Založ si blog

Prečo vy schvaľovatelia anexie Ukrajiny nepodporujete svojich maďarských extrémistických kolegov?

Vy všetci, ktorí schvaľujete súčasnú ruskú okupáciu Ukrajiny,

a predtým ste schvaľovali, ak nie rovno vítali referendum o pričlenení ukrajinského Donecka a Luhanska k Rusku,

nehovoriac o anexiu ukrajinského Krymu,

prečo zrazu mlčíte a netlieskate zjavným Putinovým maďarským prívržencom a zároveň vašim maďarským ideovým kolegom,

ktorí včera, minimálne do polovičky Európy vyslali svoju ukrivdenosť a územný nárok na kusisko územia (terajšie Slovensko), ktoré im ukradli Slováci???

 

Veď včera večer na futbalovom zápase v Budapešti medzi Ferencvárošom a Slovanom Bratislava, na vlastné televízne, aj keď mainstreamové obrazovky, ste iste videli ten obrovský  transparent fanúšikov Ferencvárošu (a určite aj Orbána a Putina) adresovaný Slovensku:

 

„Ukradnutá zem. Ukradnuté symboly. Žiadna história. J*bať Slovensko!“

 

Hádam nechcete povedať, že išlo o hoax, lebo to odvysielal mainstream…

A ak nie, kde sú potom tie vaše „princípy“ a konzistencia? Prečo aspoň slovne nevyjadrujete podporu Putinovým maďarským extrémistom a zároveň vašim maďarským ideovým kolegom?

 

Ak  chcete byť principiálni, mali by ste tomu transparentu a jeho maďarským extrémistickým autorom tlieskať podobne ako ste tlieskali anexii Krymu, referendám v Donecku a Luhansku, a teraz tlieskate ruskej okupácii celej Ukrajiny – rozumejte „špeciálnej ruskej fašistickej operácii na denacifikáciu Ukrajiny a oslobodenie Ukrajiny od amerických okupantov“.

Veď podľa ruskej teórie a „logiky“, ktorú tak milujete, musí mať  aj Maďarsko územné právo minimálne na juh Slovenska, a ako určujúci štát bývalého Uhorska možno aj na celé Slovensko… –

podobne ako Rusko, ako určujúci štát bývalého ZSSR, má právo anektovať si nie len ukrajinský Krym, ale aj ďalšie časti Ukrajiny a možno aj celú Ukrajinu. Teda podľa vašej – ruskej logiky. Stačí k tomu len vyrobiť, resp. len oprášiť starých dobrých slovenských náckov, aby dobre slúžili…, a potom vypísať a zmanipulovať referendum o pričlenení slovenských južných okresov k „Veľkému Maďarsku“… po vzore postupu Veľkého Ruska voči Ukrajine; a nie len nej.

 

Na to, prečo ste zrazu ticho, je odpoveď jednoduchá. Ste zbabelí. Ste zbabelí byť principiálni. Ste zbabelí byť principiálni podľa svojho vzoru z Kremľa. Resp. ani neviete čo je principiálnosť a vo vojne, alebo keď silnejší napadne slabšieho, tak „prinicipiálne“ fandíte vždy iba tomu silnejšiemu. Lebo šípite z toho výhody.

 

P.S.:

Tak uvidíme, koľko trafených húsiek v príapadnej diskusii zagága.

Čo veta, to perla – ruskej propagandy. A čo na to Pellegrini?

03.04.2024

Jadro z Ficovho prejavu k 2. výročiu vojny na Ukrajine bolo rozobraté v článku „Ficove kremeľské delírium a Pellegriniho „mierová“ ruská faloš“. Rozoberme si, aspoň narýchlo, to zvyšné z jeho proruského prejavu, ktorý by mu lepšie nenadiktovali snáď ani súdruhovia z Kremľa: 1. V záplave vyjadrení podporujúcich zabíjanie Ukrajincov a Rusov a naivnom [...]

Populista Pellegrini chce byť prezidentom (ruského) mieru a pokoja (pre Smer).

02.04.2024

Krátka analýza ďalšieho hereckého čísla PP a posledného čísla PP predvolebných novín. Populista Peter Pellegrini (PPP) chce byť nielen prezidentom pokoja (smeráckeho), ale aj súdržnosti a národného zmierenia… Akurát že na svojho protikandidáta do funkcie prezidenta SR v kuse útočí. Nie inak tomu je aj v jeho ďalších predvolebných propagačných novinách „PP [...]

Keď služobník Kremľa, Šutaj Eštok, kričí: prezident vojny!

01.04.2024

Šírenie ruského naratívu, aby sa Ukrajina prestala brániť ruskej agresii, resp. aby Ukrajine neboli posielané zbrane zo zlého Západu…, lebo tie iba predlžujú vojnu…, zatiaľ čo tie z východu, z Ruska, ktoré na rozkaz Putina denno-denne na Ukrajine zabíjajú Ukrajincov a pustošia ich krajinu, vojnu zjavne nepredlžujú… a priam spôsobujú na Ukrajine vytúžený mier… [...]

Kirjat Šmona / Izrael / Libanon /

Izrael čelí rozsiahlemu iránskemu útoku. Teherán útočí dronmi a raketami, Netanjahu sľúbil odpoveď

13.04.2024 22:23, aktualizované: 23:47

Izrael ohlásil uzavretie svojho vzdušného priestoru, USA židovskému štátu vyjadrili plnú podporu.

NEPOUZ, letisko, lietadlo, cestovanie

Jordánsko sa rozhodlo dočasne uzavrieť svoj vzdušný priestor pre všetky lietadlá

13.04.2024 22:20

Opatrenie prichádza v čase očakávaného odvetného útoku Iránu na Izrael.

polícia páska

V Prešove do osemmetrovej šachty spadol človek, vytiahli ho

13.04.2024 21:47

Osoba sa nachádzala v ťažko prístupnej šachte hlbokej až osem metrov.

Orenburg

Hladina rieky Ural v Orenburgu dosiahla historický rekord. Pod vodou je viac ako 3 500 domov

13.04.2024 21:08

Podľa úradov bolo za posledných 24 hodín zaplavených ďalších vyše 800 domov a 2600 súkromných pozemkov.

Marcel Burkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Kritik Putinizmu a socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 209
Celková čítanosť: 850283x
Priemerná čítanosť článkov: 4068x

Autor blogu