Založ si blog

Svoju masochistickú lásku k Rusku si na Václaváku oddemonštrovali svedkovia Putinovi

Čoskoro to čaká aj slovenských Svedkov; pod vedením R. Fica a bývaých Kotlebovcov.

Minulý týždeň, 4.9.2022, sa na Václavskom námestí v Prahe konala asi najväčšia demonštrácia na území bývalého Československa od Nežnej revolúcie. Zúčastnilo sa jej podľa odhadov 70 tisíc ľudí. Tentokrát, na rozdiel od Nežnej revolúcie, sa ale nedemonštrovalo za slobodu, ale naopak – za návrat neslobody, za výmenu demokracie západného typu za totalitu, resp. za „demokraciu“ ruského typu; čo je vlastne to isté.

Demonštranti sa delili do 4 základných skupín: Prvú, dosť pravdepodobne tú najnepatrnejšiu, tvorili tí, ktorí mohli mať alebo mali opodstatnené výhrady a požiadavky voči svojej vláde v čisto ekonomických záležitostiach bez toho, aby vláde vyčítali, že sa nepchá do análneho otvoru ruského vodcu, ba naopak, schvaľujú sankcie uvalené na agresívne rozpínavé Rusko.

Druhú skupinu tvorili tí, ktorým je omnoho cennejšia plná miska šošovice, lacnejší plyn, benzín…, než sloboda, a nemajú problém vymeniť tie svoje „istoty“ za vyhasnuté ľudské životy na Ukrajine; ktoré má na svedomí Putinova špeciálna agresia, opravujem „operácia“.

Tretiu skupinu tvorili nevyliečiteľní masochosti – svedkovia Putinovi, a štvrtú, pravdepodobne tú najväčšiu, tvorila kombinácia ľudí z druhej a tretej skupiny.

„Mnohým, ktorí sa na tej demonštrácii zúčastnili, ide o rozpad súčasného nielen politického, ale hlavne spoločenského poriadku a systému, ktorý je na rozdiel od ich ľavicovej vízie a lásky k tyranovi, založený na slobode občana a demokracii. Bohužiaľ si asi mnoho účastníkov tej demonštrácie neuvedomilo, že už len svojou účasťou tam môžu za to, že Putin a jeho banda v Kremli, majú zase o niečo lepšiu náladu, pretože nič im nemôže urobiť väčšiu radosť než spoločenské napätie a hrozba rozkolu v krajinách , ktoré kedysi patrili k sovietskym satelitom.“ (Vladimír Kroupa)

Na demonštrácii sa volalo aj po vystúpení z NATO; aj keď nebyť toho, že Slovensko a Česko sú členmi NATO, tak už by boli v Prahe dosť možno ruské tanky rovnako ako sú teraz na Ukrajine. Rovnako sa volalo aj po vystúpení z EÚ, pretože len Rusko nás vraj môže zachrániť a spasiť…

Použitý zdroj: https://vladimirkroupa.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=791492

Cenzúra v Dúbravských novinách Áno, Územné plány zón Nie. Bodka.

11.09.2022

Pána starostu bratislavskej Dúbravky mám rád, ale to neznamená, že ako obyvateľ Dúbravky a poslanec miestneho zastupiteľstva budem, tak ako to robí drvivá väčšina súčasných dúbravských miestnych poslancov (s výnimkou Mateja Nagya, Viery Psotkovej a Libora Gulu) zatvárať oči pred jeho ALIBIZMOM; a to nie v jednej veci verejnej, ale hneď vo viacerých. Na poslednom [...]

Ustupovať vydieračovi z Kremľa znamená nechať sa ním držať za gule.

10.09.2022

Znamená to podporovať Zlo, nechať ho páchať ďalšie a ďalšie zločiny – zločiny výlučne na slabších. Znamená to, nechať ho tak robiť len kvôli lacnejšiemu plynu, rope… alebo kvôli vidine lacnejšieho plynu a ropy. Bez nerastného bohatstva by Rusko bolo jedným z najzaostalejších štátov sveta a tým pádom by Kremeľ nemohol viesť svoje vojenské agresie [...]

Zakladanie kvetnatých lúk v Dúbravke naráža na nevôľu vedenia samosprávy a jeho alibizmus

29.08.2022

V rámci práva poslanca miestneho zastupiteľstva na interpelácie som v auguste 2021 v danej veci požiadal vedenie mestskej časti Bratislava – Dúbravka o zodpovedanie nižšie uvedených otázok, ku ktorým obratom prišli odpovede. 1) Zaberajú tzv. kvetnaté, resp. kvitúce lúky aspoň 1 percento tých trávnatých dúbravských plôch, ktoré spravuje naša mestská [...]

hurikán fiona búrka kanada strom

Pobrežie Kanady zasiahol hurikán. Bez prúdu je pol milióna domácností

24.09.2022 18:22

Hurikán Fiona, ktorý oslabil na post-tropickú búrku, sprevádzal vietor s rýchlosťou takmer 150 kilometrov za hodinu.

Irán drony manévre

Irán ľutuje rozhodnutie Kyjeva obmedziť vzťahy kvôli dronom pre Rusko

24.09.2022 17:18

Ukrajina by sa nemala nechávať "ovplyvniť tretími stranami", ktoré sa usilujú o zničenie iránsko-ukrajinských vzťahov, uviedlo ministerstvo.

Putin

Putin sa viac zapája do vojnovej stratégie, zakázal stiahnutie z Chersonu

24.09.2022 14:37

Putin sa podľa denníka The New York Times stal verejnejšou tvárou vojny, zatiaľ čo ruská armáda sa zdá byť v čoraz väčšom chaose.

Pohľad do rokovacej sály dolnej komory ruského parlamentu

Päť ruských poslancov žiada, aby ich vyslali do vojny

24.09.2022 13:53

Chceme odísť na rusko-ukrajinský front, tvrdí niekoľko členov dolnej komory ruského parlamentu.

marcelburkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Neschvaľovateľ ruskej okupácie Ukrajiny a kritik socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu. V súčasnosti učiteľ a poslanec MZ Bratislava - Dúbravka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 673839x
Priemerná čítanosť článkov: 4109x

Autor blogu