Založ si blog

Modlite sa s Putinom, aby Boh neexistoval – vy, schvaľovatelia ruskej agresie voči Ukrajine

Dosť pravdepodobne už tak robí dokonca aj hlavná tvár propagandy režimu Vladimíra Putina – moderátor ruskej štátnej televízie Vladimir Solovjov.

Už aj takýto človek pochopil, že nastáva koniec – koniec  hrania sa na mierotvornú špeciálnu operáciu na na oslobodenie Ukrajiny od fašistov…

Chudáčisko z toho dostal depresie… a tak sa sťažuje, že mladí Rusi utekajú preč z Ruska akonáhle počujú slovo „mobilizácia“; namiesto toho, aby oddane šli na Ukrajinu brániť Rusko…

Och… ako dobre by si on porozumel s Josephom Goebbelsom. Chcel by som vidieť, ako by on išiel z presvedčenia brániť Rusko na Ukrajinu,

alebo ako ochotne by tam poslal svojho synka, aby pomáhal pri oslobodzovaní Ukrajiny od náckov…, kým jeho otecko v ruskej štátnej TV bráni a obhajuje skutočných fašistov – tých z Kremľa, a teda dáva im pred celým národom požehnanie na ničenie inej krajiny – Ukrajiny.

Jeho mozog, temnom silne posadnutý a asi aj nenapraviteľne postihnutý, nikdy nepochopí, že mladých Rusov z „milovaného Ruska“ nevyháňajú zbrane USA ani NATO, ale len a len Putinov režim, ktorý on sám s horlivosťou obhajuje a propaguje.

A Voloďa je za to režimom aj patrične oceňovaný, keď si ako moderátor môže dovoliť také maličkosti ako je napr. vila nie v Rusku, ale v prehnitom Západe (v Taliansku), alebo Mercedes Maybach; taktiež produkt prehnitého Západu, auta, ktorého cena začína od nejakých 200 tisíc eur. Ale bežným Rusom to buď nevadí a hlavné pre nich je to, že sa pri Putinovi cítia mocní. Druhá možnosť je, že o takýchto veciach sa zo „slobodných“ ruských médií nemajú šancu dozvedieť. A už vôbec nie od vrchného červeného propagandistu.

 

A čo poviete rusofili na tento nedávny prejav Solovjova na Červenom námestí? Myslíte si, že sa vyrovanal Adolfovi Hitlerovi?

 

Vy, schvaľovatelia ruskej agresie na Ukrajine,

nedesí vás ani aktuálna hrôza z lesov pri Izjume? Alebo spochybníte aj tú a budete sa obhajovať ačohentizmom??? Ten vám ale nepomôže. Karma vás doženie. A pod ňou sa zosype ako domček z karát aj váš rozum, ktorý doposiaľ tak „presvedčivo“ ospravedlňoval ruskú útočnú vojnu na Ukrajine, teda zločiny Putina a jeho bandy.

Argumenty, ktoré uvádzate na ich ospravedlnenie, sú vyložene prácou temna. Rozum, ktorý ním máte zatemnený, keď chce, alebo skôr keď temno chce, resp. keď už nad ním nevládne Cit, dokáže bezcitne ospravedlniť čokoľvek. Viď nacistická propaganda a vyhladzovanie Židov, a nie len ich, v plynových komorách. Ruská propaganda, a jej ospravedlňovanie útočnej vojny, sa s nacistickou v mnohom podobajú.

Ste spoluzodpovední za každý jednotlivý zločin na Ukrajine v rámci ruskej agresie pod zásterkou „oslobodzovania Ukrajiny“. Lebo aj postoj je čin. A schvaľovať zločiny, či už Hitlerove, alebo Putinove, znamená niesť za nich karmickú zodpovednosť. Nepriamo sa zúčastňujete na ich páchaní. Myšlienkovo ich podporujete. A myšlienky majú obrovskú moc; jak tie dobré, tak aj tie zlé. Tie zlé boli na začiatku každej útočnej vojny a tieto vojny potom aj podporovali a udržiavali. Nie nadarmo Ježiš Kristus povedal: Udržiavajte krb svojich myšlienok čistý. Tým založíte mier a budete šťastní.

 

Nebyť obrovských nekritických más podporovateľov Putina,

nielen v Rusku, ale napr. aj na Slovensku, tento by si len sotva dovolil vojensky napadnúť Ukrajinu, alebo v agresii zotrvávať. A to, že, vy – schvaľovatelia ruskej agresie voči Ukrajiny, nemáte ruky od krvi, nič neznamená. A keby ste ich aj mali, mohli by ste si ju ľahko zmyť. Avšak krv z vašej karmy, za všetky vo vojne vyhasnuté životy, aj tie ruské, nezmyje nič. Minimálne dovtedy, kým si raz sami prežijete to peklo, ktoré zažívajú ľudia na Ukrajine, ktorému vy svojimi myšlienkami teraz podporujete.

