Založ si blog

Svoju masochistickú lásku k Rusku si na Václaváku oddemonštrovali svedkovia Putinovi

Čoskoro to čaká aj slovenských Svedkov; pod vedením R. Fica a bývaých Kotlebovcov.

Minulý týždeň, 4.9.2022, sa na Václavskom námestí v Prahe konala asi najväčšia demonštrácia na území bývalého Československa od Nežnej revolúcie. Zúčastnilo sa jej podľa odhadov 70 tisíc ľudí. Tentokrát, na rozdiel od Nežnej revolúcie, sa ale nedemonštrovalo za slobodu, ale naopak – za návrat neslobody, za výmenu demokracie západného typu za totalitu, resp. za „demokraciu“ ruského typu; čo je vlastne to isté.

Demonštranti sa delili do 4 základných skupín: Prvú, dosť pravdepodobne tú najnepatrnejšiu, tvorili tí, ktorí mohli mať alebo mali opodstatnené výhrady a požiadavky voči svojej vláde v čisto ekonomických záležitostiach bez toho, aby vláde vyčítali, že sa nepchá do análneho otvoru ruského vodcu, ba naopak, schvaľujú sankcie uvalené na agresívne rozpínavé Rusko.

Druhú skupinu tvorili tí, ktorým je omnoho cennejšia plná miska šošovice, lacnejší plyn, benzín…, než sloboda, a nemajú problém vymeniť tie svoje „istoty“ za vyhasnuté ľudské životy na Ukrajine; ktoré má na svedomí Putinova špeciálna agresia, opravujem „operácia“.

Tretiu skupinu tvorili nevyliečiteľní masochosti – svedkovia Putinovi, a štvrtú, pravdepodobne tú najväčšiu, tvorila kombinácia ľudí z druhej a tretej skupiny.

„Mnohým, ktorí sa na tej demonštrácii zúčastnili, ide o rozpad súčasného nielen politického, ale hlavne spoločenského poriadku a systému, ktorý je na rozdiel od ich ľavicovej vízie a lásky k tyranovi, založený na slobode občana a demokracii. Bohužiaľ si asi mnoho účastníkov tej demonštrácie neuvedomilo, že už len svojou účasťou tam môžu za to, že Putin a jeho banda v Kremli, majú zase o niečo lepšiu náladu, pretože nič im nemôže urobiť väčšiu radosť než spoločenské napätie a hrozba rozkolu v krajinách , ktoré kedysi patrili k sovietskym satelitom.“ (Vladimír Kroupa)

Na demonštrácii sa volalo aj po vystúpení z NATO; aj keď nebyť toho, že Slovensko a Česko sú členmi NATO, tak už by boli v Prahe dosť možno ruské tanky rovnako ako sú teraz na Ukrajine. Rovnako sa volalo aj po vystúpení z EÚ, pretože len Rusko nás vraj môže zachrániť a spasiť…

Použitý zdroj: https://vladimirkroupa.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=791492

Uspokojivá šikana ukrajinských žiakov na ZŠ Dudova v Petržalke a jej ukážkové zahladenie

29.08.2023

Ide o základnú školu , ktorá je, minimálne v rámci Petržalky, považovaná za nadpriemernú. Základ k tomuto článku bol položený tu: 2. časť – Čo všetko si nedisciplinovaní žiaci nadpriemernej ZŠ v Petržalke dovolia za jednotky zo správania Tento článok je špeciálne venovaný jednému konkrétnemu, obzvlášť závažnému skutku, ktorého sa v rámci celej [...]

Nie Ukrajina, ale Rusko porušilo Minskú dohodu. A nielen ju.

01.08.2023

Hneď na úvod treba povedať, že uznaním Doneckej ľudovej republiky (DĽR) a Luhanskej ľudovej republiky (DĽR) Moskva de facto odmietla dohodu z Minska. Veď aj touto dohodou v podstate potvrdila zvrchovanosť a územnú celistvosť Ukrajiny vrátane Donecka a Luhanska. A že tam prebehla genocída na rusky hovoriacich občanov Ukrajiny tak tejto báchorke s najväčšou [...]

„Ukrajina – Masky revolúcie“ & Masky obhajcov jej znásilňovania

30.07.2023

K francúzskemu dokumentu z roku 2016 – Ukrajina – Masky revolúcie, od francúzskeho autora Paula Moreira, odvysielaného na francúzskom platenom TV kanáli Canal+, v kurzivách v tomto článku uvádzam najprv to, čo iste poteší srdcia obhajcov ruskej agresie na Ukrajine, srdcia schvaľovateľov ruského vraždenia na Ukrajine, ktoré si len doposiaľ vyžiadalo desať tisíce [...]

dodavka, čr, migranti

Bieloruský prevádzač natlačil do dodávky 33 migrantov, v ČR mu hrozí 8 rokov

29.09.2023 23:01

Občan Bieloruska prevážal namiesto paliet s tovarom v uzavretom nákladovom priestore dodávky ľudí.

Tupac Shakur

Americká polícia po štvrťstoročí zadržala muža kvôli vražde rappera Tupaca Shakura

29.09.2023 21:06, aktualizované: 22:50

Policajti v Las Vegas zadržali muža, ktorého meno sa v súvislosti so Shakurovou smrťou často skloňovalo.

kosovo

Srbský politik Milan Radoičič sa priznal k príprave útoku v Kosove

29.09.2023 20:57

Viedol skupinu ozbrojencov, ktorá sa koncom minulého týždňa dostala do konfliktu s kosovskou políciou.

Rusko Ukrajina vojna Putin vojaci stretnutie uarus

Putin: Väzni zabití na Ukrajine splatili dlh spoločnosti

29.09.2023 20:38

Armáda a Vagnerova skupina potrebovali doplniť bojovníkov na fronte na Ukrajine, preto verbovali mužov z trestaneckých kolónií.

Marcel Burkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Kritik Putinizmu a socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 191
Celková čítanosť: 793992x
Priemerná čítanosť článkov: 4157x

Autor blogu