Založ si blog

Ustupovať vydieračovi z Kremľa znamená nechať sa ním držať za gule. A nielen to.

Znamená to aj podporovať Zlo, nechať ho páchať ďalšie a ďalšie zločiny – zločiny výlučne na slabších. Znamená to, nechať ho tak robiť len kvôli  lacnejšiemu plynu, rope… alebo kvôli vidine lacnejšieho plynu a ropy.

Bez nerastného bohatstva by Rusko bolo jedným z najzaostalejších štátov sveta a tým pádom by Kremeľ nemohol viesť svoje vojenské výpravy voči iným národom a štátom, a to pod krycím názvom „špeciálne operácie“. Tieto mu civilizovaný svet dlho toleroval, a viacmenej mu ich toleruje dodnes, lebo Kremeľ si ho upláca nesmiernym ruským nerastným bohatstvom, na ktorom občania Ruska nemajú najmenšiu zásluhu. Iba ho prebohato využívajú, za čo by mali byť Bohu vďační, ale nie, oni dovolia, aby ich prezident a jeho banda psychopatov toto bohatstvo zneužívala ako nástroj vydierania a k vedeniu svojich „špeciálnych výprav“. A keď tieto výpravy, či operácie svet nazve pravým menom, a chce účinne, teda vojensky pomáhať napr. aktuálne napadnutej Ukrajine, tak veľký Rus sa cíti urazený!… a je tak „spravodlivo“ nahnevaný, že sa svetu vyhráža jadrovou vojnou.

A civilizovaný svet sa bojí. A bojí sa oprávnene. Lebo vie, že psychopati z Kremľa sú schopní všetkého. Ale primitívni ľudia tejto psychopatii tlieskajú, sú ňou nadšení, ohromení z toho čo dokáže veľký Rus, ako sa ho všetci boja a trasú sa pred ním. No, takmer všetci.

Neexistujú slová, ktorými by sa dala vyjadriť hĺbka úbohosti a primitivizmu týchto ľudí.

Potom je tu ešte tá „pokrokovejšia“ časť voličského elaktorátu vyznačujúca sa tým, že ak by si mala niečo odoprieť, napr. svoje pohodlie a časť svojich vymožeností, je schopná obetovať životy iných; hoci aj svojich bratrancov a sesterníc. Tak to bolo aj počas 2. svetovej vojny, keď Slovač, a aj iné národy, tlieskali Hitlerovej politike voči Židom, vrátane ich vyhladzovania, lebo tieto národy na tom profitovali.

Ľudia, ale len vtedy ak veľmi chcú…, keď im o niečo naozaj ide…, majú neuveriteľne krátku pamäť a neskutočnú krátkozrakosť. Táto končí tam, kde začína utrpenie iných. Kvôli lacnejšiemu plynu, rope… sú schopní prehliadať nielen utrpenie Ukrajincov, ale aj schopní vliezť vodcovi z Kremľa rovno do análneho otvoru.

Ale hlavne, že títo ľudia predvojnovú Mníchovskú dohodu, ktorou bola Hitlerovi darovaná veľká časť vtedajšieho Československa, považujú za zradu. A teraz, v princípe to isté, keď bol veľkému Rusovi už darovaný Krym, a tento mu nestačí, lebo chce okupovať oveľa väčšiu časť Ukrajiny, a najlepšie celú, hodnotia ako veľmi pozitívnu, múdru vec…

Pokrytectvo jak vyšité. A alibizmus, ktorý ho chce ospravedlniť, nekonečný.

Keď Američania a Briti pomáhali Kremľu – proti dobyvačnému Hitlerovi, vtedy to bolo vítané. A keď teraz chcú pomáhať Ukrajine – proti dobyvačnému Rusku, Kremľu, tak zrazu je takáto pomoc odsúdenia hodná.

Nie, odsúdenia hodné je iba nekonečné pokrytectvo a alibizmus týchto ľudí. Pre nich sú vlastné záujmy cennejšie ako životy ich slovanských bratrancov a sesterníc. Pre nich je najdôležitejšie kolaborovať – kolaborovať s tým, kto je, alebo sa javí ako najsilnejší.

Ustupovať zločinnému konaniu a vydieraniu zo strany Ruska bohatého na nerastné bohatstvo, znamená podporovať závislosť, ktorá bude vždy využívaná na to, aby donútila ostatné národy podriadiť sa konaniu Kremľa.

