Založ si blog

O účinnosti očkovania na C-19 pochybujú aj jeho propagátori

Propagátori očkovania sa dali zaočkovať proti Covid 19 a od nezaočkovaných chcú, aby sa tiež dali zaočkovať, lebo veria tomu, že to u zaočkovaných výrazne zníži mieru rizika nákazy na C-19.

Slovíčko „výrazne“ som v predošlej vete použil preto, lebo ak by išlo len o zanedbateľné zníženie miery rizika, tak len sotva by bolo potrebné vyvíjať nátlak na nezaočkovaných. Tým, že mnohí z propagátorov očkovania sa pridávajú k prúdu, ktorý chce rôznymi obštrukciami pre nezaočkovaných, alebo aj citovo dotlačiť nezaočkovaných k zaočkovaniu, tým len dokazujú, že o účinnosti vakcín dosť silno pochybujú.

A zo strachu z toho, že by sa nakazili Covidom-19, si vymysleli lotérie, čo je len ďalší dôkaz o tom ako silne pochybujú. Vymysleli ich, aby  nezaočkovaných „motivovali“ k očkovaniu. Nenapadá ich, že je to veľmi podobné výchove k poslušnosti, ktorá je pre zachovanie demokracie škodlivá. Totižto výchova (detí) k zodpovednosti učí, že napr. umývanie si zubov je potrebné kvôli tomu, aby tieto zostali zdravé a dlho nám slúžili,

naproti tomu výchova detí k poslušnosti velí: Umy si zuby! lebo ak nie, zabudni na to, že po 20:30 hod. sa budeš môcť hrať na počítači!!!

Teda nepriamo povedané: Umývanie zubov je dobré akurát tak na to, aby sa dieťa ešte aj pred spaním mohlo hrať na počítači… a zaočkovať sa proti C-19 je dobré akurát tak na to, že tým možno  vyhráme v lotérii; ak už predstavitelia štátu ani farmaceutické firmy nevedia, alebo nemôžu nás dôveryhodnými argumentami presvedčiť, že C-19 je naozaj tak nebezpečný, že sa kvôli nemu oplatí nechať napichať si jedy do organizmu a že nás vakcína pred ním aj skutočne ochráni.

Verejnosť sa rozhoduje pre očkovanie na základe neúplných a skreslených informácií. Žiadna osoba nemá povinnosť potenciálne ohroziť vlastné zdravie pre akýsi deklarovaný spoločenský záujem, hovorí biochemik Halgaš. A tiež hovorí, napr. aj toto:

„Známe používané vakcíny (proti C-19) sú schválené pod takzvaným pohotovostným mimoriadnym povolením. Zatiaľ teda nie sú schválené tak ako bežné vakcíny. Je neprimerané aby médiá vytvárali dojem, že tieto dve situácie sú rovnaké.“ … „Údaje z Izraela naznačujú, že vakcíny znižujú prenos tak o 50-60%. Z toho je úplne jasné, že kovid pasy sú politickým nástrojom, s medicínou nemajú nič spoločné. Jedná sa o formu nátlaku, ktorý nemá v medicíne čo hľadať. Množstvo zatiaľ zaznamenaných vedľajších účinkov pri týchto vakcínach rozhodne nie je malé, a to hovorím veľmi jemne. Pritom už pred pandémiou sa vedelo, že databázy vedľajších účinkov zachytia tak 1-10% skutočných negatívnych účinkov a správy od rôznych doktorov a ľudí, ktorí tieto hlásenia do amerického systému VAERS vypĺňajú hovoria to isté aj teraz.“… „Dobrým príkladom je aj prípad vakcíny Pandemrix, ktorá sa použila pri tzv. chrípkovej pandémii v roku 2009. Možný súvis tejto vakcíny so zvýšeným výskytom narkolepsie u detí sa ukázal až dodatočne.“…Viac tu.

Profesor Krčméry, poradca vládneho Covid-Byra, nedávno, aj keď zrejme nechtiac, ale predsa len odpovedal na neplánovanú otázku redaktora a úprimne nevyhýbavo uviedol, že závery o ne/škodlivosti očkovania na C-19, aj keď sa vyjadril „len“ k tehotným ženám, budeme schopní vysloviť (najskôr) o 5 rokov.