Nezostáva vám nič, len začať sa pomaly ale iste modliť, aby Boh, a jeho zákon zvratného pôsobenia, zákon karmy, neexistovali. A už dopredu vám môžem napovedať, že toto vám aj tak nepomôže.

 

P.S.:

Putinofili, pred tým, než začnete opäť tasiť tie svoje obľúbené zbrane, finty ačohentizmu a frázy ruskej propagandy, pripomínam vám

13 otázok pre fanúšikov ruskej okupácie Ukrajiny, na ktoré odpovede nedostanete

a vaše obľúbené články:

Nielen Putin, ale aj Hitler mal u Slovákov spočiatku veľkú popularitu

Prečo USA museli zasahovať v Iraku, Lýbii, Juhoslávii atď.

 

Uspokojivá šikana ukrajinských žiakov na ZŠ Dudova v Petržalke a jej ukážkové zahladenie

29.08.2023

Ide o základnú školu , ktorá je, minimálne v rámci Petržalky, považovaná za nadpriemernú. Základ k tomuto článku bol položený tu: 2. časť – Čo všetko si nedisciplinovaní žiaci nadpriemernej ZŠ v Petržalke dovolia za jednotky zo správania Tento článok je špeciálne venovaný jednému konkrétnemu, obzvlášť závažnému skutku, ktorého sa v rámci celej [...]

Nie Ukrajina, ale Rusko porušilo Minskú dohodu. A nielen ju.

01.08.2023

Hneď na úvod treba povedať, že uznaním Doneckej ľudovej republiky (DĽR) a Luhanskej ľudovej republiky (DĽR) Moskva de facto odmietla dohodu z Minska. Veď aj touto dohodou v podstate potvrdila zvrchovanosť a územnú celistvosť Ukrajiny vrátane Donecka a Luhanska. A že tam prebehla genocída na rusky hovoriacich občanov Ukrajiny tak tejto báchorke s najväčšou [...]

„Ukrajina – Masky revolúcie“ & Masky obhajcov jej znásilňovania

30.07.2023

K francúzskemu dokumentu z roku 2016 – Ukrajina – Masky revolúcie, od francúzskeho autora Paula Moreira, odvysielaného na francúzskom platenom TV kanáli Canal+, v kurzivách v tomto článku uvádzam najprv to, čo iste poteší srdcia obhajcov ruskej agresie na Ukrajine, srdcia schvaľovateľov ruského vraždenia na Ukrajine, ktoré si len doposiaľ vyžiadalo desať tisíce [...]

Rusko Ukrajina vojna Putin vojaci stretnutie uarus

Putin: Väzni zabití na Ukrajine splatili dlh spoločnosti

29.09.2023 20:38

Armáda a Vagnerova skupina potrebovali doplniť bojovníkov na fronte na Ukrajine, preto verbovali mužov z trestaneckých kolónií.

walesa

Osemdesiatročný Wałęsa chce znova búrať režim. Ak Kaczyński vyhrá voľby, bude občianska vojna, varuje

29.09.2023 19:30

Búrlivák, ktorý pomohol skoncovať s komunistickou érou v Poľsku, má na chrbte už osem krížikov. Lech Wałęsa sa ihneď po oslavách okrúhlych narodenín chystá podporiť opozíciu proti strane svojej niekdajšej pravej ruky, dnes najmocnejšieho muža Poľska Jarosława Kaczyńského.

SR Nové Zámky Migranti Nelegálni Registrácia NRX

Migranti na Slovensku zostať nechcú. Sme chudobní, xenofóbni a nepohostinní

29.09.2023 18:00

Profesor Drbohlav pripomína, že migranti z chudobnejších krajín globálneho juhu, ktorí dnes prúdia do Európy, rozhodne pre Slovensko hrozbou nie sú.

migrácia

Pohrebisko detí a budúcnosti: Počet mŕtvych migrantov v Stredomorí sa toto leto strojnásobil

29.09.2023 17:57

Medzi migrantmi, ktorí prišli do Talianska od januára do septembra, bolo 11 600 maloletých bez sprievodu.

Marcel Burkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Kritik Putinizmu a socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 191
Celková čítanosť: 793969x
Priemerná čítanosť článkov: 4157x

Autor blogu