvrátenú slepú vieru v dobro ruského okupanta bojujúceho na Ukrajine [...]

Opomínaná, ale fascinujúca Lodž & Poľský prístup k Židom, Osvienčim a Brezinka a prečo sa to stalo

02.08.2022

Pozn.: Ten istý článok, ale s mojou fotodokumentáciou, si je možné pozrieť na mojom blogu Sme ako súkromný článok tu: https://blog.sme.sk/burkert/cestovanie/opominana-ale-fascinujuca-lodz-polsky-pristup-k-zidom-osviencim-a-brzezinka-a-preco-sa-to-stalo Osvienčim (60 km západne od Krakova), bol našou prvou zastávkou v rámci našich potuliek Poľskom 2021. Lodž bola tou poslednou, [...]

Salman Rushdie

Rushdie je po útoku a operácii na ventilátore, zrejme príde o oko

13.08.2022 07:11

Britský spisovateľ Salman Rushdie je po niekoľkohodinovej operácii napojený na ventilátor.

sulik, matovic

Politológ Koziak: Menšinová vláda je cesta k predčasným voľbám

13.08.2022 06:00

Ak naozaj vznikne menšinová vláda, nebude funkčná. Je to cesta k predčasným voľbám. Určite preto bude rásť napätie v spoločnosti, hovorí politológ Tomáš Koziak.

Ukrajina, Rusko, vojna, Belgorod, Charkov

ONLINE: Pentagón zmenil vyhlásenie o výbuchu na Kryme. Vyjadril obdiv ukrajinským vojakom

13.08.2022 05:55, aktualizované: 08:06

Pentagón zmenil vyhlásenie, že za výbuchy na leteckej základni na Kryme môže Ukrajina. Efektívnosti ukrajinskej armády by dal na stupnici od 0 po 10 hodnotenie 12.

Kórea USA Juhočínske more torpédoborec

Ďalší olej do ohňa. Američania plánujú cvičenie v Taiwanskom prielive

12.08.2022 23:25

USA čoskoro predstavia "ambiciózny plán" posilnenia hospodárskych a obchodných vzťahov s Taiwanom.

marcelburkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Neschvaľovateľ ruskej okupácie Ukrajiny a kritik socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu. V súčasnosti učiteľ a poslanec MZ Bratislava - Dúbravka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 159
Celková čítanosť: 655118x
Priemerná čítanosť článkov: 4120x

Autor blogu