TEDA:

  1. Stojí takéto riziko za to, aby sa na ľudí vyvíjal nátlak k očkovaniu?
  2. Stojí to za to, aj keď vakcíny znižujú prenos ochorenia len o 50-60 %???
  3. Stojí to za to, ak smrtnosť na C-19 je z medicínskeho hľadiska relatívne dosť nízka?
  4. Stoja za to všetky tie lockdown-y so všetkými negatívnymi psychyckými a sociálnymi dôsledkami nie len na deti a mládež, ale aj na dospelých? 
  5. Stojí to za to, ak nespočetné množsto ľudí kvôli tvrdým lockdownom prichádza o prácu?Stoja za to tie obrovské finančné prostriedky vynakladané na plošné testovania, opakované očkovania, propagáciu očkovania? ktovie čo eštte? A a čo ak sa ešte objavia X ďalších mutícii vírusu? Koľko krát ročne a na čo všetko budeme vládou nútení sa očkovať?

A NAOZAJ SA IMUNITA SPOLOČNOSTI NEDÁ ZVYŠOVAŤ AJ OVEĽA, OVEĽA LACNEJŠÍMI A PRIRODZENEJŚÍMI SPôSOBMI, ktoré určite na organizme nezanechajú nič škodlivé, ba organizmu pozitívne prospejú nielen po stránke imunity, ale aj po mnohých iných stránkach?

Aj ja sám som už viackrát zažil nepriamy nátlak k očkovaniu, dokonca od svojich známych a kamarátov, vyčítajúc mi, že som egoistický a nezodpovedný, ak sa nechcem zaočkovať. Ich horlivosť schladzujem týmto:

Môj otec sa dožil 86 a pol roka, mama 80 a pol roka. Obaja celý život povinne poctivo prispievali do solidárneho zdravotníckeho systému (mimochodom chorého, nespravodlivého, neefektívneho), z ktorého vyčerpali maximálne tak 5 % z toho, čo do neho vložili. Štát im za to nedal ani raz ani len symbolickú kompenzáciu. Lekársku pomoc potrebovali viacmenej až tesne pred pozemskou smrťou. Obaja žili pomerne zdravo. Ja, aspoň zatiaľ, vo veku 53 rokov, som na tom s využívaním zdravotníctva podobne; a tiež sa snažím žiť zdravo. Na strane druhej, tento systém veľmi zaťažuje nespočetné množstvo takých ľudí, ktorí k svojmu zdraviu pristupujú veľmi nezodpovedne; vrátane mnohých na C-19 zaočkovaných. Takže dovolím si tvrdiť, že tí, čo sa o svoje zdravie starajú, na takýchto, k svojmu zdraviu ľahostajných ľudí, doplácajú a že naše zdravotníctvo nekolabuje a ani neskolabuje kvôli ľuďom, ktorí sa o svoje zdravie starajú a zvyšujú si imunitu prirodzenými spôsobmi, aj keď sa odmietajú zaočkovať, ale kolabuje hlavne preto, lebo mnohí, mnohí ľudia si sami privodzujú civilizačné ochorenia, na ktoré zomiera väčšia, možno až drvivá väčšina našej populácie.

Covidom-19 som sa nenakazil, aj keď som sa chcel nakaziť od svojej manželky; aby som nemusel chodiť každý týždeň na špajchlovania v nose, na tzv. „dobrovoľné“ testovanie na prítomnosť C-19. A ak by som C-19 dostal, správal by som sa zodpovedne, aby som nikoho nenakazil. Plus som minimálne 70 násobným darcom krvi pre tento zdravotnícky systém. Preto len sotva niekto z tých, čo ma chcú tlačiť k očkovaniu, má morálne právo mi vyčítať, že som sa na C-19 nezaočkoval.

 

P.S.: „Slepá viera v autority je najhorším nepriateľom pravdy.“ – Albert Einstein

Súvisiace články:

Povinné očkovanie. Nie je to silná káva?

