Založ si blog

Ustupovať vydieračovi z Kremľa znamená nechať sa ním držať za gule.

Znamená to podporovať Zlo, nechať ho páchať ďalšie a ďalšie zločiny – zločiny výlučne na slabších. Znamená to, nechať ho tak robiť len kvôli  lacnejšiemu plynu, rope… alebo kvôli vidine lacnejšieho plynu a ropy.

Bez nerastného bohatstva by Rusko bolo jedným z najzaostalejších štátov sveta a tým pádom by Kremeľ nemohol viesť svoje vojenské agresie voči iným národom a štátom, a to pod krycím názvom „špeciálne operácie“. Tieto mu civilizovaný svet dlho toleroval, a viacmenej mu ich toleruje dodnes, lebo Kremeľ si ho upláca nesmiernym ruským nerastným bohatstvom, na ktorom občania Ruska nemajú najmenšiu zásluhu. Iba ho prebohato využívajú, za čo by mali byť Bohu vďační, ale nie, oni dovolia, aby ich prezident a jeho banda psychopatov toto bohatstvo zneužívala ako nástroj vydierania a k vedeniu svojich „špeciálnych výprav“. A keď tieto výpravy, či operácie svet nazve pravým menom, a chce účinne, teda vojensky pomáhať napr. aktuálne napadnutej Ukrajine, tak veľký Rus sa cíti urazený!… a je tak „spravodlivo“ nahnevaný, že sa svetu vyhráža jadrovou vojnou.

A civilizovaný svet sa bojí. A bojí sa oprávnene. Lebo vie, že psychopati z Kremľa sú schopní všetkého. Ale primitívni ľudia tejto psychopatii tlieskajú, sú ňou nadšení, ohromení z toho čo dokáže veľký Rus, ako sa ho všetci boja a trasú sa pred ním. No, takmer všetci.

Neexistujú slová, ktorými by sa dala vyjadriť hĺbka úbohosti a primitivizmu týchto ľudí.

Potom je tu ešte tá „pokrokovejšia“ časť voličského elaktorátu vyznačujúca sa tým, že ak by si mala niečo odoprieť, napr. svoje pohodlie a časť svojich vymožeností, je schopná obetovať životy iných; hoci aj svojich bratrancov a sesterníc. Tak to bolo aj počas 2. svetovej vojny, keď Slovač, a aj iné národy, tlieskali Hitlerovej politike voči Židom, vrátane ich vyhladzovania, lebo tieto národy na tom profitovali.

Ľudia, ale len vtedy ak veľmi chcú…, keď im o niečo naozaj ide…, majú neuveriteľne krátku pamäť a neskutočnú krátkozrakosť. Táto končí tam, kde začína utrpenie iných. Kvôli lacnejšiemu plynu, rope… sú schopní prehliadať nielen utrpenie Ukrajincov, ale aj schopní vliezť vodcovi z Kremľa rovno do análneho otvoru.

Ale hlavne, že títo ľudia predvojnovú Mníchovskú dohodu, ktorou bola Hitlerovi darovaná veľká časť vtedajšieho Československa, považujú za zradu. A teraz, v princípe to isté, keď bol veľkému Rusovi už darovaný Krym, a tento mu nestačí, lebo chce okupovať oveľa väčšiu časť Ukrajiny, a najlepšie celú, hodnotia ako veľmi pozitívnu, múdru vec…

Pokrytectvo jak vyšité. A alibizmus, ktorý ho chce ospravedlniť, nekonečný.

Keď Američania a Briti pomáhali Kremľu – proti dobyvačnému Hitlerovi, vtedy to bolo vítané. A keď teraz chcú pomáhať Ukrajine – proti dobyvačnému Rusku, Kremľu, tak zrazu je takáto pomoc odsúdenia hodná.

Nie, odsúdenia hodné je iba nekonečné pokrytectvo a alibizmus týchto ľudí. Pre nich sú vlastné záujmy cennejšie ako životy ich slovanských bratrancov a sesterníc. Pre nich je najdôležitejšie kolaborovať – kolaborovať s tým, kto je, alebo sa javí ako najsilnejší.

Ustupovať zločinnému konaniu a vydieraniu zo strany Ruska bohatého na nerastné bohatstvo, znamená podporovať závislosť, ktorá bude vždy využívaná na to, aby donútila ostatné národy podriadiť sa konaniu Kremľa.