Klam, ktorý je vyjadrený v čoraz populárnejšom hesle kolaborujúcich, či už našich, alebo iných politikov: „Slováci na prvom mieste!“…, „Maďari na prvom mieste!“, čo tam po nejakých Ukrajincoch…, nie je ničím novým, používal sa aj pred aj počas 2. sv. vojny. A dnes sa opäť šíri ako mor. Aj diskusia k tomto článku toho bude svedkom.

Tak môžete sa začať činiť,svedkovia Putinovi. Alebo aspoň dnes, v sobotu, si dáte pauzu?…

Alebo práve dnes,

keď v mojom článku priamo spomínam, alebo vyzdvijujem… vašu neochvejnú chrabrú snahu v diskusiách pod mojimi článkami Smer-ujäcu k ospravedleniu zločinov Putlera,

budete ticho??? Aby ste zakryli svoju masochistickú lásku k ruskému okupantovi???

Teší ma výhra Ukrajiny nad Slovenskom na ME v Nemecku

22.06.2024

Vzhľadom k tomu, že na Slovensku minimálne každý druhý volič, pod vplyvom silnej ruskej propagandy, ktorá prináša svoje ovocie dokonca aj na Západe, schvaľuje dobývačnú vojnu, ktorú už vyše 2 rokov vedie Rusko voči Ukrajine, a túto vojnu, nebyť eurofondov a iných výhod plynúcich z členstva SR v EÚ, by s najväčšou pravdepodobnosťou otvorene schvaľovala aj vláda SR [...]

A Ficove zbrane na Ukrajine stále zabíjajú nevinných Rusov. .. a predlžujú krviprelievanie! . . .

16.05.2024

Minimálne podľa logiky voličov súčasnej vládnej koalície, ich pridružencov z radov Harabinovcov, bývalých Kotlebovcov atď. a pod. Snáď sú všetci natoľko znalí, že vedia, že slovenské zbrojárske podniky, v ktorých má účasť štát, s požehnaním vlády SR, ktorej predsedom je Robert Fico, vo veľkom dodávajú Ukrajine zbrane, ktoré ukrajinskí vojaci trestuhodne [...]

Čo veta, to perla – ruskej propagandy. A čo na to Pellegrini?

03.04.2024

Jadro z Ficovho prejavu k 2. výročiu vojny na Ukrajine bolo rozobraté v článku „Ficove kremeľské delírium a Pellegriniho „mierová“ ruská faloš“. Rozoberme si, aspoň narýchlo, to zvyšné z jeho proruského prejavu, ktorý by mu lepšie nenadiktovali snáď ani súdruhovia z Kremľa: 1. V záplave vyjadrení podporujúcich zabíjanie Ukrajincov a Rusov a naivnom [...]

polygon, cvičisko, granat, vybuch, čech, česi, chorvatsko

Na polygóne platia prísne opatrenia. Stáva sa, že tam po cvičení niečo zostane. Prípad smrti dieťaťa prevezme Česko

22.06.2024 10:15

Chorvátska armáda využíva vojenské cvičisko "Josip Markič" (známejšie pod názvom "Crvena zemlja") na výcvik, pričom tam platia najprísnejšie bezpečnostné opatrenia.

Machaj, Šimkovičová

Otázky a odpovede: RTVS o pár dní končí, bez riaditeľa bude štyri mesiace. Ako bude fungovať? Podpíše Pellegrini zákon?

22.06.2024 09:00

Súčasný generálny riaditeľ Ľuboš Machaj končí o necelé dva týždne a zatiaľ sa nevie, kto STVR povedie. Opozícia hovorí o ovládnutí telerozhlasu a návrate totality.

Matúš Šutaj Eštok

Odborový zväz polície kritizuje ministerstvo vnútra za nezáujem o zlepšenie podmienok policajtov

22.06.2024 08:38

Podľa rady predsedov základných organizácií OZP v SR sa súčasná situácia v PZ dostala na najnižší počet členov od jeho založenia.

Izrael, Palestína, Pásmo Gazy, Chán Júnis

Izrael je podľa OSN povinný ako okupačná mocnosť zabezpečiť bezpečnosť v Pásme Gazy

22.06.2024 07:37

Izrael má podľa OSN ako okupačná mocnosť povinnosť zabezpečiť verejný poriadok a bezpečnosť v Pásme Gazy.

Marcel Burkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Kritik Putinizmu a socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 211
Celková čítanosť: 868419x
Priemerná čítanosť článkov: 4116x

Autor blogu