Založ si blog

Svoju masochistickú lásku k Rusku si na Václaváku oddemonštrovali svedkovia Putinovi

Čoskoro to čaká aj slovenských Svedkov; pod vedením R. Fica a bývaých Kotlebovcov.

Minulý týždeň, 4.9.2022, sa na Václavskom námestí v Prahe konala asi najväčšia demonštrácia na území bývalého Československa od Nežnej revolúcie. Zúčastnilo sa jej podľa odhadov 70 tisíc ľudí. Tentokrát, na rozdiel od Nežnej revolúcie, sa ale nedemonštrovalo za slobodu, ale naopak – za návrat neslobody, za výmenu demokracie západného typu za totalitu, resp. za „demokraciu“ ruského typu; čo je vlastne to isté.

Demonštranti sa delili do 4 základných skupín: Prvú, dosť pravdepodobne tú najnepatrnejšiu, tvorili tí, ktorí mohli mať alebo mali opodstatnené výhrady a požiadavky voči svojej vláde v čisto ekonomických záležitostiach bez toho, aby vláde vyčítali, že sa nepchá do análneho otvoru ruského vodcu, ba naopak, schvaľujú sankcie uvalené na agresívne rozpínavé Rusko.

Druhú skupinu tvorili tí, ktorým je omnoho cennejšia plná miska šošovice, lacnejší plyn, benzín…, než sloboda, a nemajú problém vymeniť tie svoje „istoty“ za vyhasnuté ľudské životy na Ukrajine; ktoré má na svedomí Putinova špeciálna agresia, opravujem „operácia“.

Tretiu skupinu tvorili nevyliečiteľní masochosti – svedkovia Putinovi, a štvrtú, pravdepodobne tú najväčšiu, tvorila kombinácia ľudí z druhej a tretej skupiny.

„Mnohým, ktorí sa na tej demonštrácii zúčastnili, ide o rozpad súčasného nielen politického, ale hlavne spoločenského poriadku a systému, ktorý je na rozdiel od ich ľavicovej vízie a lásky k tyranovi, založený na slobode občana a demokracii. Bohužiaľ si asi mnoho účastníkov tej demonštrácie neuvedomilo, že už len svojou účasťou tam môžu za to, že Putin a jeho banda v Kremli, majú zase o niečo lepšiu náladu, pretože nič im nemôže urobiť väčšiu radosť než spoločenské napätie a hrozba rozkolu v krajinách , ktoré kedysi patrili k sovietskym satelitom.“ (Vladimír Kroupa)

Na demonštrácii sa volalo aj po vystúpení z NATO; aj keď nebyť toho, že Slovensko a Česko sú členmi NATO, tak už by boli v Prahe dosť možno ruské tanky rovnako ako sú teraz na Ukrajine. Rovnako sa volalo aj po vystúpení z EÚ, pretože len Rusko nás vraj môže zachrániť a spasiť…

Použitý zdroj: https://vladimirkroupa.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=791492

A Ficove zbrane na Ukrajine stále zabíjajú nevinných Rusov. .. a predlžujú krviprelievanie! . . .

16.05.2024

Minimálne podľa logiky voličov súčasnej vládnej koalície, ich pridružencov z radov Harabinovcov, bývalých Kotlebovcov atď. a pod. Snáď sú všetci natoľko znalí, že vedia, že slovenské zbrojárske podniky, v ktorých má účasť štát, s požehnaním vlády SR, ktorej predsedom je Robert Fico, vo veľkom dodávajú Ukrajine zbrane, ktoré ukrajinskí vojaci trestuhodne [...]

Čo veta, to perla – ruskej propagandy. A čo na to Pellegrini?

03.04.2024

Jadro z Ficovho prejavu k 2. výročiu vojny na Ukrajine bolo rozobraté v článku „Ficove kremeľské delírium a Pellegriniho „mierová“ ruská faloš“. Rozoberme si, aspoň narýchlo, to zvyšné z jeho proruského prejavu, ktorý by mu lepšie nenadiktovali snáď ani súdruhovia z Kremľa: 1. V záplave vyjadrení podporujúcich zabíjanie Ukrajincov a Rusov a naivnom [...]

Populista Pellegrini chce byť prezidentom (ruského) mieru a pokoja (pre Smer).

02.04.2024

Krátka analýza ďalšieho hereckého čísla PP a posledného čísla PP predvolebných novín. Populista Peter Pellegrini (PPP) chce byť nielen prezidentom pokoja (smeráckeho), ale aj súdržnosti a národného zmierenia… Akurát že na svojho protikandidáta do funkcie prezidenta SR v kuse útočí. Nie inak tomu je aj v jeho ďalších predvolebných propagačných novinách „PP [...]

Volodymyr Zelenskyj, Singapur

Lídri G7 sa dohodli - Ukrajina dostane 50 miliárd dolárov, pomôžu ruské aktíva

12.06.2024 22:18

"Máme dohodu," uviedol v stredu nemenovaný francúzsky predstaviteľ s tým, že išlo o iniciatívu USA.

fico, handlová, atentát

Polícia hľadá svedkov atentátu na Fica. Žiada o pomoc s identifikáciou

12.06.2024 21:45

Policajti žiadajú o pomoc s identifikáciou osôb.

Jadrová ponorka / Kazaň / Kuba /

Ruská ponorka a bojové lode priplávali na Kubu, vítali ich domáci. Podľa USA nie sú hrozbou

12.06.2024 19:01

Zoskupenie predtým vykonalo cvičenie s použitím rakiet v Atlantickom oceáne.

parlament

Zaviesť by sa mohlo tzv. právo na opravu aj nové pravidlá pre diskutérov

12.06.2024 18:14

SNS tiež navrhuje zavedenie osobitných povinností pre prevádzkovateľov spravodajských webových portálov umožňujúcich diskusiu k článkom.

Marcel Burkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Kritik Putinizmu a socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 210
Celková čítanosť: 865157x
Priemerná čítanosť článkov: 4120x

Autor blogu