Jednotne podľa nôt teroristov z Palestíny – Šimečka, Fico, Korčok, Pellegrini

Zrejme to znie trochu tvrdo, ale v článku odôvodňujem, prečo som si to tvrdenie dovolil.

Naposledy, na tlačovej besede 1.8.2024, sa ľúbivými populistickými slovami pre 90 % slovenských voličov, o konci zabíjania v Pásme Gazy a prímerí medzi vládou Izraela a palestínskymi teroristami z Pásma Gazy, resp. z teroristického vládneho hnutia Hamas, blysol Michal Šimečka.

Preto mu novinári mali položiť túto zásadnú otázku:

Ako si Vy vlastne predstavujete to prímerie medzi Izraelom a teroristami z Palestíny??? Ale bez toho, aby tá Vaša predstava pán Šimečka nebola naivná, ale bude reálna a zaručí, že hnutie Hamas, ktoré vládne nad palestínskym Pásmom Gazy, sa po stiahnutí izraelských vojsk z Gazy dobrovoľne vzdá svojho cieľa – vymazať štát Izrael z mapy sveta.

Snáď netreba pripomínať, že pre splnenie tohto cieľa teroristi z hnutia Hamas roky a pravidelne odpaľujú, a to účelovo z palestínskych škôlok, škôl a z nemocníc, bomby na Izrael a v Izraeli spáchali množstvo teroristických útokov, kde pri zatiaľ poslednom z nich, a doposiaľ najväčšom, 7. októbra 2023, už pohár trpezlivosti Izraelcov pretiekol.

Bez skoncovania s teroristami z Palestíny nikdy mier v tejto oblasti sveta nebude. A iba naivní, alebo populistickí politici maľujú obrazy o tom, že sa trvalý mier dá dosiahnuť aj inak. Izrael sa území, ktoré tvoria štát Izrael nikdy nezdá, a aj keby sa v prospech Palestíny, ktorá ani nie je štátom, nejakých území vzdal, teroristi z Palestíny by sa s tým aj tak neuspokojili. Lebo ich cieľom je Izrael úplne zlikvidovať, vymazať ho z mapy sveta a nastoliť teroristický palestínsky štát od rieky k moru. Vôbec sa tým netaja a tento svoj cieľ zdôrazňujú ešte aj dnes, keď izraelská armáda zakročuje proti nim priamo v Pásme Gazy, čo sa žiaľ bez civilných obetí zaobísť nedá; zvlášť ak teroristi využívajú civilistov ako svoje živé štíty  a čím viac ich takto zomrie, tým lepšie pre teroristov, lebo takto sa svetová mienka výrazne nakláňa na ich stranu. Viac o tom tu: Svet na strane Palestíny – vďaka diabolskému algoritmu jej teroristov.

Tu treba ale povedať, že vyššie položená otázka sa zďaleka netýka iba predsedu Progresívneho Slovenska pána Michala Šimečku, ale dá sa povedať, že sa týka všetkých predstaviteľov slovenských relevantných politických strán, či už parlamentných, alebo mimoparlamentných. Neviem ani o jednom z nich, ktorý by nezastával ten obľúbený populistický pohodlný postoj k súčasnej vojenskej agresii Izraela voči palestínskemu Pásmu Gazy, ktorý znie:

V Gaze zomiera až príliš veľa civilistov a tak by sa mal Izreal dohodnúť s Palestínou na prímerí!…

Rozumej – dohodnúť sa nie s ľudom Palestíny, ale s teroristickým vládnym hnutím Hamas. Tento „detail“ sa ale v populistickej politike prísne zamlčiava.

Ale najviac udivuje ak tento postoj zastávajú politici, ktorí, podobne ako ja, tvrdo odsudzujú ruskú agresiu voči Ukrajine. Čo sa týka vojny na Ukrajine tak tu o prímerí nehovoria. A je to aj opodstatnené, lebo dobre vedia, že s teroristami, vrátane teroristov z Kremľa, sa nevyjednáva, lebo teroristi rozumejú len sile a každý im urobený ústupok je len prejavom slabosti a splnením teroristických politických cieľov vynútených terorom. Teda Šimečka, Pellegrini, Korčok, Fico atď. atď. pristupujú na zastrašujúcu vražednú „hru“ teroristov z Hamasu a v podstate im odkazujú, že ňou môžu byť úspešní pri dosahovaní svojich cieľov a že čím viac svojich civilistov obetujú, tým viac sa svetová mienka nakláňa v prospech Palestíny a tým aj pre ciele teroristického hnutia Hamas, ktoré v Pásme Gazy vládne a do vlády bolo zvolené v prvých a posledných slobodných voľbách, ktoré tam kedy prebehli a tieto tam boli iba vďaka Izraelu.

A tak ako v prípade vojny na Ukrajine, kde mier môže nastať okamžite, akonáhle ruský prezident Putin dá rozkaz na stiahnutie svojich vojsk z okupovaných častí Ukrajiny, rovnako okamžite môže dôjsť k mieru aj v Pásme Gazy akonáhle Palestínčania, resp. ich vládne hnutie Hamas, prepustí izraelských rukojemníkov a Palestínčania vydajú medzinárodnému súdu svojich teroristov. V tom momente tam nastane vytúžený mier.