Očkovanie – najlepšia prevencia proti chrípke?

A prečo nezakážete aj autá, alkohol, bielu múku, biely cukor, vyprážané, bravčové?

Takže hlavnému hygienikovi a premiérovi SR ide o naše zdravie…

Sú aj dôležitejšie veci ako strach z pozemskej smrti a „svätá vojna“ proti Covid-19

 

Reakcia prednostu MÚ Bratislava – Dúbravka na môj článok týkajúci sa výberových konaní a odmien v dúbravskej samospráve

31.08.2021

Moja poznámka na úvod: V kurzivách v texte sú uvedené moje poznámky a výhrady. Pekný deň pani poslankyne a poslanci, Nižšie (pod mojou reakciou) je pôvodná odpoveď na interpeláciu, ktorú mu vo februári 2021 zaslala p. JUDr. J. Prehľad odmien vedúcich oddelení je podstatne obsiahlejší ako uvádza p. Burkert vo svojom článku. Prečo si tendenčne vybral do [...]

Výberové konania a odmeny vo verejnej správe po bratislavsko – dúbravsky

23.08.2021

Pozn. na úvod: Nižšie uvedený článok bol zaslaný do redakcie Dúbravských novín a na vedomie prednostovi MÚ Bratislava – Dúbravka na spripomienkovanie, v decembri 2020. Pán prednosta nezareagoval. Zrejme si bol istý, že taký článok si jeho podriadená – šéfredaktorka novín, zverejniť nedovolí. A tak sa aj stalo. Cenzúra pokračuje aj 30 rokov od pádu [...]

Aj Ježiš bol nepohodlný laik. . . A preto musel byť odstránený – Za potlesku zmanipulovaných más.

20.08.2021

Vôbec o tom nepochybujem, že ak by sa Ježiš Kristus narodil do dnešnej doby, a bol by známou osobnosťou, a začal by hovoriť veci, s ktorými by väčšina odborníkov (v danom prípade na teológiu) nesúhlasila, ale významná časť ľudí by ho počúvala a dôverovala mu, tak aj keby mal svätú pravdu, nedopadol by dobre. Nebol by síce fyzicky odstránený – zavraždený, ako [...]

Peter  Žiga

Zadržali rodinného príslušníka bývalého ministra hospodárstva Žigu

24.09.2021 15:12

Štefana Žigu nedávno Národná kriminálna agentúra obvinila pre daňovú trestnú činnosť.

Rusko voľby

Rusko oznámilo konečné výsledky volieb, Jednotné Rusko získalo 324 kresiel

24.09.2021 15:05

Dolná komora ruského parlamentu sa skladá zo 450 poslancov.

polícia

Muž chcel skočiť zo strechy obchodu v Malackách, od činu ho odhovorili

24.09.2021 14:47

Po krátkom rozhovore s policajným tímom muž dobrovoľne zo strechy zišiel.

Jozef Chovanec, zásah

Kolíková: Na rekonštrukcii prípadu Chovanca budú traja svedkovia a dvaja znalci zo SR

24.09.2021 14:28

K nepozvaniu ďalšieho svedka Romana Behúla na rekonštrukciu ministerka povedala, že ide o rozhodnutie sudkyne.

marcelburkert

Dekonšpirátor..., resp. má za to, že za zlom vo svete nie sú USA, dokonca ani Židia, ani ilumináti, ani slobodomurári, ani iné tajné spolky, ale jednostranná vláda rozumu, duchovná lenivosť, neznalosť zmyslu života a Zákonov stvorenia, slepá viera v mnohých podobách. Neschvaľovateľ ruskej okupácie Ukrajiny a kritik socializmu s tzv. ľudskou tvárou. Od júla 2015 aj aktívny skeptik poukazujúci na nebezpečenstvá vyplývajúce zo silne pokriveného učenia proroka Mohameda, alibizmu moslimských a európskych lídrov, pseudohumanizmu a z presadzovania multikulturalizmu za každú cenu. V súčasnosti učiteľ a poslanec MZ Bratislava - Dúbravka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 474348x
Priemerná čítanosť článkov: 4475x

Autor blogu