Klam, ktorý je vyjadrený v čoraz populárnejšom hesle kolaborujúcich, či už našich, alebo iných politikov: „Slováci na prvom mieste!“…, „Maďari na prvom mieste!“, čo tam po nejakých Ukrajincoch…, nie je ničím novým, používal sa aj pred aj počas 2. sv. vojny. A dnes sa opäť šíri ako mor. Aj diskusia k tomto článku toho bude svedkom.

Tak môžete sa začať činiť,svedkovia Putinovi. Alebo aspoň dnes, v sobotu, si dáte pauzu?…

Alebo práve dnes,

keď v mojom článku priamo spomínam, alebo vyzdvijujem… vašu neochvejnú chrabrú snahu v diskusiách pod mojimi článkami Smer-ujäcu k ospravedleniu zločinov Putlera,

budete ticho??? Aby ste zakryli svoju masochistickú lásku k ruskému okupantovi???

Cenzúra v Dúbravských novinách Áno, Územné plány zón Nie. Bodka.

11.09.2022

Pána starostu bratislavskej Dúbravky mám rád, ale to neznamená, že ako obyvateľ Dúbravky a poslanec miestneho zastupiteľstva budem, tak ako to robí drvivá väčšina súčasných dúbravských miestnych poslancov (s výnimkou Mateja Nagya, Viery Psotkovej a Libora Gulu) zatvárať oči pred jeho ALIBIZMOM; a to nie v jednej veci verejnej, ale hneď vo viacerých. Na poslednom [...]

Svoju masochistickú lásku k Rusku si na Václaváku oddemonštrovali svedkovia Putinovi

08.09.2022

Čoskoro to čaká aj slovenských Svedkov; pod vedením R. Fica a bývaých Kotlebovcov. Minulý týždeň, 4.9.2022, sa na Václavskom námestí v Prahe konala asi najväčšia demonštrácia na území bývalého Československa od Nežnej revolúcie. Zúčastnilo sa jej podľa odhadov 70 tisíc ľudí. Tentokrát, na rozdiel od Nežnej revolúcie, sa ale nedemonštrovalo za slobodu, ale [...]

Zakladanie kvetnatých lúk v Dúbravke naráža na nevôľu vedenia samosprávy a jeho alibizmus

29.08.2022

V rámci práva poslanca miestneho zastupiteľstva na interpelácie som v auguste 2021 v danej veci požiadal vedenie mestskej časti Bratislava – Dúbravka o zodpovedanie nižšie uvedených otázok, ku ktorým obratom prišli odpovede. 1) Zaberajú tzv. kvetnaté, resp. kvitúce lúky aspoň 1 percento tých trávnatých dúbravských plôch, ktoré spravuje naša mestská [...]

Irán drony manévre

Irán ľutuje rozhodnutie Kyjeva obmedziť vzťahy kvôli dronom pre Rusko

24.09.2022 17:18

Ukrajina by sa nemala nechávať "ovplyvniť tretími stranami", ktoré sa usilujú o zničenie iránsko-ukrajinských vzťahov, uviedlo ministerstvo.

Putin

Putin sa viac zapája do vojnovej stratégie, zakázal stiahnutie z Chersonu

24.09.2022 14:37

Putin sa podľa denníka The New York Times stal verejnejšou tvárou vojny, zatiaľ čo ruská armáda sa zdá byť v čoraz väčšom chaose.

Pohľad do rokovacej sály dolnej komory ruského parlamentu

Päť ruských poslancov žiada, aby ich vyslali do vojny

24.09.2022 13:53

Chceme odísť na rusko-ukrajinský front, tvrdí niekoľko členov dolnej komory ruského parlamentu.

Rusko  protesty zatýkanie mobilizácia

Rusi do armády mobilizujú mužov aj v okupovanom Záporoží a Chersone

24.09.2022 13:13

Ruské úrady začali rozdávať povolávacie rozkazy aj mužom, "ktorí sa vzdali ukrajinského občianstva a získali pas Ruskej federácie".

marcelburkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Neschvaľovateľ ruskej okupácie Ukrajiny a kritik socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu. V súčasnosti učiteľ a poslanec MZ Bratislava - Dúbravka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 673791x
Priemerná čítanosť článkov: 4108x

Autor blogu