Tak prezraďte páni „nepopulistickí“ politici ako si predstavujete to prímerie medzi Izraelom a teroristami z Palestíny?

A treba pri tom podotknúť, že o prímerí môžeme hovoriť len vtedy ak toto bude možné považovať za funkčné a prinesie trvalý mier; nie na jeden deň, alebo na pár týždňov.

Vy to ale neprezradíte, lebo by ste zároveň museli priznať, že to vaše riešenie je iba o tom, aby izraelská armáda odišla z Pásma Gazy čím by sa zároveň vzdala svojho cieľa – pochytať alebo zlikvidovať teroristov z vládneho hnutia Hamas. Ak by sa tak stalo, dobre viete, že bolo by už len otázkou času, kedy sa zo strany teroristov z Hamasu zopakuje podobný útok na Izrael, aký sa stal 24. októbra 2023.

A rovnako neprezradíte, ako má Izrael ešte viac minimalizovať palestínske civilné obete, ak palestínski teroristi sa zbabelo ako krysy schovávajú medzi civilistami v hustej obytnej zástavbe Pásma Gazy a Palestínčania namiesto toho, aby s Izraelčanmi pri chytaní, alebbo likvidovaní teroristov spolupracovali, tak mnohí Palestínčania teroristom pomáhajú, oslavujú ich ako hrdinov a rovnako oslavujú aj ich brutálne činy.

 

Súviaciace články:

Pokrytectvo nad obeťami v Gaze naprieč celým politickým spektrom

https://blog.sme.sk/stopalibizmu/t/islam

Mier chcú už aj vrahovia indiánov, ale tú Ukrajinu furt niekto dobýja! & Jubilejná terapia pre mentálne obete putinizmu X

21.03.2025

Robert Fico a jeho zbor kolaborantov už od roku 2014 definovali vojnu na Ukrajine nie ako vojnu medzi Ruskom a Ukrajinou, ale ako „konflikt medzi USA a Ruskom“. Je pritom nanajvýš dôležité dodržať správne poradie – nie medzi Ruskom a USA, ale medzi USA a Ruskom! Totižto USA sú zodpovedné za to, že Rusko napadlo Ukrajinu!… a už 4. rok ju to „brániace sa [...]

Prečo mám proruských dezolátov za úplných hlupákov

22.02.2025

„Rusko nie je zodpovedné za to, že napadlo Ukrajinu, Rusko ju napadnúť muselo. USA totiž chcú Rusko zničiť a Ukrajinu na to iba zneužívajú. To vie predsa 9 z 10 dezolátov a o tom zostávajúcom desiatom si povieme neskôr. Zároveň platí, že Zelenský nie je prezidentom ukrajinského ľudu. Ten bol do svojej funkcie dosadený zlým Západom a je len obyčajnou jeho bábkou, [...]

Prečo chodíme na námestia protestovať?

08.02.2025

Aj včera som sa spolu s ďalšími 40 tisícami rozvracačmi ústavného zriadenia…, s triednymi nepriateľmi a aktérmi štátneho prevratu… zúčastnil protivládneho protestu symbolicky konaného na bratislavskom Námestí slobody a zároveň pred úradom vlády SR, ktorá nás pod vedením Roberta Fica, plným nenávisti voči liberálom, ťahá k neslobode, resp. k ruskej [...]

ukrajinský vojak, vojna, protitanková zbraň, raketa, strela

ONLINE: Bloomberg: USA zvažujú uznať Krym za ruský, ak to povedie k mieru

19.04.2025 06:20

Súčasťou širšej mierovej dohody môže byť uznanie Krymu ako súčasť Ruska zo strany USA, tvrdia zdroje agentúry Bloomebrg. Konečné reozhodnutie ale ešte nepadlo.

fico-simecka-matovic

Aprílový prieskum SANEP: Smer tesne pred PS, Matovič sa derie hore

19.04.2025 06:00

Do poslaneckých lavíc by v prvej polovici apríla podľa prieskumu SANEP-u zasadli členovia siedmich politických strán.

moslimovia, škola, migranti v škole

Na viedenských školách je už viac moslimov ako kresťanov. Pribúdajú konflikty

19.04.2025 06:00

Podiel žiakov, ktorí vyznávajú islam, dosiahol v tomto školskom roku vyše 41 percent, čo je po prvý raz viac ako podiel kresťanských detí.

Mark Carney

Premiér Carney sa Trumpa nebojí. Kanadu si neprivlastníte, budeme sa brániť, odkázal mu

18.04.2025 21:59

Podľa premiéra Kanaďania teraz v dôsledku Trumpovej politiky stoja pred najväčšou krízou, akú doteraz zažili.

Marcel Burkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Kritik Putinizmu a socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 242
Celková čítanosť: 987704x
Priemerná čítanosť článkov: 4081x

Autor blogu